Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticampaign v5.0 Campaign Journal

Grudge

Öne çıkan mesajlar

istanbul dışındaydım, yeni geldim. pazar sorunlu gözükmüyor şimdilik. kadıköy'de yer ayırtalım derim, bizim eski yerde çay ocağı yönetimi değişmiş, kanka durumumuz kaybolmuş, silbaştan kankalık ayarlamak gerekebilir vs vs.

oh be sonunda oyun :)[signature][hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2005
Sosyal ağlarda paylaş

ya 20sine kadar istanbuldayım.
sufiden ses çıkmazsa haftada birden fazla gün şeklinde "bişey" oynayalım... biri oynatsın ya da -muhtemelen- ben oynatiim. axe sen de kulak ver. hatta horaşa sama da versin:-p. can bizi yeni kafeye götür vs. vs.[signature][hline]I feel, I can do anything - except, perhaps, live up to the expectations of the others have of me
-The Legend of Selim Wormrider

[Bu mesaj Grudge tarafından 02 Temmuz 2005 17:40 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Grudge tarafından 02 Temmuz 2005 17:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

herkesten herşey için özür dilerim. başa olmaz işler gelince herşey aksadı...

herneyse, sonuç olarak grac ile müzakereler sonucunda bu hafta içi salı veya çarşamba bi uyarlama yapalım dedik. size de uyuyorsa günü tespit edip rezervasyonu yaptırıp buluşalım.[signature][hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2005
Sosyal ağlarda paylaş

yok yeni campaign diil...
bu durumda biraz beklicen :/ önce kendi oyuncularımı kurtarmam gerekiyo...

yarın saat 12:00 gibin sufinin geleceği iskelede buluşalım. muhtemelen karaköy iskelesi?[signature][hline]I feel, I can do anything - except, perhaps, live up to the expectations of the others have of me
-The Legend of Selim Wormrider
Sosyal ağlarda paylaş

yarın sabahın köründe okula uğrayacam işlerimin erken bitmesini umuyorum dönerkene de deniz otobüsü ile kadıköy e gelecem. Dolayısıyla bir tanesini kaçrırısam 1 saat beklemek zorunda kalacam.

tavsiyem gitar kafeye gidelim. Yeri çok basit. rexx den dümdüz aşağı inerken yol sola doğru kıvrım yapıyor orada sağda binanın 1. katında. (odası dolu mudur değil midir bilemem ama)[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
Sandrue
human paladin (Burning Legion)
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...