Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bunalımdayim

civciv

Öne çıkan mesajlar

bana biraz atmasyon gibi geldi, kendi başına gelen olayı hikaye gibi yazmış ve ortadan kaybolmuş..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

yeri burası değil ki bu tür olayların
bence yazılmamalı
biri yazıyorsa da ben "öldür ikisini de" dediğimde kimse bana karışmamalı
madem buraya yazıyor bende düşüncemi söylerim
böyle şeyleri görüştüğünüz insanlara sorun bence, sanal ortamda aynı derecede sağlıklı olmaz.[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

Bazen de reelde bu tür birşey sormaya utanan insan gelip sanal bir ortamda sorabilir ama.
Anlayışlı olmaya çalışın bence, eğer gerçekse kötü bir olay yaşamış arkadaş.

Senin adına sevindim eğer olay gerçekse; hayatın boyunca o kadınla aynı evi paylaşabilir ve yakın arkadaşınla da arkadaş kalabilirdin, fazla geç olmadan kurtulmuşsun ikisinden de.

Bunun üzerine bir kutlama bile yapabilirsin bence.
Sosyal ağlarda paylaş

hikaye...
Böle bişey olcak da adam eve koşum internette forumlarda napsam diye oylama yapcak..Gerçek olsaydı zaten o an napacaksa yapardı,gözünün önünde olan olaya tepki veremeyen biri sonradan uzaktan yada dolaylı yolla bişey yapamaz
Doğrudur belki ama inandırıcı gelmedi[hline]Asheron's Call - Level 126 Mage
Starcraft BW - 2nd session champion lad.1457
Any PvP..........
Sosyal ağlarda paylaş

Bence kilitlenmesi hata! Arkadas sikintili samimi bulmus ortami fikir danismis belki konusabilecegi dertlesebilecegi kimse yoktu. Ben senin yerinde olsam su an aklina geleni yapardim ! kizin yanina git sonra o s...z erkegin bir soyle yuzlerine bak 3 sn de icinden ne gecerse onu yap unutma ki YARIN OLUCEKMIS GIBI YAPACAKLARINI BUGUNDEN YAP SONRA GEC OLABILIR!![hline]† Tek Rakibi Kendisi †
ZodyaG Admin
Scripter,Grafiker
ICQ=160053851
Volkan Polat
Sosyal ağlarda paylaş

Kızı tüm üniversiteye orospu diye reklam et
ondan sonra çocuğu bi temiz tokatla bakalım ondan sonra nasıl oluyo...

:D[hline]Kral Arthur efsanesinde yuvarlak masa şövalyelerinden biri. Söylentiye göre gücü güneşin konumuna göre değişirmiş ve tam öğlen vakti yenilmez olurmuş.

Sosyal ağlarda paylaş

Hic bisiy yapma butun arkadaslarına kızın nasıl bırı oldugunu anlat her gorduklerınde o...... benzetmesı yapsınlar.
O en yakın arkadasına gucun yetıyosa gırıs yetmıyosa sopayla gırıs cok gucluyse bıcakla gırıs ama saplama neyse kendıne mukayıt ol daha ıyılerı her zaman bulunur.[hline]A little less conversation a little more action please
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gawain, 02 June 2003 09:05 tarihinde demiş ki:
Kızı tüm üniversiteye orospu diye reklam et
ondan sonra çocuğu bi temiz tokatla bakalım ondan sonra nasıl oluyo...

:D[hline]Kral Arthur efsanesinde yuvarlak masa şövalyelerinden biri. Söylentiye göre gücü güneşin konumuna göre değişirmiş ve tam öğlen vakti yenilmez olurmuş.

Bencede.[hline]DS
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jarlaxle, 02 June 2003 02:03 tarihinde demiş ki:
hikaye...
Böle bişey olcak da adam eve koşum internette forumlarda napsam diye oylama yapcak..Gerçek olsaydı zaten o an napacaksa yapardı,gözünün önünde olan olaya tepki veremeyen biri sonradan uzaktan yada dolaylı yolla bişey yapamaz
Doğrudur belki ama inandırıcı gelmedi[hline]Asheron's Call - Level 126 Mage
Starcraft BW - 2nd session champion lad.1457
Any PvP..........

Bilmeden konuşma lütfen. O an insan ne yapacağını bilemiyor. Kilitlenip kalıyorsun. Olayın şoku biryana aklından 1000 tane düşünce geçiyor.
Lütfen yorum yazmış olmak için kıçınızdan yazı yazmayın adam gibi yardım istemiş yardımcı olun çocuğa.[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 02 June 2003 01:29 tarihinde demiş ki:
bana biraz atmasyon gibi geldi, kendi başına gelen olayı hikaye gibi yazmış ve ortadan kaybolmuş..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister

Ben hıc bıryere kaybolmadım arkadasım sadece cevap yazmıyorum sızlerın yazdıkları arasından secım yapmaya calısıyorum.
butun yardimci olan arkadaslara tesekkurlerimi iltirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Walla ben yaşamadım ama arkdaşımın yaşadığı tedjübeyi aktarıyim.Hiçbir şey demeden söylemeden ikisi ilede tüm ilişkilerini kesmiş ama tek kelime etmemiş şimdi kız ulan bu herifin ikimizi öldürmesi gerekirken bi bok yapmadı konuşmadı bile hem yaşadığıı herşeyden çok daha fazla vicdan azabının acısı ki inanın en büyük acı budur ve herife karşı duyuduğu suçluluğun yanında başlayan hayranlığı ile çocuğun peşinden koşturuyor halen.[hline]Thief of Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

Atmasyon dien arkadaşlara cevaben siz bişi yazmayın bi fikir belirtmeyin o zaman oldumu.....
Ulan herşeye bi kulp buluyonuz...[hline]Kral Arthur efsanesinde yuvarlak masa şövalyelerinden biri. Söylentiye göre gücü güneşin konumuna göre değişirmiş ve tam öğlen vakti yenilmez olurmuş.

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Kendini şanslı olarak gör ya ogün oraya gitmemiş olsaydın diye düşün ya onunlan evlenmek zorunda kalsaydın diye düşün.
Yapacağın en büyük olan olarakda gidip ailesiylen konusmak olsun ve yaşadığı çevreden birkaç arkadasına yay ünide zaten hemen yayılır.Kimseye vurmaklan dövmeklen birşey olmaz zaten izde bırakamazsın böyle bir işe girişmiş arkadaşa kıza vursan ne olur tükürmenlen aynı etkiyi yaratır.Bu tarz olaylar bizim Türk dizilerindeki gibi bir tokat atınca ömrü billah unutmuyor filanda değil e ozaman ne gerek var tokata dövmeye.Çok şanslısın çok...[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

Goruyorum kı ortada bır duygu koprusunun baya catırdamıs deprem bolgesıne donmus bır halını sezıyorum...
Hayatta ıkı sey yapmayacaksın demıstı bana buyukbabam
Bırıncısı hırsızlık
Ikıncısı bır kadına hayat baglamak...Bu ıkısını yapmazsan daıma mutlu olursun evlat demıstı.
Haklı evet onlar daıma olucak ve sende onların daıma etrafında olucaksın ve bana kalırsa ıkısıne de bırsey soyleme sonucta o kızın secımı sen degıl ondan yana ve bu secım bıle degıl bana gore bır anlık heyecan ama bu heyecanın sonucu olarak onu terkedıceksın.
Ikıncısı o erkek arkadasına gelınce onunla ıster konus ıster konusma bosverıceksın cunku o arkadasın degıl senın hayatında sadece bır fıguranmıs ve bunun ıyıkıde sımdıden farkına varmıssın ya evlenseydınız ne olucaktı?

Bak gordugun gıbı bazı ınsanları 2 sene de bıle tanıyamıyorsun kı Soz kesmek bır sadaket ıbaresı olarak adlandırılır ıkısıde ınsansı bırer varlık bak ınsan bıle degıl o yuzden kendın ıcın en ıyı olan o cevrelerınden uzaklasıcaksın bırakıcaksın kendı hallerıne emın ol baskasının mutlulugunu bozan kendıde mutlu olamaz...
Saygılarımla...[hline]†Tanrıdan önce karanlık vardı....†
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım böyle şeyleri YAŞAMAYANLAR bilemezler öncellikle bunu söyliyim

Evet olay kötü sana iki olay anlatcam yaşadığım o zaman anlarsın herşeyi...

1 yıl önce ilişkimin 5.ayı dolmuş baya iyi gidiodu,nemi oldu?
bir gün her zaman gittiğimiz cafe ye gittim,onları el ele kol kola gördüm,bi insan o an napabilir ki? döndüm arkamı çıktım gittim
çok deil eve geldim 10 dakka sonra arkadaşım aradı ve bana bişey anlatması gerektiğini söyledi,ne mi anlattı? senin gördüğün olayı anlattı,bir gün önce hangi evde ne olduğunu anlattı.....

İnsan kendine inanılmaz sorular soruyo niye neden gibi , hatta ben kendime o zaman şunu soruyodum "ulan adam benden tipsiz,niye yaaaaaa,ulan ben dünyanın en çirkiniysem herif benden de çirkin..." insan kendine inanılmaz sorular sormaya başlıyor.....Ve sonunda cevabı buldum ve kendime şunu dedim
"Eğer ben yeterli olsaydım,O beni aldatmazdı....."

4 veya 5 ay önce bu sefer baş rolde ben vardım,kız arkadaşım beni başka biriyle öpüşürken görmüştü,biliyorum ki yıkılmıştı
beni affetti ve bana ne dedi dersin? "ben senin için yetersizdim,biliyorum o yüzden yaptın bunu" ....Ama eskisi gibi olmadı ve 2 hafta sonra gözlerimin içine bakarak ağlayarak şunu söyledi "ben senin için yetersizim çağatay,hoşçakal" ve döndü gitti....

işte o zaman pişman oldum....bana kötülük yapsa koymazdı,beni rezil etse koymazdı,beni aldatsa bile koymazdı
ama beni öyle terkedişi koydu.......bilmem anlıyormusun...[hline]~Sultan of the Empire Earth~
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...