Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cengiz(Nym) Lütfen Oku..Diğer arkadaşlarda..

PyRamiD

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşım bu laflar utanmaları olmayan adama sökmez.

sen ona o.ç desen gene koymaz anam oroy muş der bana ne der.

o. sensin anca hadi ordan neye yayar bu sözler der ve haklı olur

yanlı$ okuyorum sanirim..

Neyse..

Tribula bu id nin ilk sahibi benim yalnızca charin sahibi o idi Schweeppes adli Assasian ıda ona ben satmistim umarim anlamissindir arkadasim ?[signature][hline]Server : Ares
Name : Schweppes
Clan : TOWN
Level : 6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nym, 04 Ağustos 2005 17:16 tarihinde demiş ki:
Herkese SeLam.Öncelikle Death_tr hacklenmeye gelince kardeşim Benden neler istediğini yaz buraya.Aç gözlülüğün sonu budur.Ares'te iso taktiğidir bu.Benim Schweppes bu sekilde hacklendi.Adam soyle dedi.Charın full +7/12 Shell 2 tane Shard biri +8/80.

ee sen ne kadar ii sin oda tartışılır ikinci nickinle girip adamı yerin dibine batırıosun schepesss demişki üzüldüm ama snein salaklıgın yani bu kadarı olur pesss[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Schweppes, 04 Ağustos 2005 18:28 tarihinde demiş ki:
Bu arkada$in yaptigi nedir ?
Ama neden onun icin yaygara cıkmadi ? neden kimse kufur etmedi etsin demiyorum örnek veriyorum olmaz herkez işine baksin küfür etmek kimsenin haddine değil. o adamın canı yanmı$ konusurda derde .. sizin haddinize üzülmekten başka birsey düşmez..

Çok güldüm,saolasın :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bu başlığa post atan 3 yada 4 kişinin ip adresi aynı.
Alla alla... o_O

Bu sırada birisi bize laf atmış. Hak eden herkes yörünge dışına çıkar. Sonra geri gelir yada gelmez orası benim konum değil.

Konu ilgilide yorum yapacak bişi kalmamış. Herkes her tür yorumu yapmış zaten.[signature][hline]Game : Knight Online
Character : Lively, Paladin, El-Morad @ Ares
Fanaticism : Galatasaray SK & Snoop Dogg & Dr.Dre
Rullz : Hip Hop
Sosyal ağlarda paylaş

Nym eğer birinin malını çalıp adı aslı 250m için üzdüysen yazık sana bu kadar açlıktan ağzının koktuğunu bilseydim burda yeminle söylüyorm sana o parayı yollardım sen oyunda benden neler istedinde wermedim kaldıki gerçek hayatta wermicem lan adı aslı walla 250m belki etmez aciz adam seni şansını kaybettin o 250m nu da güle güle harca bi yerine dokunmadan geçerse tabi. Şerefsiz adam..
Sosyal ağlarda paylaş

buraya pek yazı yazmıyorum ama şu zurna denilen yaratığın yazısını okuyunca yazayım dedim sen eminim o arkasında durduğun arkadaşının en iyi dostusundur ne diyeyim tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş ancak bu kadar adi iki adam bir birini bulur unmarım geçek hayattada böyle bir yanlış yaparsınızda sonunda birileri sizin alın yazınıza gülme işareti koyar...........
Sosyal ağlarda paylaş

check clan ataturk (leader patek)

Atm they he's in piana behind a building with a noob char...

they invited a member of our clan, and they say they are friends of a turkish GM

All their gear is +8

There suppose to stand something in forumtr.com there's a section of KO there, and GM teach them howto deactivate hackshield and activate hacktools

Patek the leader of ataturk became lvl 62 in 1 night

These 2 have something to do with ataturk, trading items, also nym is in ataturk (remember complete shell, including boots...)

ulan Atatürk ü de alet edip şu heriflerin agzına düşürdünüz ya size diyecek bişey bulmak mümkün diil. (nymedir bu yazı)[signature][hline]unholy ownz u
Tunafishyme:>.< yo mommas so fat, she broke the bike BEFORE she sat on it!!
diez- kalgeldi vs _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

ya ne cok sevmeyen var beni olayı bilmeden 1. kişi olmadan tartışmak ne kadar kolay benim charimi cekemionuz dimi bu kadar yazı yazıonuz lan o beramusta ne yaptım size hack dionuz cengizde kesinlik le hack yoktur bi işi biliosanız konusun pyramid ile bunu bire bir konustum o anladi siz neden anlamıonuz bu sahıs sifreyi cengize kendi verdi beni king yap diye king olmadi köle oldu neden aç gözlülük yaptı uzuluyorum cunku ac gozluluk yaptıgı icin chari gitti ve bişi sorayım beni bi pislik olarak ifade etmisin sizler benim partyme ks yapıonuz siz eziksiniz lvliniz belki yuksektir belki dusuktur sizlerle fazla muhattap olmuorum sizi kaile almiorum madem cok iyisiniz siz oynayın bu oyunu siz basarının en iyisini yakalayın tmm ben halimden memnunum yazılarımı dikkatli okuyun tmm milletin hatasina yorum yaptım 1 bardak soguk su ic dedim ac gozlulugune ve cengizden daha suclu oldum gidin bana beramusta dusman olanlar yalakalik yapın yabancılara yalakasiniz olm hepiniz partye girmek icin pls kelimesini kullananlardansini,z ve partylere alınmadıgınızda kufur edip ks yapanlardansiniz ve her konu ne olursa olsun ben bişi yazdıgımda beni dusman gibi gorenlerdensiniz beni bilen bilir arkadasim ne en iyisi olmak istiyorum ne sizin en iyisi oldugunuzda onda gozum olan biriyim varın en iyisi olun ama gozluk alın bi yazıda ne yazıo ise bişiler cıkarın bilmediginiz şeye yorum yapmayın bana cephe alanlar görüşecez
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatta GÜVEN denilen bir olgu var arkadaşım eğer o adamın aç gözlülük yaptığına inanıyorsan onun adamını kasmassın ve o adamla ilişkini kesersin (ve farkın ortaya çıkar) banada bir iki arkadaş güvenip şifresini verdi hayatta yapacağım en son şey bana güvenen arkadaşların güvenini sarsmaktır bir kere güven yitirildimi bir daha asla bulamassın aranızda ne geçmiş bilemem ama bence kaybedilen bir şey yok verin adamını geriye bu iş tatlıya bağlansın gerçekten bu oyuna çok emek veriliyor belkide insanları en fazla üzen bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olaydan sanki normalmişçesine bahsediyorsunuz ya..Kimseyi tanımam etmem,serverim xig çünkü.Ama bi adam şifresini verdi ve çok fazla item istedi diye onu açgözlü ilan edip cezasını vermeye çalışmak,sonra da kendinizi haklı gibi göstermeye uğraşmak çok saçma ve çocukca.Hiç birşey olmasa adamın emeği var o charda.Madem ders vermek istiosun kendi çapında - ki inanmıyorum buna - değiştir şifresini 1 hafta sonra ver geri.Merak etme alır o dersini zaten.Bu senin yaptığın acımasızlığa girer ve kesinlikle insanları cezalandırmak gibi bir hakkın olamaz bence.O kadar zamanın boşa gitmesine üzüldüm.Ama cidden bu oyunda 1-2 kişi hariç kimseye güvenmemek lazım,GM tanıdığın olmadığı sürece.
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanlar bu kadar düşebiliyormuş demek... Nym gerçekten Ko da ne kadar iğrenç adamlar olduğunu bir kere daha hatırlattın bana. sen harbi adam değilsin.

not: konuyla ilgim yok ama bu kadar adiliğe kayıtsız kalamadım.[signature][hline] "Unutulmuş Muydum Alışıyormuydun Yokluğuma Beklenmiyormuydum Kalbinimi Yordum Bunca İş Güç Arasında..."

Sosyal ağlarda paylaş

Death_tr yi tanırım. lvl 53 olduğu zamanlarda bizim clana girmişti. Baya uzun süre beraber oynadık death ile bi zararını görmedim. Aç gözlülük yaptığına inanmıyorum.[signature][hline]Diablo2 1.11 patchi çıkmıştır hayırlı uğurlu olsun...Pek de yenilik yokmuş :(
Sorceress ve Barbarian hakkında sorusu olanlar varsa özel msj atarsa yardım edebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde gücüme giden bu ben adama güvenmiştim yemin ederim item wermeden öncede şifremi ewrmiştim kasmıştı biraz öldü ya da ölmedi charla boşwer salla dedim. 2. sefer tekrar dedi wer diye wericektim ama bi kaç konu geçmişti aramızda güvenim sarsılmıştı. neyse dedim gidecek 2 item boşwer kötü biz olmayalım felan die sonra bana item saymaya başladı işte ama walla ben yine wericektim item saymasaydı çünkü kendi charı gitmişti özlemiştir oyunu girsin dedim werdim. ama böle bişi yapcağı aklımın ucundan bile geçmemişti. Boş werin agalar herif sonra diyo ordakileri konuşanları sen mi ayarladın die tanıyosam arması homeric i tanıyorm diğerlerinizi yeni görüyorm haklı buludunuz tşk`ler ama bu burda bitmez burda değilse dier tarafta görüşürüz cengiz görüşürüz bi gün...
HZ. MUHAMMED(s.a.v) : Neyle Gelirsen Gel,
Kul hakkıyla gelme.

En korktuğum şey bu yapmadım yapmamda eğer sizde birinin emeğini aldıysanız henüz geç değil...
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun bu gec desek de insanlar zewkleri ve tatminleri icin oynasa da burada emek verip emeginin karsılıgını aldıgını gorup sewinen cok ama cok insan war.Hatta ben de onlardanım.Birseyler icin caba harcıyorsunuz gercek hayattaki gibi.Hic baba olmadım ama benim karakterim cocugum gibiydi resmen,aksam ewe gelir onu acar biraz takılır sonra uykuya yatarken afk.Sabah kalkar ne yaptı bakiym neler satmısh.Level aldın bir yasına daha girdin ne guzel,vs.
Bunun yanında bir de arkadashlarım war daha once hicbiryerden tanımayıp sadece oyundan tanıyıp reelde de gercekten arkadashım olan.SteelBB mesela ya da ismini bilmediginiz birsuru insan ve gercekten de gorushtugum.Hatta ewimi acmısımdır misafir etmisimdir bazılarına.Bircoguyla cıkıp taksime oturmush geyik yapmıshımdır oyun uzerine saatlerce.Klan toplantılarımız olmushtur KO geyiinin dibine wurmusumdur.Hic gormesem de guvendigim insanlar da war.Buyrun gelin demisimdir telefonumu wermisimdir..
Bir bu sekilde yaklasım wardır bir de konuda gecen serefsiz adi bir yaklasım wardır.Burada bu oyunda insan kendini yansıtır.Saat gecenin dordu oldugunda 6 saattir oyun basında o kafayla hicbir insan farklı dawranacam diye kasmaz.Kim neyse herhangi birsekilde gorursunuz.Son soz: Bulan allahından bulsun..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
(BANLI hala..)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...