Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karakter İsimleri

Dennis

Öne çıkan mesajlar

bana göre lvl 60 olupta dandik isim olması garipime gider mesela bizim serverda gaddar die bi nick var adam kendisi iyi karamurat var gerçe bu her serverda var... türk guilde kurup sadece türkler olcak MC falan onlarla yapcan türk birliği olsun geyik guildi olsun die açıyosan charı zaten koy bi isim gitsin(bozkurt(arkadaşım) / moruk / güzelkız / manyakım / zierim ) vs. vs. böle tiplere türk oldunu bile sölemicen zaten sölersen hata olur. Ama delidumrul bana o kadar itici gelmiyo mesela yada gülmek için açılmış char sallama charsa ben bile salak salak isimler koyarım gnome a kemancı die isim koyanlar orca yararım yazanlar varda var sonuçta bu zevk işi ama ben main charıma öle bi isim koymam şahsen ....[signature][hline]EU-Burning legion ( lvl 58 orc rogue )
EU-Sylvanas ( lvl 60 orc hunter )
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkcası senin utanman o terbiyesizliği yapan adamın umrunda değil yani ignore basarsın ona bir daha muhatap olmazsın. Veya daha güzeli /w dan adamı uyarırsın bir daha aynı şeyi yaparsa GMlere o cümlenin ne anlama geldiğini bildiren bir mesaj atarım diye. Kısacası bilmemkimler oyunu mahvediyor diye kahrolacağına o adamı oyundan ve kendinden uzaklaştırman daha mantıklı.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Yeni Yılınız kutlu olsun PATİ abilerim ablalarım
Sosyal ağlarda paylaş

isim konusunda çok katı bir tutum sergileme taraftarı diilim.

ama Xxxhaxxorxxx gibi ismi de neyleyeyim. kesinlikle hazzetmem. kullananada çok sıcak bakmam. ama birşey de yapamam.

ha ayrıca türkçe isim koymak problem olamaz. adam john ismini koyuyorsa dumrul'u da koyabilir. ama karamurat falan absürd.

lakin şunu da düşünmek lazım, blizzard yetkilileri neden isim koyarken baş harf büyük, diğer harfler küçük zorunluluğu getirdi ve soyisim koymayı (yani boşluk) kaldırdı? yetkililer bu olaya soğuk bakıyorsa oyuncularda "olur abi" dememeli...

sonuç olarak soyut bir komu, kimse elle tutulur bir iddaa atamaz ortaya zaten.[signature][hline]is all that we see or seem
but a dream within a dream?

Edgar Allan Poe
Sosyal ağlarda paylaş

turkce guzel, karizmatik bir dildir utanmayin bu kadar. cok guzel isimler bulabilirsiniz. turk mitolojisinden bahsetmek biraz zor olacagi icin, tarihi isimlerden mahlas secmek mantikli bence. ne biliyim, druide bilge ismi yakisir mesala. tauren acsam hisli koyardim, cok duygulu bakiyorlar.

[Bu mesaj rahatsiz tarafından 14 Temmuz 2005 15:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Türk oyuncularin da kalitesi düsük, kim ne derse desin. (Tabi ki bu bir genellemedir ve Nietzsche'nin de dedigi gibi "Bu da dahil olmak üzere tüm genellemeler yanlistir" aslinda, o yüzden cogunluk icin konustugumu varsayin :) )
Ne yazikki aramizda saygi denilen seyden nasibini almamis insanlar var cünkü. Ironforge'da yelldenm küfür edenleri mi ararsin, UBRS grubunda Night Elf bir oyuncu hakkinda Türkce igrenc bir dilde konusanlar mi ararsin, Türk oldugunu bilmeden yüzüne Türkce küfür eden mi ararsin.[signature][hline]Agac rüzgari affetse bile, kirilmis bir kere...
Elandra, Night Elf Priestess
Penthesilea, Night Elf Huntress
Penth, Gnome Rogue

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 14 Temmuz 2005 15:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 14 Temmuz 2005 15:01 tarihinde demiş ki:
Türk oyuncularin da kalitesi düsük, kim ne derse desin. (Tabi ki bu bir genellemedir ve Nietzsche'nin de dedigi gibi "Bu da dahil olmak üzere tüm genellemeler yanlistir" aslinda, o yüzden cogunluk icin konustugumu varsayin :) )
Ne yazikki aramizda saygi denilen seyden nasibini almamis insanlar var cünkü. Ironforge'da yelldenm küfür edenleri mi ararsin, UBRS grubunda Night Elf bir oyuncu hakkinda Türkce igrenc bir dilde konusanlar mi ararsin, Türk oldugunu bilmeden yüzüne Türkce küfür eden mi ararsin.

işte biz bunları söyleyince adam bize cephe alıo... +1 kardeşim..[signature][hline]Burnin Legion - LvL 5* - Human - Mage - Mayweda

Guild - Buried İnnocence

Eternal, 06 Temmuz 2005 10:23 tarihinde demiş ki:
bak ben bi fire mage ezdim adamın hayalleri kurudu.
Sosyal ağlarda paylaş

Onu daha cok almanlar yapıo.Deli ediolar adamı[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

İsim konusunda bende katı bir tutum sergilemem de , xxx...xxx nasıl bi nicktir ya?nasıl bi zevktir?.İsteyen Türkçede isim koyar , yabancıda ama xoxox10101BenKemal10101xoxox nasıl bi şeydir bu ya?Bare nickini l33t-BENKROYUM-l33t yapda insanlar anlasın seni.

"Eşşek , hoşaftan ne anlar"[signature][hline]Arloth Orc/Warlock @ Burning Legion "You shall burn in flames"...
LorathTauren/Druid @ Sylvanas
-What is done , can not be undone-
Sosyal ağlarda paylaş

Walla Malibu kullanıyorum nick olarak. Kimse bişey demiyo ama Yeni Rakı veya Tekel Birası koysaydım adımı herkes çok farklı şeyler söyleceklerdi eminim yani :)

Delidumrulun nickine bile laf söylemişsiniz ya hll ;)

Şunuda unutmayalım En son BL de 10 gün önce karakter açtım Warrior u işte. İmkanı yok alınmamış bi isim bulmanın tam 3.5 saat sonunda karakteri açabildim. Onun için ben kimseye Adsafa veya Malibuu falan diye isimle oynadığı için kızmıyorum :)[signature][hline]Charles Rhadamantis

Nobody is perfect so I'm nobody.

Sosyal ağlarda paylaş

Mesela butun fantazi romanlarından ve/veya oyunlarında cıkma isimleri de paso turkler kullanıo; raistlintrler, drizztrler, illuvatarlar, glorfindel, legolas, leegolas vs. sonunda ''tr'' eki olmayanlara da pm atsan hepsi turk cıkar.

Burada tek suç türk eğitim sisteminde. Gençleri yaratıcı olmaya değil ezberciliğe itiyor.[signature][hline]Sidious: Vader
Vader: Yes Master?
Sidious: I love you
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi dikkatimi çekti;

www.wow-europe.com => Tip of the Day

11. Try to find a good name for your character. Keep in mind that your name is the only thing fellow players will know about you when they meet you for the first time. A good first impression is in your own interest.[signature][hline]is all that we see or seem
but a dream within a dream?

Edgar Allan Poe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Juzzam, 14 Temmuz 2005 16:42 tarihinde demiş ki:
Mesela butun fantazi romanlarından ve/veya oyunlarında cıkma isimleri de paso turkler kullanıo; raistlintrler, drizztrler, illuvatarlar, glorfindel, legolas, leegolas vs. sonunda ''tr'' eki olmayanlara da pm atsan hepsi turk cıkar.

Burada tek suç türk eğitim sisteminde. Gençleri yaratıcı olmaya değil ezberciliğe itiyor.

kelaka.

Sylvanasdada , karakterine , oynayışına , kullandığı silahlara hasta olduğum bir şahıs var.Elfytr , undead-rogue , +int ve x mana over 5 sec veren silahlar kullanıyor bitiyorum kendisine.Birde üzerine +dmg ve +heal veren armorlar giyse tam olacak.[signature][hline]Arloth Orc/Warlock @ Burning Legion "You shall burn in flames"...
LorathTauren/Druid @ Sylvanas
-What is done , can not be undone-
Sosyal ağlarda paylaş

Ya isteyen istedigi ismi koyar bunu yargılamak kimseye dusmez isterse kufur yazar isterse "dedemin.....inassa" yazar ister rp yapar ister "comando" koyar ister "polat" koyar sizene sonucta polat koyan adamdan kendi capında Kurtlar Vadisi RP si yapıo yani icinden gelmiş koymus nası kasıo nası yapıo yok kasıo oynuo ben adamın nickine deil oyununa bakarım "osmangazi" die adam gelip MCde en yuksek damage yapıosa ben ona abi senn adın kıro adı biz seni aramızda istemeyiz demem yani veya priestın birine senin adın cimcime ben kendimi sana heallettirmem kardesim demem :D bunlarla vakit oldurmein oynununuzu oynaın :)[signature][hline]Kalitzburg/60/Troll/Rogue
Kalitz/27/Human/Priest
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...