Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sandbox of God [Çok eğlenceli, yaratıcı küçük bi oyun..]

godzilla112

Öne çıkan mesajlar

Çok eğlenceli güzel bi oyun 7mb civarlarında indirirseniz çok seviceksiniz inanıyorum:
Biraz oyundan bahsediyim, siz Tanrısınız (haşaa, töbe) boş dünyaya yapabileceğiniz güçleriniz var örneğin tavşan ve insan yaratabiliyosunuz, deprem yıldırım vs.. 7 tane(sanırım) çağ var bunlardan bir önceki çağda yaptıklarınıza göre diğer çağda yeni özellikler açılıyor, ve her yaptığınız bi işe yarıyor..

Örneğin(yağmur yağdırıp toprağı yumuşatır sonra meteor atarsanız meteor toprağa oturup dağ haline geliyor ve siz sonra toprağı ısıtıp, deprem yapıp onu yontarak dağdan şehir yapmalarını sağlayabiliyosunuz (toprak yumuşak olursa deprem işe yaramıyor). Ama toprak normalken meteor atarsanız krater oluyor ve yağmır yağdırarak burayı krater gölü yapıp balık avlatabiliyorsunuz.. :P çok eğlencelii.... Ben %68'ini tamamladım ama nüklear strike fln çok zor gibi...

Download:
http://www.vertigogaming.net/sandboxofgod.zip

İyi eğlenceler..[signature][hline]
Mana alassë equë inyë Turk!!!
K.S.D.M.P.A.L

insight, bi tarihte demiş ki:
veyada madalya alınca madalyamı takıyolar?..
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.vertigogaming.net/sandboxofgod.zip
tık.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

indirdim bile çok geç
anlamadım bişi sıra olayını karıştırıyorum galiba
insan yapıyom mecburen tavşan olaylarınada giricem
tavşan yaptığımda açlar gebertiyo tavşanı yada ağaç yaptığımda aç tavşanlar ağaçları gebertiyo bu sefer[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt
Sosyal ağlarda paylaş

neresi dandik be manyak oyun 2 ay once verdi level bunu bende orda gordum inanilmaz zevkli leveldakilerin yaptigi scoreu gectikten sonra biraktim :P[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

uA.com|MSN|Blogs of my life
Sosyal ağlarda paylaş

çok ama çok aşırı offtopic olucak ama beni çok rahatsız eden bir yer oldu.
said:
siz Tanrısınız (haşaa, töbe)

neden tövbe etme ihtiyacı hissediyoruz? oyunun temasını anlatıyorsunuz günah falan mı işliyorsunuz sanki? :/[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...