Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KOTOR 2 sith lords

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Oyunu light ve dark side olarak iki türlüde toplan 10 kere falan bitirdim questlerin tamamı ve ufak çaplı ipuçlarının tamamı bütün bulmaca çözümleri oyunla ilgili her türlü soru ve sorun tarafımca halledildi geçmişi geleceği seçenekler ne olursa olsun oyunun senaryosu muhteşem diye düşünüyorum zaman içerisinde kafanızda soru işaretleri bir bir kayboluyor ki ilk oyunda da aynı şeyleri çok beğenmiştim level sınırı 50 ki 50. levelda force lightning yaptığınız zaman diyosunuz allah oldum ben diye onun dışında diyalogları çok uzun tutmuşlar hk-47 ile 1.5 saat aralıksız konuştuğumu hatırlıyorum ki hatrısayılır bi kendine çekim oluşturuyor oyun ne yazık ki orjinal oyunlar çok pahalı olduğundan herkes kopyasına yönlendiği için oyunlarımızda binlerce problemle karşılaşıyoruz kendi kendine kapanması ya da kabus gibi buglar vs. sonuçta öle ya da böyle her sıkıntıya değer bir oyun tam olarak 1 yıl 2 aydır bu oyunu bekliyordum çıktığı gün aldım hala aralıksız oynuyorum çok mutluluk verici[signature][hline]My Fart Will Go On
Sosyal ağlarda paylaş

Bonkraşır'da ilerleme var. Çözmeye başlamış oyunu, işte azmin zaferi.[signature][hline]NTV'deki NBA Stüdyo programından bir diyalog:
- Evet, Amerika'daki seyircilerimizden de bize sorular geliyor. Şimdi Middle East Technical University'den gelen soruyu sizinle paylaşacağım.
- Ya, o bizim ODTÜ değil miydi?
- O_o
Sosyal ağlarda paylaş

çözmeye başlamış?
yahu herşeyi kendi başıma hallediyorum zaten burda ehehe
sırf bu yüzden aynı yerde 3 saat döndüm dolaştım :) (biraz da enayilik var tabii ama orasını karıştırma)
neyse ben devam edeyim bir gezegen daha bitirek :)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

fakat oyundaki hikaye çok ilginç gelişiyor, ben öyle gördüm ki galaksiye o kadar büyük tehdit oluşturmuş mandalorian'lar esasen çoğu jedi'dan daha çok iş yapıyorlar esas tehdidin ortadan kaldırılmasında. canderous dark side görünüyor güya light görünen bir sürü karakterden daha iyi niyetli..

yazık olmuş be cidden, mandolarian'lar olsaymış imparatorluğu da döverlermiş.. basilisk'le isis'e dalış yaptığımız yer müthişti, millet panik oldu mandolarian'lar geliyor diye.. 8-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

dark ve light bitirdim ikisininde son rezalet..oyun içinde hikaye gelişimi muhteşem..ben de hk-47 droidi ile 1. saat 15 dakka muhabbet etmiştim.fakat oyun bir anda son buluyor amaçsız bi şekilde[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm merka ettim şimdi konsey ile görüştükten sora çğretmencik öldü bu diyo handmaiden sapıtıyo.. herkes de böylemi yoksa jedi yapmak la alakası varmı?.. uzaylı tamirciyle hiç bi diyalog acamadım. çok kötü hissediyorum (neyse zamanında 150 200 shield almıştım :P )
swoop race leri nhiçbirini kazanamadım. yarışı bitirmedin diyor. bi ifkri olan vamrı?
(okumadım valla onceki postları.. çok uzun :) )[signature][hline]Fire is the universal language
not: oyuna laf atmayın daha hiç göçmedi :D. sadece bazı vidyoları yüklerken ço kbekletiyo.

[Bu mesaj LethE tarafından 22 Şubat 2005 00:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solufain, 29 Ağustos 2004 13:19 tarihinde demiş ki:
torpil yapıyorlar iyilere zaten. Daha hiç ana karakterin korkunç bir şekilde katledilip kötülerin kazandırıldığı film-oyun görmedim (Cesur Yürek'te william'ın kafayı koparıyorlardı gerçi)

O film gerçek hayattan alınmaga ondan.Yani gerçek hayatta kötüler kazanabiliyor.Ama tamamen yazış senaryo olan filmlerde iyiler kazanır hep seyirci sevinsin diye :)[signature][hline]Ancient Sw from Nebula North
Rifleman Of Huns Guild /Yakınşehir (Corbantis)
Sosyal ağlarda paylaş

bütün gezegenleri gezip bütün jedi master'larla görüşmen gerek..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

master kavar!a yardım ettinmi onderonda?hepsi tamam ise dantooine'e gidicen ordaki jedi enclave yenilenmiş olcak giricen orda olcak gençler[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

eksik o zaman hala..kalindordaki cave'e girdinmi?ya ne bilim demekki bitirmemişin olmaz yoksa[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

aaah çıldırdım.
kahramanımızı gemiden kurtardığımız bölümde bi tane kapıyı açamıyorum. bridge'den yapabilirsin diyo. ordan da secondary power unit'e alıp secondary power unit'i disable ettim hala açılmıyo kapı. nedir eksik? bug demeyin noolur. =([signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

dextracım sen onu beceremiyorsan hiç oynama bence :-P
daha oyunun başı yani :)

geminin main hole'mudur nedir ortasında bir konsol olcak, o konsoldan iki kapıyı idare edebiliyorsun.
birini açmak için diğerini kapaman gerekiyor.

"e nasıl droid'i geçircem" diyorsan, bir tane de yedek droid var, onu tamir et, onu yolla.
kapının önüne getir, konsolu aç ilk kapıyı aç diğerini kapa.
sonra droidi kontrol et kapıdan geçir
konsola geri dön, ikinci kapıyı kapa, diğerini aç,
tamam droide geri dön, devam et :)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

ahae boneum crusherım ora deil. goto mudur nedir ondan bahsediodum. zaten yanlış kapıyı açmaya çalışıyomuşum =P[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...