Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Horde kötüler değildiiiir!!!!...

Nimloth

Öne çıkan mesajlar

said:
eradicator, 21 Haziran 2005 11:39 tarihinde demiş ki:
undead i nasıl good bir olarak kabul edebililrsiniz ki
ayrıca orclar. bikere bu dünyaya ait değiller. Outsider onlar. Troller bu dünyaya ait ama Thrall ın kendisi bile trollerin horde a üyeliğini seven biri degil.

Bikere 1.si warlock lar evildir. human falan farketmez.
Artı undeadler evildir. Taurenler natural olabilir ama onurdan söz ediyorsanız bu oyundaki karakterleri oynayanların ırkı degil pc basında oturanlardır.
ama başım öle şeyler geldi ki öle kalleşlikler geldiki Horde gördüğümde imkanım varsa canlı bırakmıycagıma söz verdim. Hatta bana gri gözükenler dahil. Onursuz davranısları her iki taraftada yapan vardır eminim ama horde gibisini görmedim.
horde alayı evil. Cok nadir good cıkar.
:P

orclar sırf "outsider" olduğu için kötü mü olmak zorunda?
d&d 3e'ye göre celestiallar da "outsider", ama always good dolaşıyorlar ortamda.
Türkiye'ye gelen her yabancı turist'e potansiyel terrörist muhamelesi yapmak gibi birşey senin dediğin.

Thrall'ın kendisi bile Troll'leri sevmiyor dedin. Sadece Yeşil Troll'leri sevmiyor. Adi, üçkağıtçı, barbar oldukları için. Mavi Troll'ler de ilkel topluluk olarak dolaşsa da, yeşiller gibi şerefsiz değiller.

Warlocklar evilse, bu yüzdeen Orc'lara evil diyceksek, human da evil olmuş olacak, evil evil kavga edicez. Ancak Humanlar iyi bir ırk, paladinleri iyilik adına mücadele ediyor. O yüzden sırf bir classa bakıp iyi kötü diyemeyiz.

Undeadler evil değil. Scourge'a veya Burning Legion'a evil diyebiliriz, ancak Forsaken'lar "asi çocuk" tarzında takılıyorlar.

Bir Night Elf ne kadar iyi bir ırksa, Tauren ondan çok daha iyidir. Kalbi temiz ve sevgi dolu. Paladin gibi çıkıp "for the holy light!" şeklinde dolaşmasa da, çok iyi kalpliler.

Warcaft dünyasından bahsediyorduk biz, olaya playerları karıştırmışsın. Playerlar dahil olduğunda işler tamamen değişir. Ancak "humanlar böyledir, night elfler şöyledir" diye tartışacaksak, player olayını katmamak gerekli.

Zaten horde de bu durumdan çok rahatsız, 60. level insanlar gaz bir modda dolaşıp 10. level, 20. level horde oyuncularını avlıyor, reskille bağlıyor. Bu durumu birisi yapınca, karşı taraf da yapıyor, sonra oluyor sana "horde oyuncuları evildir" :)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ayrıca orclar. bikere bu dünyaya ait değiller. Outsider onlar. Troller bu dünyaya ait ama Thrall ın kendisi bile trollerin horde a üyeliğini seven biri degil.

Artı undeadler evildir. Taurenler natural olabilir ama onurdan söz ediyorsanız bu oyundaki karakterleri oynayanların ırkı degil pc basında oturanlardır. Npc ile dovusen quest yapan adamlara dokunmazdım ama başım öle şeyler geldi ki öle kalleşlikler geldiki Horde gördüğümde imkanım varsa canlı bırakmıycagıma söz verdim. Hatta bana gri gözükenler dahil. Onursuz davranısları her iki taraftada yapan vardır eminim ama horde gibisini görmedim. Artı cesetlere karizma diyorsanız?? ah nediyim adamın cenesi yok düşmüş falan cigerleri yok nefes alıyo yemek yiyo. Kendine attıgı healın aynasıyla baskasını heal ediyo zaten undead lerin bu yonu cok sacma olmuş. ölüysen nefes niye alıyosun? artı negüzel war3 de heal büyüsü undeadlere dmg veriyordu death coil heal ediyordu bunu da yapsalarda cok guzel olurdu. Undead priestlerin heal i death coil olurdu işte taurenleri orcları heal edemeyeceği için Undead olmanın dez avantajını cekerlerdi. Mesela bana kalırsa Undeadler criticle da yememeli. Sleep de. Neyse bunlar oyunun dengelerini cok degistirir ama olsun horde alayı evil. Cok nadir good cıkar. Onur monur hikaye hiç bi tarafta aramayın artık kanlı düşman iki taraf gördüğünüz yerde katledin

outlander olmakla evil olmanın ne ilgisiwar bi kere orclar bu evrenin en onurlu ırcıdır tamam bi kere burning legionun etkisine girmişiz ama thrall bizi onların etkisinden kurtarmış ve tekrar eski şamanistik gücümüze dönmüşüz ayrıca thrall'in troll leri sevmediğinide nerden çıkardın anlşayamadım thrall Durotan krallığını herkese açık bi krllık olduğunu söyledi (bonus camping chapter 1) ayrıca biz dışardan gelsek bile bu evrenin varoluşundan beri burda olan NE kadar hasar vermedik adamlar bi kere burning legionun bu dünyaya gelmesine yol açtılar kıtalar ikiye bölündü o ortadaki maelstorm bu yüzden açıldı humanlara gelince orcları getiren kapıyı onlar açtı (kahin medivh) ayrıca burning legionun ikinci kez gelmesine yol açanda onlar (prens arthas) undeadleri ayrıca bir kabul etmek çook büyük yanlış olur WoW daki undeadler Scourge etkisinden kaçan forsakenler dan oluşur yani iblislikle bi alakaları yoktur. ve bana sorarsan bu alliance içinde tek delikanlı olanlar dwarflardır bu dünyanın anasını ağlatın sonra biz çirkiniz diye siz birden iyi oluvcerin yok öyle şey. ayrıca quest yapan adama saldırman doğru mu yaptığın davranışları senin düşüncen mi belirler çevrenin davranışları mı madem biri sana böyle kötü şeyler yaptı al adını sen de ona gördüğün yerde saldır diğer adamlarla ne alıp veremediğin war. lok tar ogar!!![signature][hline]Your blood is my water
Sosyal ağlarda paylaş

arkanumon sana aysel gürel'i ayarlayalım, ud hatunluğa en yakın o var nasılsa. :-p embrace the shadow'u kendin gerçekleştirmiş olursun.. :lol:

valla benim paladin elemental rockridge leggings giymişti, millet dönüp dönüp bakıyordu, ciddiyeti koruyabilmek için imperial plate set yaptırmak zorunda kaldım 50g bayılıp.. 8-)

ud'ler zaten facial hede kullanıldığı zaman female bile olsa listenin en sonuna doğrudan. sonra durumu kurtarmak için kapalı miğfer filan lazım ancak..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

yoo sana bishe diyem o chirkin dediin yarat1klar hayvan gibi güçlü asl1nda Troolerin asl1nda büyük shishman ama biraz hantal olmas1 laz1m ama güçlü oldugu için küçük ve zay1f yapm1shlar ayr1ca taurenler oldukça karizmatik bence...
onun d1sh1nda Troll shamanlar çok güçlü..
Sosyal ağlarda paylaş

taurenlerde hababam sınıfı'nda inek şaban'a dedikleri gibi, "hayvani bir cazibe" var.. :-p

AYRANİÇ FTW!!![signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

undeadken gnome oldurmek ınanılmaz keyıf verıordu..
Ama abıcım en gralı AYFAN TAUREN ayfaaann[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 21 Haziran 2005 13:08 tarihinde demiş ki:
said:

Artı undeadler evildir. Taurenler natural olabilir ama onurdan söz ediyorsanız bu oyundaki karakterleri oynayanların ırkı degil pc basında oturanlardır.
ama başım öle şeyler geldi ki öle kalleşlikler geldiki Horde gördüğümde imkanım varsa canlı bırakmıycagıma söz verdim. Hatta bana gri gözükenler dahil. Onursuz davranısları her iki taraftada yapan vardır eminim ama horde gibisini görmedim.
horde alayı evil. Cok nadir good cıkar.

orclar sırf "outsider" olduğu için kötü mü olmak zorunda?
d&d 3e'ye göre celestiallar da "outsider", ama always good dolaşıyorlar ortamda.
Türkiye'ye gelen her yabancı turist'e potansiyel terrörist muhamelesi yapmak gibi birşey senin dediğin.

Thrall'ın kendisi bile Troll'leri sevmiyor dedin. Sadece Yeşil Troll'leri sevmiyor. Adi, üçkağıtçı, barbar oldukları için. Mavi Troll'ler de ilkel topluluk olarak dolaşsa da, yeşiller gibi şerefsiz değiller.

Warlocklar evilse, bu yüzdeen Orc'lara evil diyceksek, human da evil olmuş olacak, evil evil kavga edicez. Ancak Humanlar iyi bir ırk, paladinleri iyilik adına mücadele ediyor. O yüzden sırf bir classa bakıp iyi kötü diyemeyiz.

Undeadler evil değil. Scourge'a veya Burning Legion'a evil diyebiliriz, ancak Forsaken'lar "asi çocuk" tarzında takılıyorlar.

Bir Night Elf ne kadar iyi bir ırksa, Tauren ondan çok daha iyidir. Kalbi temiz ve sevgi dolu. Paladin gibi çıkıp "for the holy light!" şeklinde dolaşmasa da, çok iyi kalpliler.

Warcaft dünyasından bahsediyorduk biz, olaya playerları karıştırmışsın. Playerlar dahil olduğunda işler tamamen değişir. Ancak "humanlar böyledir, night elfler şöyledir" diye tartışacaksak, player olayını katmamak gerekli.

Zaten horde de bu durumdan çok rahatsız, 60. level insanlar gaz bir modda dolaşıp 10. level, 20. level horde oyuncularını avlıyor, reskille bağlıyor. Bu durumu birisi yapınca, karşı taraf da yapıyor, sonra oluyor sana "horde oyuncuları evildir" :)

ya bi kere ben outsider diye adamlara evil demedim ki

adamların yeri bu dunya diil dedim. evet warlockların hepsi evildir dedim
human gnome dahil buna
ama ırka özel bi evillık degil bu
Ayrıca undeadler forsaken falan hikaye alayı evil onların. Daha fazla yaşayan ölü yaşatmak kötü bişeydir. Daha fazlasını lanetlemek. Yaşayanalra karsı savasmak. Horde da ne işi var ozaman onların. Çok iyilerse orclara karsı savasırlardı. Thral ice trolleride sevmiyor. Bkz warcraft demo scenerio. O baştan beri trolleri sevmiyodu zaten warcraft settingindede yazıyo. Aslında warcraft zaten böle bi dünya diil. Ama ordada ne undeadler böle undead. Nede dünya bu şekilde. Orc lar demonların kullarıydı zaten Khadgar getirdi onları buraya ve geldikleri gibi katletmeye basladılar. Orclar gelmeden once dunya bi derece huzurluydu. Ayrıca scourge undead zaten mindless olarak kabul ediliyo. Irklarında evil olması diye bişey söz konusu ve undeadler tamamen kötüdür. Settingindede böyle zaten. Scourge dışı undeadler aklı şuuru yerinde olsa bile onlarda evil.

Diğer ırklar üzerine yorum yapmadım. Ama benim fikrim ve iddialarım bu yönde.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna bır undead karakter acıp demosunu ızlermısın bakalım neler dıyor?
-orclar kotu degıl bı kere.Adamların ruhu savaşçı,Zaten şu anda kendi çaplarında yaşamaya çalışıyorlar.
-Forsakenlar zaten undeadlerden nefret edıyorlar.İnsanları öldürmelerinin sebebi kendilerini savunmak,questlerını yapsan bılırdın.Zaten demosunda kendimizi bizi "çirkin" "kotu" dıye avlayanlardan korumak ıcın burayı kurduk dıyor.
-Orclar gelmeden once de dunyada sorunlar vardı.Bakınız Aç Nightelfler,Azshara İllidan vs.vs.vs.
-Human dediğin adamlar sırf yeşil ve geçmişleri braz kotu dıye orc kesıyorlar bunun neresınde ıyılık var?
-Bana paladin deme sakn.Hiç bir zaman paladinlern iyi olduğuna inanmadım ben.Çunku iyilerin intikamı Affetmektir..[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

zuahahaha paladinler iyi değil demek ahauahah

guild message of the day çıkabilir bundan.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Suark doğru söylüyor..
Kendini beğenmiş, hatasını kabul etmeyen ve bir kısım "aristokrat" olan human ve elfler, sadece fiziksel olarak "bizden değil" diye diğer ırkları yok etmek niyetindeyken, ne idüü belirsiz, şaka gibi gnomelar varken, bir tek işte cüceler iyidir allianceta, daha hala alliance iyidir demek mantıksız bu 1.
Eğer ki iyilik ya da kötülük kavramını günümüz anlayışında değerlendirecek olursak evet, tanrıya dua ederek de olsa, halay çekerek de olsa, saldırgan olan kötüdür. Soyunu korumaya çalışan kişi de iyi olarak tanımlansa gerek..

Yahu geçin bu işler boş, oyunda geçirdiğiniz 10 saatin 1dksında karşınıza sen iyisin ben kötüyüm muhabbeti çıkmayacak sonuçta, oyuncu kalitesini değerlendirmek lazım, sebebi ve sonucuyla hangi taraf daha güçlü, hangi taraf daha zerg, hangisinin ne gibi avantajları var bunlara bakıp ona göre oynamayı tercih ederim.[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr
"Punch the gnomes"
Sana büyük bir sır söyleyeceğim kapat kapıları
Ölmek daha kolaydır sevmekten
Bundandır işte benim yaşamaya katlanmam
Sosyal ağlarda paylaş

Nightelfdedigin neki
Ula Cenarion
Efendim Hasan ?
Ben magic diye bisi keşfettim hadi sunu kurcalıyalım
*kurcalarlar*
Cok uzak bir galakside
Reis reis
Kil'jaeden: Nevar lan
Aha su gezegence magic felan yapıyorlar bakakmi
yürü akalım bi
Kil'Jaeden: noluyo lan burda magic felan he ?
Cenarion: Sen kimsin lan alirim akilini
pat küt çat bam
Cenarion: hade lan arazi ol bakalim
Kil'jaeden: görüceksin sen böhü böhü

Oha deli saptırdım :P

Lakin forsaken konusunda unuttugunuz birşeyvar
Eyw kötü değiller ama mantıkları her nekadar ah kendimizi koruyalim modunda da olsa hala Sylvansain bas simyacısı her tarafi vebaya bogacak bir formul uzerinde calışmakdadir ayrica mantıkları sudur.
Ulan nasılsa ölümlüsün elbet b gün öleceksin sen şimdi öl gel bize katil...

Humanlara laf yok Lothar ve Uther gibi iki iman eden zal çıkarmışlar :p

Taurenlerin bence NE lere natural olmasi lazim Hostile degilya neyse Cairne one of the most dangereus man in the azeroth dendimi bitti :p

Dwarf saks

Troll ler paso derler Vengeance for Zul'Jin die
bu zul'jin denen dıngıl warcraft 2 de allaince champ 2. bolumde harcanıyordu sanırsam bu troll amçalar pek bi sevselerde +2 dmg + 1 armor ile onu hero class a koyan zihniyete diyecek laf bulamiyorum...

Yeşil Troller şerefsizdir
Mavi troller daha iyidir Shamanist bi toplumdur delikanli troll pirist (pirist yanlız) olmaz..

Undead - Pek sevmem ama Will of forsaken rulz

Gnome ne denirki Gnome işte ..

/silly
Roses are gray,Viloets are gray i am dead and color blind...[signature][hline][Dreadlords]
Regalya

[Bu mesaj Regalya tarafından 22 Haziran 2005 03:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

alıntı yapıcam çok güzel açıklıyor
oh, and stupid paladins. Just having a class called Paladin overpopulates a realm, I swear. If the horde had Deathknights or something they might be doing better for themselves. Screw allying a mangina race onto the horde side just to attract the Night Elves. Horde is supposed to be rough and tough; they're ORCSES, not prissy little girls.
Sosyal ağlarda paylaş

acaba bu yazan kendi ne dediğini anlamış mı.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...