Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hunter x hunter

fotosentez

Öne çıkan mesajlar

Eski Seri burda bitiyordu :( Gelecek bölümde manganin ilk bölümünde göstermedikleri bi yer göstericekler :) Haftaya yeni arc başlıyıcak gibi olmadı bi sonraki hafta :)

Tamda buralarda mangayi sallamamaya başladıydı eleman bakalim animeciler nasil kotaricaklar :)
Sosyal ağlarda paylaş

bir solukta 48'e geldim bende, yukarıdan eski seri sposunu aldım üzüldüm gerçi ama olsun.

Çok iyi gidiyor ya, One Piece'te güncele yetişmeye çalışırken bildiğin acı çekiyordum bazı yerlerde, izlemeyip atladığım yerler vardı. Bunun dandik bölümlerinde bile zaman nasıl akıp geçiyor anlamıyorsun.

Harika olmuş cidden,
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
2 haftadır Hunter x Hunter ın ne kadar iyi olduğundan bahsetmemişsiniz, hepinizi kınıyorum.

82

Bayağı gore gidiyo ama arc. 2 bölüm önce tavan yaptı ama hala aynı abartı şekilde devam ediyor.

Normal hali bile Nen user insanlar kadar güçlü olan chimera antlar bir de nen kullanmaya başlayınca karşısında kim durabilir ki? OP de hunterların başı olan dede vardı belki o gelip döver. Ya da Kite-Hisoka-Chrollo seviyesinde bayağı bi hunter gerekir işte ama onlar bile Nen kullanan antlara karşı pek bir şey yapabilir mi bilinmez.

Ama şu arc çok iyi ya.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...