Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hunter x hunter

fotosentez

Öne çıkan mesajlar

Xenus said:

bana da birşey olmadı gibi geldi ama 2.5 chapter işlenmesi iyimiş. zaten bu idalgo kısımları, manga'da yılda 10 tane chapter çıktığı zamanlardan 2-3 tanesi full idalgo olunca millet çıldırıyormuş. iyi etmişler

meh itice bayıklastı. su bölüm 2ç5 chaptersa manga zaten iyice salmıs demektir.

karakterlere bişi ypatıırp sorna ne yapğtığını acıklamak sayfalarca nedir, hatta bişi yaptırmayıp acıklayıp ama daha yapmadı sonra yapcak diyip iki saat bunu acıklayıp sonra, sonra yapınca tekrar acıklamak falan.
Sosyal ağlarda paylaş

berbat bölümdü şu kelebek artık bi ölse ya. gene birşey olmadı. zaten artık açıklamaların üstünden ikinci defa geçmeye başladılar. gereksiz de uzatıyorlar. eskiden bu kadar basit şeyleri açıklamazlardı

önümüzdeki bölüm iyi olacak gibi ama

120

knov geliyor bakalım. saçlar siyahlaşmış gene. pouf, pitou karşılaşmasından birşey beklemiyorum ama kralım kralım diye odadan çıkar gider büyük ihtimal. gon oralı bile olmadı

kozadaki kişi palm olabilir bence

preview'ı izlemeyecem bir daha zaten içerik az birde bütün bölümü çıkarıyorsun nerdeyse meh
Sosyal ağlarda paylaş

Yine çok bayıktı ya.

Bir zamanlar en sevdiğim shounenler arasındaydı(bazı yerleri direkt 1. sırada hatta), şimdi yavaş yavaş en tiksindiğime doğru emin adımlarla koşuyor ya of nasıl bu kadar yeto olabiliyolar abi.

Şunun gibi 20 bölüm çıkaracaklarına 4-5 bölümde geçseler toplistimde tek sıra bile düşürmezdim de bölümün %10 unda filan önemli bir şeyler oluyo, kalanın yarısı narrationla diğer yarısı gay kelebekle geçince droplayasım geldi resmen.
İzlemeyi bıraksam da arc bittikten sonra fastforwardlayarak izlesem mi diyorum şu noktada.
Sosyal ağlarda paylaş

hisoka'nın savaştan haberi yoktur bence. zaten chrollo ile meşgul. o kadar troupe'a sızdı yıllarca durdu sonra patladı birde dispel ettirmek için uğraştı yazık lan dsdsf.

hatta çoğu hunterın haberi yok bence. yoksa dünyanın kaderini etkilecek savaşa 2 master ile gitmek komik. adam bulamayıp zenoyu kiralıyor falan, hunter association baya zayıf o zaman. nerde double-triple star hunterlar. netero, chairman ama konumu sağlam değil sanırım. morel diyordu altını oyuyorlar diye. hanzo gelseydi keşke bu arcta. fena karakter değildi o. gerçi knov yargılayacak sanırım. kelebek ona kaldı büyük ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Yine çok bayıktı ya.

Bir zamanlar en sevdiğim shounenler arasındaydı(bazı yerleri direkt 1. sırada hatta), şimdi yavaş yavaş en tiksindiğime doğru emin adımlarla koşuyor ya of nasıl bu kadar yeto olabiliyolar abi.

Şunun gibi 20 bölüm çıkaracaklarına 4-5 bölümde geçseler toplistimde tek sıra bile düşürmezdim de bölümün %10 unda filan önemli bir şeyler oluyo, kalanın yarısı narrationla diğer yarısı gay kelebekle geçince droplayasım geldi resmen.
İzlemeyi bıraksam da arc bittikten sonra fastforwardlayarak izlesem mi diyorum şu noktada.

+1 kesinlikle katılıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

fena bölüm değildi. dayanamayıp gene preview'ı izledim önümüzdeki bölüm bomba abov

121

http://i.imgur.com/bjfDPDI.png

bunu beklemiyordum knov'dan. badass entry yapacak sanıyordum tam yuppi moreli kesecekken ama hxh'in olayı böyle şaşırtması zaten.

güzel plot twist oldu ama karıncalar insanlaştı, gon canavarlaştı. 2 royal guard'a gider yapıyor dsdsf

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...