Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticampaign v5.0 Campaign Journal

Grudge

Öne çıkan mesajlar

benim durum bi miktar sakata geldi. su an okuldayim. pazartesi gunu teslim etmem gereken bi odev oldugunu farkettim. ayrica final haftasinda oldugumuz icin haftasonu disinda ona vakit ayirabilitem yok...

[Bu mesaj Grudge tarafından 15 Haziran 2005 11:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İyilik sağlık hamatula, sen nasılsın (eheh bi sallasaydınız adamı..) Ayrıca bakıyorum üzerimizdeki lanet hala kalkmamış, neyse benden kaynaklı olmadığını öğrendim en azından. Bence Jaan ı Asmodeus'a kurban edelim, belki bi düzelme olur. Olmazsa da sağlık olsun artık :horace:

Bu arada nasılsınız millet? Bi toplaşın da ben de görmeye geliyim sizi. Özledim valla :)[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

hamatula gördük seni :-p
iyi diyon güzel diyon da lanetliyiz be güzelim :)
neyse şu sınavlardan sonra bişeyler olacak sanırım. bi sabır :)[signature][hline]I feel, I can do anything - except, perhaps, live up to the expectations of the others have of me
-The Legend of Selim Wormrider
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şu anda İstanbuldayım. Pazartesi bütlerim başlıyor, 10 temmuzda(evet) bitiyor. Arada sürekli git-gel yapıcam tabi. Ayrıca haziranın 20küsurunda da yaz okulu başlıyor. Okulu uzatmamak için son çabalarım, bakalım ne olacak.
Asmo'yu beğenmediyseniz başkalarına da kurban edebiliriz Jaan'ı :)[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

misal bu hafta oyun olursa muhtemelen hilmend nehri kıyısındaki leşkeri bazar sarayında falan geçer olaylar...

haritada göster desen gösteremem ama neden/nasıl inşa edildiğini, plan şemasını, süslemelerini falan tasfir edebilirim size :-p

isfahan mescid'i cumasını da kullanabiliriz...

ps: bu nası iş? liseyi de geçtik orta okulda mıyız a.k.? bana ne gaznelilerin 1000 sene önce yaptığı, 1000 km yakınından geçeceğim şüpheli saraydan?[signature][hline]I feel, I can do anything - except, perhaps, live up to the expectations of the others have of me

[Bu mesaj Grudge tarafından 17 Haziran 2005 00:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dm tembel oyuncular tembel
nasıl olacak bu iş
bu arada selam hamatula selam axe. oynasanız da oynamasanız da (olur da toplanırsak) ziyarete gelin. özledik be yav
oyuncular ben, jaan (makina mühendisi), genjuro ve horas satışçısı
bi tüyo vereyim bu arada, bizim tembel dm bunalmış iyice. aslında birileri bi oyun açsa hemen bu oyunu satıp oraya oyuncu olarak atlıycak. benden duymuş olmayın[signature][hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2005
Sosyal ağlarda paylaş

bende aradan bı yerden kaynasam...[signature][hline]Delıkanlım İşaret Aldığın Gün Atandan
Yürüyeceksin...Millet! Yüreyecek Arkandan
Kucuk Gorme....Hor Gorme Delikanlım Kendini
Şu Kırık Abideyi Yüceltecek Taştasın
Yürü Hala Ne Diye Oyunda Oynaştasın!!!??
FATİH'in İstanbul'u Feth Ettigi Yastasın!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Öss'den yırttım, ben de katılmak istiyorum.
Denyo dm sattı, bastı gitti yaban ellere okumaya, kalan elemanlar "bıraktık biz ferepeyi, süperiz" dedi. Kaldım bir başıma.
1 senedir elimi sürmedim, toplanırsanız ilk önce bi gelip izlemek isterim. Bir ısınayım da sonra olur belkim. Tabi alırsanız:)
Oyuncu olarak tecrubem var iyi kötü, ama kural bilgim zaten azdı, şimdi iyice kötü.[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

bu pazar
efet efet bu pazar...
yeni oyuncu istemiyom şu an
horaşa-sama elin esnafına (ağır mı oldu? yok yaw adam resmen satıyo işte :-p) bize oyun oynat diceene kendi oyununa gel
Genjuro, AO yu bırak:-p. benim ACC bloklu şu an zaten. bi süre dokunmayabilirim. netim de bi acayip...
karakter kaatlarınızı toparlayın
nerde oynicaamıza karar verelim
yeni bi campaigne başlar gibin başlayalım
bu kadar...[signature][hline]I feel, I can do anything - except, perhaps, live up to the expectations of the others have of me
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...