Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Athe the Rogue and The "Namus Bekçisi" Paladin Phoebe!

cenx

Öne çıkan mesajlar

undeada altın kaftan giydirip hangisi karizmatik diye soran kardeşlerime hitafen :P (ılk defa ımage postluyorum umarım sorun cıkmaz :) )
[spo2=1][/spo]
[spo1=2][/spo]
[spo3=3][/spo]

[spo4=4][/spo]
[spo5=fakat buda kim?][/spo]
[spo6=a-aaa!][/spo]
[spo7=eheh peki abi!!][/spo]
not:bu ssler kesinlikle hazırlanarak alınmamıştır. yani öle dark gel böle de falan yok yani. tamamen doal :)
edit:image error

[Bu mesaj cenx tarafından 26 Haziran 2005 01:17 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

lol bunlarla uğraşırsanız tabii ki lvl atlayamaz kalırsınız öyle.. :-p

süper olmuş ama.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

hazir emerald dream down, ben de bi iki ss koim =]

(kardesim cumartesi gecesi server mi down olurmus, kafam girsin ayrica)

neyse efenim... bu athe hanim:

burda athe hanim kush uzerinde ucaaar iken:

athe hanim, novgorod (rozcaam) ve darkknight (leentcaam) beylerle jungle maceralarina girismeden hemen once:

bu server'in en cirkin ve en kucuk yaratigi, aka bizim mono ehe:

gomez bucuru dansa doyamiyor gordugunuz uzere:

ayrica nedendir bilinmez, kendisinin capi da cok genis... ehe

bunu da gnomeregan'a girmek uzere digerlerini beklerken rozcaamla dansederken almisim, ii ki almisim yoksa muhabbeti unutucaktim... guild chat'e dikkat, popcaam kiriyor geciriyor... ehe

Sosyal ağlarda paylaş

Eheh komik olmuş :) Bu oyunda bi dwarflar bi gnomelar çok güldürüyor beni.
Hele Gnomeargean girişinde bi gnome moblar var "I'll cut you!" diyo onları görmeniz lazım[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"
WoW:
Kerforn/Night Elf Druid
Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Glatheros, 26 Haziran 2005 06:38 tarihinde demiş ki:
night elfler en az troll kadar tipsiz. armorda güzel durmuyor üstlerinde sadece yarım değil. tavşana armor giydirmiş gibi.

Valla bendede nıghtelf war tıksındım ya aklım olsa gnome acardım cok manyaklar ya yap macroyu /cheer /lol /cry /rude macrolarını basa basa dolas :)[signature][hline]Luinwe Nightelf Rogue
Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dunedain, 26 Haziran 2005 04:21 tarihinde demiş ki:
ya braık baba öküzümtırak görünüyor adam işte bariz orc karizma falan demeyin bana

Bunlarda karizma görüyosan ciddi sakatlık var demektir :D .

kesin gnome'a en karizmatik diyorsunuzdur, en güzel hatun diye de odanızda gnome hatun resimleri asılıdır.
alliance işte nolcak :)[signature][hline]Beş Hececiler

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 26 Haziran 2005 10:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

mono disindaki gnomelarin hic biri karizmatik degil :P

ama female gnomelar cok sirin ya :)

boyle havaya atip tutup oynayasi geliyor insanin :)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...