Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bunalımdayim

civciv

Öne çıkan mesajlar

said:
LvL_Sabo, 02 June 2003 15:24 tarihinde demiş ki:
bir kaç kişinin dediği gibi, bana da pek inandırıcı gelmedi. doğru diil demiyorum ama pek inandırıcı değil
benim başıma gelse böyle bir olay herhalde forumlara yazmazdım yani, gider bu olayı anlatabileceğim yakınlıkta olan 4-5 arkadaşıma anlatırdım, dertleşirdim.

ben yaşadığım her türlü olayı paticikte anlatabilirmişim gibi geliyo..........[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

Neredeyse arkadaşlarına bile anlatamayacağın şeyleri burada anlatabiliyorsun.
Çünkü biliyorsun ki arkadaşlarının da mantıkları ve görüş açıları bir yere kadar. Fakat burada yüzler ce kişi iyi yada kötü seni tatmin edicek bir eleştiride bulunabilirler... Bu da inanılmaz derecede rahatlamanı sağlar....
Paticiği içinde Aptal kızların Aptalca şeyler yazmadığı ve daha kültürlü bir itiraf.com olarakda düşünebilirsin...[hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
aynasi istir kisinin. daha once bircok kisinin tavsiye ettigi gibi bu olayi yakin arkadaslarina, cevrenize anlat, ama dedikodu yayma tarziyla degil, basima bir is geldi ne yapsam bilmiyorum babinda. 5 kisiye anlatsan bes bin kisiye yayilir. hem arkadasin hem de eski nisanlinin manevi formasyonunu herkes ogrensin. herkes de ona gore davransin. ben oyle arkadaslarinin nisanlilariyla cinsel iliskiye giren mal namzedi denyolarla hicbir surette sosyal iliski icerisinde olmam, kimseyi de oldurtmam. bircok insanin da aynis sekilde davranacagindan eminim.

ex nisanlina gelince, madem bu tarz davranislar sergiliyor, bu olaydan sonra yayilacak "olumlu" sohreti sayesinde universite yillarini bu tarz davranislar sergileyerek mutluluk icerisinde gecirebilir. ne mutlu ona. artik makina muhedisliginde okutulan en zor derslerden birinin ismiyle anilmaya aday.

yapabilecegin en buyuk zarar gercektir. herkes bilsin. is biter.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

namus temizlemekmi
kardeş böyle şeyler türkiyede sadece doğuda eğitim görmemiş insanlar tarafından yapılıyo..
şunu unutmaki o iki kusura bakma ama anlattıklarına göre şerefsiz insanlar yüzünden 30 senen boşuna gidicek bunu unutma !!![hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
erkek adam dediğin ağır olur !
kermit_frog, 11 June 2003 18:05 tarihinde demiş ki:
ben 52 kiloyum ağırmıyım ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
1-) Olanları yazarken bıçak hala boğazdamıydı?

2-)Şunları yazan civciv kardeşimizin;

said:
"ama o ne ailesinin yanında olmasına ragmen ona bır tokat atmam nasıl karsılanır ailesi tarafıdan onlar bneı doverlermı acaba.? "

10 yaşından yüksek olması mümkün mü?. Dolayısıyla durum underage evliliğe mi giriyor. Aileleler mi suçlu.?!1

3-) Civciv şu anda hapishanede mi yoksa forumları spamlemeye devam mı ediyor.?!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...