Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: Bloodlines çıktı.

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Jeannette ilk diyalog mükemmel zaten.

En sonunda.

"Un til next time our shattered selves collide again..."

Birde hemen her karakterin size

"Oh shit! You are a fuckin' Malkavian/Malk" Tepkisi var.

Birde Skelterin.

"Fuckin' malkavians damned insight. I hate that thing. ıt's dangerous.
Sosyal ağlarda paylaş

WoD dünyasının hastası olan ben bu oyunu herhalde 10-12 kez falan bitirmişimdir toplamda. Tüm clanları deneme filan. Sapık gibi oynamışım anasını satayım, zamana yazık o kadar:D Ama o Cain şey ile hiç karşılaşmadım, çünkü ilk malkavian çıkmıştı bana onda diyalog takip ettim geri kalanda daha hızlı geçmeye başlamıştım=)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Böyle bi oyuna, kusura bakmayın da, UP!
Hayatımda ilk kez adam gibi oynadım ve yaklaşık 1 ay önce bi toreador ile bitirdim. Geçen hafta malkavian açtım ve 2 gün önce o da bitti. Şimdi bi tane brujah açtım, pata küte dalmak istiyorum, bakalım ne olcak.

Yalnız, karakter yaparken ne kadar anket doldurduysam hepsi de gangrel öneriyo bana. Bi türlü açamadım gangrel, acaba diyorum brujah'yı boşverip gangrel açsam da camarilla ile mi takılsam.
Sosyal ağlarda paylaş

Ehe şimdi aklıma geldi de öyle bi söyleyeyim dedim. İlk oynadığımda, sokaktaki herkes dalıyo bu ne biçim oyun diye kenara atmıştım. Şimdi anlıyorum, meğer nosferatu seçmişim sdfas

Neyse, açtım bi tane gangrel, oynuyorum. Oyun sonunda ne yapayım onu bilemedim, prince'in azmanıyla uğraşmak istemiyorum pek de :P
Sosyal ağlarda paylaş

Bloodlines o açıdan başarısız bi oyun, pek çok yerinde combattan kaçınmak ve alternatif çözümlerle ilerlemek mümkün değil.

5 farklı sonun 4ünde princein azmanıyla kapışıcaksın, sadece prince e hizmet edersen şerifle takışmıyorsun ama o da çok saks bi seçenek :P

Bide camarilla oynamak istiyorsan Tremere ol asıl. Maxla birlikte Princein arkasından iş çevirip tam camarilla tadı yakalıyorsun.

edit : vazgeçtim spoiler yaptım. Bide birini unutmuşum
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
Malkavian ile 1 kere kesin oyna. Combat kısımlarını geçebilmek için zaten istesende istemesende silah kullanıcaksın. Gangrel ile melee gitmişsindir büyük ihtimal, Malk ile de ranged git. 3. defa oyuna başlarsan Tremere oynarsın.

Benim hatırladığım kadarıyla clan görevi yok :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...