Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cengiz(Nym) Lütfen Oku..Diğer arkadaşlarda..

PyRamiD

Öne çıkan mesajlar

said:
Buzkirpisi, 07 Ağustos 2005 00:11 tarihinde demiş ki:
Neyi tartışıyosunuz siz hala ya.
Olan olmuş işte,burası ağlama platformumu?
Herkesin kişisel duyguları buraya taşınırsa işiniz zor valla,
bende kız arkadasıma güveniyodum ama terketti oO

wala cok duygusalm ben ya bu aralar.Buralarda kala kala oyuna haftada bir gire gire iice abuklashtım(gayet ciddiyim)
HEr an heryerde konuyla alakalı alakasız biseyler yazarsam anlayın ki bu gecelik ruhalimden...[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
(BANLI hala..)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 07 Ağustos 2005 00:11 tarihinde demiş ki:
Neyi tartışıyosunuz siz hala ya.
Olan olmuş işte,burası ağlama platformumu?
Herkesin kişisel duyguları buraya taşınırsa işiniz zor valla,
bende kız arkadasıma güveniyodum ama terketti oO

Neden böyle yaklaşır insanlar olaya?Çok mu gerekli bu mesajın sence.Bu mesajdan sonra insanların "evet ya neden ağlıyoruz ki,bak şu halimize pekte afacanız canım biz" mi demesini bekliosun?Nedir beklediğin yani onu merak ediyorum..Kişisel duygularımızı yeri gelince tabii ki taşıcaz buraya,buna ne sen ne de bir başkası karışamaz.Kız arkadaşının terketmesi ile ko daki charın çalınmasını da nası bir tutup örnek verdin o da ayrı bir konu tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

Ko oyuncuları beyinsiz derlerdide,1seneye yakın oynadım diye savunurdum hep.
Ben haksızım,siz devam edin.
Çok üzüldüm kardeş,vah vah,adi herif,demek çaldı accountunu.İşte böyle bunlar napıcan.
Hadi o zaman herkes birer geçmiş olsun yazısı,birer nym e lanet yazısı,birer insanlık üzerine yazı yazsın.
Böylece her mağdur arkadas buraya yazı yazdıgında tekrardan aynı yazılar yazılmaya devam edilsin.
İyi geceler.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 08 Ağustos 2005 02:33 tarihinde demiş ki:
Ko oyuncuları beyinsiz derlerdide,1seneye yakın oynadım diye savunurdum hep.

İki dakikada tanımadığı insanların kişilik analizini yapan ve hatta hakaret ederek zeka düzeylerini belirleyen insanları hep takdir etmişidir.Aferin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzi, 08 Ağustos 2005 02:19 tarihinde demiş ki:
Of amma uzattınız ya,hala uplıyosun utanmadan.
Beni göremezsiniz,başıma böyle birşey gelmez,gelsede buraya gelip yazmam.Anlıyomusun?

Abi bu tür konulara izin vermeyin artık bu bölümde ya.Her heklenen yeni konu açarsa burası sirke döner

Eski kirpiden yanayım bu konuda. Konu fazla uzadı ayrıca.[signature][hline]Wanted!!
Vash the Stampede Dead Or Alive
60 Billion $$
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeatH_TR, 04 Ağustos 2005 10:22 tarihinde demiş ki:
Beyler Beni Diezde Tanıyan Tanır Lvl 63 olacak bi mage im vardı ve hic kimseye bi zararım dokunmazdı kime isterseniz sorablirsiniz kendi halimde biri idim ben bu nym yi adam sandım ama şerefsizim biri cıktı bu diezdeki en şerefsiz en adi adam AL char senin olsun ama oglum sana hakkımı helal etmiyorum zehir zıkkım olsun öbür dünyada ahımı alırım olm sende

baba yeni gördüm olayı çok üzüldüm ben _cagri_ diezden üzgünüm yani..
ama böyle işerefsizler var benim assasianda hacklendi
2 tane +6 mirage ve +7 chitin pauldron ve pad +6 diğer chitin set ve bi dünya değerli item gitti :( yapıcak bir şey yok allahından bulsun şerefsizler
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...