Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kleberson Besiktas'da !!

SbNN

Öne çıkan mesajlar

@cintonic: sen nasil bi adamsin sen nie her topicde provokasyon yapiosun ben anlayamadim seni, bir de 2pac yorunge disina cikmasi da senin ateslemenden oldu 1-2 gundur baya yuksek performans gosteriosun hayirlisi

bu arada kleberson umarim hayirli olur... appiahla kleberson ayni tipte oyunlar bakalim hangsi daha cabuk uyum saliyip takimina yardimci olacak :)[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Resmi site mi bilmiyorum ; ama verdiginiz sitedeki Kleberson hakkindaki aciklamalar cok komik. `Ingiltere'de taraftarlarin sevgilisiydi.`, `Brezilya'da takimi sampiyon olurken bas rol oyuncusuydu.`, `Scolari, `Brezilya'nin en iyisi Kleberson` dedi.` gibi.. =][signature][hline]wi$h, the only gay eskimo

Sosyal ağlarda paylaş

2002 Dünya Kupasında Brezilyayı taşıyan isimlerden biriydi.
Mükemmel oynuyordu.
Umarım hala öyledir...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Umarım başarılı olur beşiktaşta.Kendisi için üzüldüm ama.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.

[Bu mesaj Cintonick tarafından 07 Ağustos 2005 12:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Olm hastamısın sen ?[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

kariyerine yazık etti adam ama sakat falanmış sanırım yoksa pek işi olacagını sanmıyorum buralarla.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

anleka oynadığı hiç bir takımda gerçek mana da başarılı olamadığı için kendisi gibi başarısız bir takıma gitmeyi tercih etti...

Kleberson manchester da sürekli yedek kalıyorsa bir oalyı vardır.[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
Sandrue
human paladin (Burning Legion)
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

Zuahahha ben anladım ki bunların topu futboldan anlamıyor.

15 yıldır Değişmez oyuncuyu Kleberson gibi bir yetmeye değişiceklermi
eheueu
Üstelik Roy keane ?

Kleberson u kadroda oynatmak için fener azizi kovar be[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...