Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticampaign v5.0 Campaign Journal

Grudge

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
abi alla askina bi pazar gunu kalkip da 6-7 saatligine oyunmi gelmicem AO yuzunden alakasiz neden lerle oyun iptal oluo paso ki son 2 haftadir neden de yok ortada... :| en azindan duzgun bi bahane solese grudge anlicam[signature][hline]Hani karilar yapio ya pijamali parti bizde donlu anime partisi yapalim...

[Bu mesaj GenjuroXXX tarafından 26 Mayıs 2005 00:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet arkamdan konuşuyonuz :-p

2 haftadır akşam saat 18:00 sularından itibaren AO da adonis hecklerı kestiğimiz doğrudur. fekat sabah saat 9da kalkıp o saatlere kadar ödev yaptığım da doğrudur. ayrıca hafta içinde de AO çevrelerinde pek görünmediğim bilinen bir gerçektir ki bunun nedeni de aynı lanet ödevlerdir...

resmiyeti bi kenara bırakırsak, şöyle 17. lvl bi cleric gelip bana greater restoration atıp negative lvlları (DM lvlları bunlar :-p) kaldırmadıkça oyun oynatmam zor görünüyo. (concetnracion -8/ perforn -8/ listen -8/ spot -8. bilmem anlatabildim mi?)

dune'dan bi quote ile bitirecektim. bulamadım aradığım cümlenin doğrusunu. siz imzamla idare edin :-p
[signature][hline]I feel, I can do anything - except, perhaps, live up to the expectations of the others have of me
-The Legend of Selim Wormrider

[Bu mesaj Grudge tarafından 30 Mayıs 2005 23:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ee ne olacak şimdi? walla oyun olacak derseniz 1 gün mmorpg(wow) oynamam gelirim çok sorun değil benim için.

Bir de grudge yok curse murse drain mrain deme boşuna. Delikanlı DM böle şeylerin arkasına saklanmaz :D

haa birde horace sakın atıp tutma bütün suçu senin üzerine atabilmemize yetecek kadar potansiyelin var :)[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
Sandrue
human paladin (Burning Legion)
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
şimdi grudge pazar toplanalım diyor. Ben de diyorum ki kadıköydeki gitar kafe olsun (geçen bir oyun oynadık çok beğendim mekan sakin) ama yer ayırtmak felan gerekiyormuş sanırım. neyse oynayacaksak nerde oynayacaz. bir şeyler söleyin. Horace in yaptığı ipnelikten sonra bunu yazmam bile başarı benim için...[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
Sandrue
human paladin (Burning Legion)
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...