Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticampaign v5.0 Campaign Journal

Grudge

Öne çıkan mesajlar

fazla uzundan kastın?
bilemiyorum ne kadar süreceğini.

şöyle diim. Başınızdaki eleman tacharimlerin bi daha saldırmayacağını düşündüğü için march'a tradegate'e kadar eşlik edip ordan sonra da ellerindeki esirleri bi şekilde konuşturup (adamların "fearless" oldukları düşünüldüğünde bu işin ne kadar sürebileceğini tahmin edebilirsiniz muhtemelen. ayrıca karakterleriniz bunun farkına da varmıştır. ariel herifin kulağını kesip ağzına tıktığında bile adamın ifadesinde sadece acı ve nefret vardı... ayrıca köpeklerin ulumalarından etkilenmiyor oldukları gerçeğini de hesaba katabiliyoruz...) daha geniş bi zamanda da tacharimlerle ilgilenmeyi düşünüyo. o planlara siz dahil olmazsınız büyük ihtimalle.

ayrıca acilen tacharim'e saldırmayı düşünürseniz yalnızsınız çünkü daha fazla kayıp vermek istemiyo eleman. eğer bu işi bu şekilde bırakırsanız çarşamba günü toplanmaya bile gerek yok. ama eğer adamların inini kendimiz bulup basacaz gibi bi iddianız varsa (ki tacharim'in modronlara ne yaptığını öğrenmenin tek yolu bu gibi görünüyo şimdilik)

burdan (ya da ikiniz msnden falan) ne yapacağınıza karar verip akabinde de plan yapabilirsiniz.

bu durumda oyun uzun mu sürer yoksa kısa mı onu bilmem....[signature][hline]I feel, I can do anything - except, perhaps, live up to the expectations of the others have of me
-The Legend of Selim Wormrider

[Bu mesaj Grudge tarafından 17 Ocak 2005 18:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi adamin fearless olmasi 1 intelligence oldugunu gostermez rambo da fearless ama olmemek icin otebilior bi adamin fearless olmasi konusmayacagi anlamina gelmez bence olmadi horace yi getiririz 30 diplomacysi ile konusturur :))[signature][hline]Hani karilar yapio ya pijamali parti bizde donlu anime partisi yapalim...
Sosyal ağlarda paylaş

peki abi denersiniz.
ama adamda ölüm korkusu yok işte. olay ondan ibaret...
tehdit ederek birinin ağzından laf almak= intimidate
işkence= intimidate checkine bonus.
bkz. book of vile darkness...

daha yaratıcı bişeylerle gelmeniz gerekiyo.[signature][hline]I feel, I can do anything - except, perhaps, live up to the expectations of the others have of me
Sosyal ağlarda paylaş

hani homofobiktin lan sen ? :-p
ozaman yarın saat 1 civarı size geliyoruz.
jaan'ı da toplamak lazım biyerlerden...
[signature][hline]I feel, I can do anything - except, perhaps, live up to the expectations of the others have of me

[Bu mesaj Grudge tarafından 18 Ocak 2005 07:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

jaan orda mısın? bi tepki ver... bi de yarın bostancı köprüsüne gel...

sufi istersen siz etraftayken oynatiim adamları? :-p
[signature][hline]I feel, I can do anything - except, perhaps, live up to the expectations of the others have of me

[Bu mesaj Grudge tarafından 19 Ocak 2005 03:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

jaan ve genjuro 1500'er xp daha aldılar ara sessionda...

şöyle de bişey atıcam ortaya.
tatil süresince (zannedersem martın 7sine kadar olan dönem boyunca yani...) isteyen karakterlerle ufak interludelar yapma olayımız olabilir. karakter gelişimi için iyi olacağını düşünüyorum. xp getirecek diye bişey yok. ama genelde o interludelarda olup bitenler karakterlere baya ilginç tatlar katıyo. kadıköy civarında biyerlerde yapılabilir bunlar...

Genjuroyla öyle bişey yaptık. hoş da oldu. ayrıca daha önceden netleştirilmemiş bazı şeylerin toparlanması için de uygun oluyo.[signature][hline]I feel, I can do anything - except, perhaps, live up to the expectations of the others have of me
Sosyal ağlarda paylaş

beyler nedir şimdi durum? herkes geliyo mu? oyun mekanımız var mı?

bu gece saat 00:00'a kadar ses verin efenim.[signature][hline]I feel, I can do anything - except, perhaps, live up to the expectations of the others have of me
Sosyal ağlarda paylaş

ben gelebilirim ama 7 gibi bitirebilrsek çok iyi olur ertesi gün sınavım var (çalıştım ama gene de eve geç dönmek istemiyorum)[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
caydanlik kulpsuz olur mu? marine medicsiz olur mu?
arbiterla dondursanda, firebatler yakar beni...
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

sevgili arkadaşlar. mekanı ben sizin için ayarlayabilirim. lakin gelme ihtimalim yok gibi bişi. iki hafta üstüste de oyun tatil olmasın derseniz -ki mantıklıdır- siz buyurun oynayın. nasıl arzu ederseniz.[signature][hline]freeedom, 15 Ocak 2005 19:35 tarihinde demiş ki:
beyler kotulemeyin nargileyi sutlu nargilede var peki o damı zararlı o nası zara veriyo acaba sutle su farklı maddeler o zmn o alveollere ne yapıo bunacaıklık getirin
Sosyal ağlarda paylaş

sonraki haftaya bırakmayalım haftaiçine kalsın herkes için mümkünse. tekrar özür diliyorum.[signature][hline]freeedom, 15 Ocak 2005 19:35 tarihinde demiş ki:
beyler kotulemeyin nargileyi sutlu nargilede var peki o damı zararlı o nası zara veriyo acaba sutle su farklı maddeler o zmn o alveollere ne yapıo bunacaıklık getirin
Sosyal ağlarda paylaş

hafta içi full sınavlarım var
hangi gün bana uyar tam bilmiyorum. Pzt sine kadar sölerim hafta içi için bana uyan bir gün.[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
caydanlik kulpsuz olur mu? marine medicsiz olur mu?
arbiterla dondursanda, firebatler yakar beni...
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

perşembe-cuma hariç bana uygun hafta içi...[signature][hline]I feel, I can do anything - except, perhaps, live up to the expectations of the others have of me

[Bu mesaj Grudge tarafından 22 Ocak 2005 15:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benim hangi gunumun musait oldugunu ancak pazartesi gunu soleyebilirim ayrica bencede hicbi turlu eksik oynamayalim cunku 1 kere eksik oynaninca arkasi geliyor o zman da oyuna gelemeyen insan oyundan soguyo cunku araya bisuru olay giemis oluo....[signature][hline]Hani karilar yapio ya pijamali parti bizde donlu anime partisi yapalim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...