Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu güne kadar oyunlarda izlediğiniz en iyi giriş introsu?

St_Dreamer

Öne çıkan mesajlar

warcraft 3 introsu süperdi yaf. karga gözü didiklerken kodo beast üzerinde orc'un davul sesiyle orduların ortaya çıkması...
diablo 2 introsuda güzel. oyunundan hiç hazzetmedim ama allah için blizzard movie işini iyi yapıyor.
age of empires'ın introsuda hoştu.

ama beni en çok büyüleyen (görsel açıdan çok başarılı olmasada) heroes of might and magic 4'ün introsuydu... konuşma beni çok etkiler, açıp açıp izlerdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Heart of Darkness ve MGS2 müthişti.
Hala unutamam ama heart of darkness'ı. Piranalarda falan amma uğraşmıştım ha...
edik : mgs2 deki snake'in cigarasını attığı sahne ve ardından gemiye köprüden atlayış sahneleri izlenmeye değer sahnelerdi...
[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

DEF Klanı'nın Gücü !

[Bu mesaj Dev tarafından 21 Temmuz 2005 17:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Westwood'un bütün oyunları. Dune 2000in introsu güzeldir, oyun pek iy iolmasa da.
Bir de Nightmare Creatures'ın da çok sağlam introsu vardı, 7 yıllık falan aksiyon oyunu.[signature][hline]A.K.T.I.F: Android Keen on Terran Infiltration and Fighting
T.A.B.L.E.T: Transforming Artificial Being Limited to Exploration and Troubleshooting
Sosyal ağlarda paylaş

battlefield 2 yi begendim ben bide underground girişleri hoşuma gitmiştir.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
diablo , warcraft3 ve dk2[signature][hline]Wow:Satanix 60 NE Rogue of BL , Satanix UD Rogue of The Maelstrom
Daoc:(iskoç)Trex lvl 50 paladin DEL,SataVir lvl 50 ice wiz DEL
Trex lvl 50 Bm
Coh:Satanix Electrical blast/Electricity manipulation
Swg:Viru Jan-Tiran BH on Ecl.
Horizon:Satanix The Dragon..
Sosyal ağlarda paylaş

giris introsu? :-P :D ;)

neyse onu gecelim... introlar arasinda Command and Conquer serisi hep basarilidir... Bir konsepte, ustun grafiklere falan sahip olmadan, sadece clip show seklinde de olsa arkada calan muzik (RA 1/2 icin Hell March zaten tek basina yeter), E.V.A.'nin welcome back commander demesi (tabii utanmadan NOD oynanir sonra o ayri :P) beni yeterince gaza getirir ki daha ne zaten.

Ayrica Dungeon Keeper ustun ve geyik bir introya sahiptir yine muzik kullanimi on planda, cok severim... 2.sinin intro da assagi kalmaz ilkinden

falloutlar da bahsedilmeden gecilmemeli[signature][hline]RKÜTMEYIN ULAN VAKVAKLARI!"
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle warcraft 3. koşası gelio insanın[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
http://opethized.blogspot.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saykoleo, 21 Temmuz 2005 12:39 tarihinde demiş ki:
Warcraft 3'ünki çok güzeldi tabi de
Benim bir de şey aklımda kalmış nedense:
Hello! I'm Twinsen...

Eheh Twinsen's Odyssey süper oyundu valla giriş demosu da çok güzeldi onu çok aradım bulamadım bide başka versyonarı falan varmış ya bu bahsettiğimde dinazorunun ayağı mı ne sakatlanıyodu hatırlamıyorum tam çok zevkliydi ya oyun...
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard oyunlarının introlarını ayrı tutuyorum :) ....
-DoW...süper gaz süperrrr CHARGEEE!!
-Fallout2...(el sallayan vault dwellers ve minigun)
aklıma geldıkce yazarım..büyülü bişeyler vardı hangı oyundaydı hmm..[signature][hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignorant fool,just like all the others.

Khelben 'Blackstaff' Arunsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...