Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lego Star Wars

yevaud

Öne çıkan mesajlar

bi konseptin kapitalize edilmesi konusundan iğrenç diosan haklısın ... ama be biliim legolara da laf atamiorum ki :D en sevdiğim oyuncaklardı çocukken ... açıkçasi günümüz çocuklari için (ve büyükleri için de ) güzel bi oyun olacağa benziyor...
sağda solda duran lego parçalarindan araba , uçak vb. şeyleri de design edebileceksek kendimiz eğlenceli bile olur (lego racers'ı kazık kadar adamlar nasi oynardik yaaa , hepimiz oturup kendi arabamizi desing etmiştiik ) sanırım oyun eğlencelik olacak ama LUCAS amvam para için ruhunu satacak az kaldi ...[signature][hline]isimler değişsede , kahpeliktir baki kalan ...Animelist.xls
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Kesinlikle oynadığım en sağlam star wars oyunlarından biriydi.
en son yodayla oynadım, ama yerde oynadım. kesinlikle oynanması gereken bir oyun.
(yodanın olayı ne niye güldün diyorsanız, adam normalde karınca hızında yürüyor, kılıcı açtık mıydı sadece havada taklalar atarak, dönerek, bigudiler eşliğinde ilerliyor. ama kılıç kapanınca yine aynı terane. tabi adamı hızlandırma imkanını vermişler ama gül gül öldük burda. sonra geçti:P)[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

parlaklık efektiydi gölgeydi onları kaparsan hızlanır oyun baya bir.
ayrıca general grevious görülmeye değer gerçekten de.
ayrıca küçük bir hata vardı dikkatimi çeken;
ep3'ün en sonunda anakin'in mavi olan (veya yeşil olan, unuttum) kılıcı sinematik girince bir anda kırmızıya dönüşüveriyordu, oeh dedim orda ben.
ayrıca bu oyun yüzünden rast gelmem halinde star wars temalı ilk lego kutusunu kapıcam; lego ihya olacak bu oyun sayesinde bence:D[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

Çok abartılmış, bence çokda güzel , şirin bir oyun çıkmış ortaya. Lucas ın bir çok 'külüstür' oyunundan çok daha iyi hatta bence hitleriylede yarışabilir.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...