Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hunter x hunter

fotosentez

Öne çıkan mesajlar

Ahahahahah o sorundan kurtuluş yok, tek çare sevmediğinden başlayarak sevdiğine doğru izliyceksin. Aynı takıntı bende de olduğundan izlediğim bütün animeleri izleyeceğim günlere göre ayırıyorum(çok sevdiklerim çıktığının hemen ertesi günü, az sevdiklerimi boş kalan günlere dağıtma şeklinde). Ayırdıklarımı da en sevdiğimden en az sevdiğime göre sıralıyorum, aşağıdan başlayarak izliyorum ^^

Pazar günü en testisli animelerin günü olmasına rağmen benim için günün şampiyonu tabii ki hunter x hunter.
Ben de Pazar günleri One Piece -> Shingeki no Kyojin -> Hunter x Hunter şeklinde izlemek zorunda kalıyorum.
(SnK da bitti, yine onunla HxH arasında o kadar uçurumlar yoktu bayağı yakındı da OP fena ezilicek şimdi ya, yeni sezonda araya girecek güzel bir şeyler gelse bari...)
Sosyal ağlarda paylaş

67 ye geldim ya tahminen 3 güne güncele yetişirim.neden bu serinin beni bu kadar sürüklediğini cidden anlamadım.başrol klasik pes etmeyen shounen karakteri,yine bir klasik intikamcımız var,klasik chakra makra olayları var her seride olan.
bu kadar olağan özellikleri olan bir serinin vasat denilebilecek çizimlerle beni bu kadar bağlamasına cidden şaşırdım
Sosyal ağlarda paylaş

Gizli said:

67 ye geldim ya tahminen 3 güne güncele yetişirim.neden bu serinin beni bu kadar sürüklediğini cidden anlamadım.başrol klasik pes etmeyen shounen karakteri,yine bir klasik intikamcımız var,klasik chakra makra olayları var her seride olan.
bu kadar olağan özellikleri olan bir serinin vasat denilebilecek çizimlerle beni bu kadar bağlamasına cidden şaşırdım

bütün olay burada,

http://www.youtube.com/watch?v=OhmnpTc_tF4
Sosyal ağlarda paylaş

Gizli said:

aynı şeyi ben de düşünüodum.

konu desen klasik shounen, velet ana karakterler, bir silsile kötü adam ,yine böle bleachde narutoda, one piece de olduğu gibi hierarşik sıraya girmişler.

abilityleri desen öle çok orjinal bir şey yok.

fakat hunter x hunter diğer animelere göre işte kapışma vs üzerine değil, çok daha böle akıl oyunları, ve gerilim yaratma üzerine hikaye anlatımı var. o yüzden sarıyor herhalde.

climax e doğru inanılmaz bir build up var.

çok net yani . gerçekten çok net bi anime.
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

abi aşmış mükemmel bir bölümdü ya.1 bölüme bu kadar olayı nasıl sığdırmışlar hayret ettim her şey vardı lan :S bu arc ta izlediğim en iyi bölümdü lan tüylerim diken diken oldu

Neredeyse birebir aynısını demeye gelmiştim. Anam anam harika bölümdü ya

Herifler birde öyle bir bölüm kurguladılar ki buradan 4-5 yol çizgisi çıkartır, en az 20 bölüme bölersin gelişmeleri...

Herifler ciddi anlamda fazla iyi ya bu sektör için asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...