Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hunter x hunter

fotosentez

Öne çıkan mesajlar

killua direkt de hepsi zaman zaman pussy oluyorlar, hisoka gibi bi karakter varken şimdi başkasını seçmek zor o da bu arc'da yok, arada dalsa gene bi sürpriz yapsa güzel olur. bi de dünya elden gidiyor bu gon'un babası hala ortalıklarda yok. ne zaman ortaya çıkacan anlamadım ki.
Sosyal ağlarda paylaş

pembe koala en son chimera base'inde kalmıştı. acaba queen'i tedaviye gelirlerken pusu mu kuracak diyordum, yemedi herhalde.

gon'un babasına acayip uyuz oluyorum zaten. saiko hunter diyorlar ama bir hareketini göremedik. başta gon-ging ilişkisini, luffy-shanks'a benzetiyordum ama shanks'teki karizmanın onda biri yok. adam tam bir fırlama.

hunters association baya yalan esas apprenticeler dünyayı kurtarıyor, ben daha sağlam masterların gelmesini beklerdim. bir silva zoldyck tier'ında mesela. morel, netero'nun altını oyuyorlar falan demişti gerçi. hisoka'nın olaylardan haberi yoktur bile bence yoksa uçarak gelmişti king'le dövüşmek için.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu bölüm biraz daha hızlıydı gibi geldi.
Çok yüksek tempo sayılmaz gerçi ama en azından saatlerce narrator dinlemedik karakterleri izledik. DragonBall Z tierden One Piece tiere geri döndü, güzel oldu. Daha da hızlansa daha da güzel olacak ^^
Gerçi eski temposuna döneceği ümidimi keseli çok oldu, bir daha asla Uvogin vs. Kurapika kalitesindeki kapışmalardan bir daha göremeyeceğimizi kabullendim artık, ama yine de insan bekliyor işte ya...

Ama son sahnede bayağı gaza geldim, bu animeyi kurtarsa kurtarsa Killua kurtarır artık. Tabii büyük ihtimalle boşuna gaza geliyorum, önümüzdeki bölüm de sakız gibi uzata uzata düşük tempolu bir bölümü koyucaklar doğru düzgün combat göremeden geçecek gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...