Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Verilmeyen Hizmetin Faturası

wpervert

Öne çıkan mesajlar

TT vermediği hizmetin parasını alıyor

KabloNet ve TT dial up aboneleri son üç haftadır hizmet alamamalarına karşın faturalandırılıyor.

www.ntvmsnbc.com/news/220135.asp ----> [hline]A$k Cikolata Gibidir
Araya Fıstıklar KArı$abilir...
Kal Vas da Buna Benzer
Araya Ust Jux lar Girebilir...

[Bu mesaj wpervert tarafından 15 June 2003 23:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yurtici internet takir takir calisiyor, yurtdisi da yavas da olsa calisiyor, kablonun tamiri adamlarin elinde olan birsey degil, vsvs. Route degistirmek veya hat kiralamak icin bir girisimlerinin olmamasi tabii ki yanlis da, su durumda hizmet vermiyorlar demek yanlis.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

İyi gün dostarı sizi. Yazık değil mi telekoma? Bu muydu yıllardır size hizmet veren türkiye ye interneti getiren o olmasa hayatınızda büyük bir boşluğun olacağı telekoma olan vefanız?

Ellerinde olmayan bir doğal afet yüzünden demediğinizi, yapmadığınızı bırakmadınız. Onlar da herhalde insanların mağdur olmasını istemez ama demekki ellerinden bu kadarı gelmiş... Bunca yılın vefasına 3 gün internete yavaş bağlanmak zor mu geldi ha![hline]deep.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Deep-Night, 16 June 2003 00:16 tarihinde demiş ki:
İyi gün dostarı sizi. Yazık değil mi telekoma? Bu muydu yıllardır size hizmet veren türkiye ye interneti getiren o olmasa hayatınızda büyük bir boşluğun olacağı telekoma olan vefanız?

Ellerinde olmayan bir doğal afet yüzünden demediğinizi, yapmadığınızı bırakmadınız. Onlar da herhalde insanların mağdur olmasını istemez ama demekki ellerinden bu kadarı gelmiş... Bunca yılın vefasına 3 gün internete yavaş bağlanmak zor mu geldi ha![hline]deep.

eleştricez ki iyiye gitsin elektricez ki haksızlıklara karşı sesimizi cıkaralım

yıllardır kazandıkları para yanında yaptıkları yatırım ı bi karşılaştırırsak uçurumu görürüz

tek kelime ile rezillik

tekele son- kazık atmaya son
bitsin bu çile.![hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bende kablonet kulanıcısıyım bende çok kızıyorum ama zaten bu ülkede bir çok insan çoğu konuda aynıu kesintiler aynı zorluklar ile karşılaşıyor. Yani sorun daha genel bir şey, internet bizi etkiledi biz buna tepki gösteriyoruz ama internetin dışında da çok yavaş ilerleyen şeyler var. Tepkimizi gösterelim ama tepki gösterirken bir devlet kuruluşunu ezdirmeyelim. Eminim Telekom'da çalışan insanlarda çok üzgündür ve ellerinden geleni yapıyorlardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne demek iyi gün dostları? Biz burada devlet kurumlarının baştan sağmalığına, umursamazlığına kızıyoruz. 3 haftadır kaç bin tane insan alamadığı hizmetin faturasını ödüyor, pakistan gibi abuk subuk bir ülke bile bu sorunu halletti bizde hala bugün git yarın gel mantığı, yarın düzelir, öbür gün düzelticez diye 1 aydır oyaladı bizi herifler. Madem hizmet vermeyecen o zaman hiç bulaşma, gördüğün birşeye mi uzanamamak daha iyi yoksa görmediğine mi? Madem uzanamayacaz hiç göstermesinler bize. Belediye çukur kazar ulu orta yere insanlar ölür çukur kapatılmaz, ülke buzul çağına girer yol açma çalışmalarına başlanmaz, sskda 2006'ya randevu verilir, her yaz gıcır gıcır kaldırımlar çat çut kırılır yerine daha kötüsü yapılır, yollar telef olur millet gece düşüp sakatlanır. Adalet diye birşey yok. Her yıl af çıkar. Bu ne ulan bu ne? Elimizde imkan olmasa tamam diyecem hoş karşılayacam. Böyle devletim olacağına Strahd gibi devletim olsun daha iyi be.[hline]Est solarus oth mithas!
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca, 155Mbps Fransa-C&W ve 45 Mbps ABD- Teleglobe hatlarımızda herhangi bir kesinti yaşanmamış ve yurtdışı trafiğin toplam kapasitesi 200Mbps olan bu hatlar üzerinden verilmeye devam edilmiştir. Bu nedenle kullanıcıların satın almış olduğu internet hizmetinden yüzde yüz yararlanamadığının kabul edilmesi mümkün değildir. Bunun yanısıra söz konusu kesinti yurtiçi internet erişimini etkilemediğinden kullanıcılarımız internet hizmetini almaya bu yoldan devam etmişlerdir.
Bu nedenle Şirketimiz kusurundan kaynaklanmayan internet kesintisi için ücret iadesi yapılması mümkün değildir.”

ayıp be, yüzde yüze dikkat çekerim...
Sosyal ağlarda paylaş

Valla oyun oynayamıyorum downloadlarım problemli ama yine de yurt dışı bağlantılarım biraz yavaş olarak olsa var. Yurt içi bağlantımda ise problem yok. Mahkeme açsam ne diye açıcam?
[hline]
-Hakim bey ben TTnet yüzünden oyun oynayamıyorum.
-Hade len millet et derdinde sen göt derdinde manyak mısın ne diye mahkemeyi meşgul ediyosun.
-Ama hakim bey
-Hadi olum NAŞŞ
-Ama ben Daoc, UO neyim ooynayacaktım oynayamadım içimde kaldı. Hep bu tekel yüzünden
-Ne diyon olm sen manyak mısın?
-Ama hakimim ben tam da level 50 olcektim, RVR de felan ordan oraya sekecektim.
-Öfff atın şu herifi bir ay içerde kalsın da aklı başına gelsin. Biraz içerde kalırsa bol bol oynar ordaki arkadaşlarıyla Uo muduru Daoc mudur neyse ondan.

[hline]

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 16 June 2003 02:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dava açmakla kendinize kötülük etmiş olursunuz. sonuç olarak zaten en fazla size kesilen hizmet süresi kadar para iadesi ve telekomada 50-100 milyon ağır(!) para cezası olur.

*:yazım hatası..

[Bu mesaj Twilight tarafından 16 June 2003 02:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

- İnternetin kesilmesinde ve tamir edilememisinde Türk Telekom'un hiçbir suçu yok.
Ne yani, sırf siz daoc, uo oynayasınız diye, 2 günde yepyeni 0 km hat çekemez ya. Depremde zarar gören kabloyu bile elalem hala düzeltemedi. Dediğim gibi Türk Telekomun bu konuda yapabileceği hiçbirşey yok, daha önce yapması gereken var, Daha sonra yapması gereken var, ama bu süre içerisinde tamir eden Turk Telekom değil. Biraz daha sakin olun.

- Turk Telekom, yoğurttan çıkmış ak çatal değil. Yılda bilmemkaç katrilyon kar elde etme peşinde koşmasa, yabacıların 512k bağlantı yaptığı paraya bize 64k bağlantı sağlamasa, daha güler yüzlü hizmet verseler iyi olur. Ancak bu devlet anlayışında hiç bir halt yapmazlar. "Bozulmamışsa tamir etme". Daha hızlı bağlantı daha ucuz bağlantı yapmanın ne anlamı var ki? Sonuçta o memurlar paralarını alıyor devletten. Daha çok çalışmalarına gerek yok.

Ama bak bakalım, halkın sevdiği şeyleri yapan memurlara ekstra ücret ver, o zaman nasıl harıl harıl çalışıyorlar eşşek gibi nasıl bize hizmet veriyorlar. Yabancının 512k için verdiği paraya biz 1024k alırız.

Ama yok, onda da bir eşşeklik yaparlar. Ayda bir ayın elemanını seçerler. Halkın yararına değil, devletin yararına iş yapmış bir elemanı seçerler, gene birşey değişmez.

Koç, Sabancı, Turkcell, Coca-cola gibi devler internet alanına el atsa, 20-30 tane kablo internet sağlayıcısı bir bölgede hizmet verse, ancak bizde birşeyler olur.

Ama yok. O zaman da bir aksilik çıkar. Bir aralar dial-up hizmeti sağlayan onlarca firma vardı. Ama şimdi hepsi kapandı. Bir tek superonline kalıcak bu gidişle.

Sonuç: hiçbirşeyde umudum yok. İnternet tamir olsa da bir işimize yaramaz.[hline]All right, you egg-suckin' piece of gutter trash! You always did like pushin' around people smaller than you! Well I'm smaller! Try pushin' me!
Wolverine, To Sabretooth
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Twilight, 16 June 2003 02:08 tarihinde demiş ki:
dava açmakla kendinize kötülük etmiş olursunuz. sonuç olarak zaten en fazla size kesilen hizmet süresi kadar para iadesi ve telekomada 50-100 milyon ağır(!) para cezası olur.

*:yazım hatası..

[Bu mesaj Twilight tarafından 16 June 2003 02:10 tarihinde değiştirilmiştir]

yok canım ağır para cezaları o kadar arttı mı? Ben 1 milyon zannediyordum ağır para cezasını...[hline]All right, you egg-suckin' piece of gutter trash! You always did like pushin' around people smaller than you! Well I'm smaller! Try pushin' me!
Wolverine, To Sabretooth
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Justin, 16 June 2003 10:18 tarihinde demiş ki:
siz bana telekomun patronunun telefonunu verin
sora görün bakalım fiyatlar düşüyormu düşmüyormu
sıkacam kafasına[hline]cRn

Onu değil ama onun patronunu biliyorum. Adı Tayyib, Ankarada oturuyor. Kime sorsan gösterir.[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli............Mp3 List

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 16 June 2003 10:21 tarihinde demiş ki:
said:
Justin, 16 June 2003 10:18 tarihinde demiş ki:
siz bana telekomun patronunun telefonunu verin
sora görün bakalım fiyatlar düşüyormu düşmüyormu
sıkacam kafasına[hline]cRn

Onu değil ama onun patronunu biliyorum. Adı Tayyib, Ankarada oturuyor. Kime sorsan gösterir.[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli............Mp3 List

PAHUAUHAUHAUH[hline]Benim adım thomas bu bana komas adli yarisma programına hoşgeldiniz.şak şak şak şak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Justin, 16 June 2003 10:26 tarihinde demiş ki:
yok abi ona elim ulaşamaz
aman allah korusun

zaten milleti dinlemiyo adam
bi protestoya gidiyorlar başbakanlığa ... başbakan yanında 5 korumsaıyla adamı küçümsüyor

Teketek gelsene lan :P[hline]cRn

yürüyün gidek lam.yanımıza da ikişer jilet lagdan hiç bir şey yapamıyoruz sen evde yellene yellene devrilmiş yatıyorsun tabi rahatsin.Gidek mi?[hline]Benim adım thomas bu bana komas adli yarisma programına hoşgeldiniz.şak şak şak şak
Sosyal ağlarda paylaş

Deep iyi gün dostları ne demek, senelerdir kullanıcı başına 20$ yatırım yapmakla yetinen, bilmem kaç senede yaptığı ihaleleri hayda diye iptal eden, sürekli zam yapan(üç sene önce 2.indirimde internet 112bin liraydı, şimdi 800bin küsür), ankara da vergi rekortmeni olmuş bir kamu kuruluşundan bahsediyoruz burda. Hattın çalıştığı dönemde hiç övdüğümüzü gördün mü?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli_Deuce, 16 June 2003 11:34 tarihinde demiş ki:

yürüyün gidek lam.yanımıza da ikişer jilet lagdan hiç bir şey yapamıyoruz sen evde yellene yellene devrilmiş yatıyorsun tabi rahatsin.Gidek mi

bence lafını bir daha düşün.
sen de evde yellene yellene oyun oynayamadığın için rahatsızsın. Bir farkın yok? Haksız mıyım? İnternet yüzünden avrupadaki işim aksadı diyebilirsin, ama lagdan şikayet ediyorsun sadece. Çıkarcılık olmuyor mu bu?[hline]All right, you egg-suckin' piece of gutter trash! You always did like pushin' around people smaller than you! Well I'm smaller! Try pushin' me!
Wolverine, To Sabretooth
Sosyal ağlarda paylaş

err, ne demek yani şimdi bu?

ben para veriyorum, lag varsa şikayet ederim
ne demek sende yellene yellene oturuon, PARA veriyorum. bu adamların yemeğindeki tuzu BEN sağlıyorum. eğer canım oyun oynamak istiyorsa yellene yellene oynamam lazım çünkü PARA veriyorum. hayır kurumu değil ki telekom, öküz gibi PARA alıyorlar. ne demek suçlu değiller, yunanistan 24 saate eski bağlantı hızına kavuştu, niye? yedek hatlarını kullanıma geçirdi. ama telekom verdiğimiz onca PARAYI zamanında yediği veya yatırım yapacak kadar uğraşamadığı için şimdi biz OYUN OYNAYAMIYORUZ! evet, bu utanılacak bir şey mi? oyun oynamak istiyorum, anlamam kardeşim singapur mingapur, dana kadar faturalar gönderirken iyiydi, nerde alternatif hatlarınız? Telekom tamamen suçlu bu duruma, bütün üst düzey yetkililer görevden alınmalı, haklarında soruşturma açılmalı. sanki adamlar hayrına yapıyorlar haha.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 16 June 2003 17:46 tarihinde demiş ki:
exodus bak, bütçe diye bişey var. bütçe eğer mevcut hatları gereken hale gelecek kadar geliştirmeye yetmiyosa, yedek hatlar almaya hiç yetmez.

şimdi başka birileri atansa üst düzey yetkili olarak, bütçe artacak mı ? nolacak ki yani ?

verilmeyen hizmet falan da yok, adamların parası mı var sanki kiralamıyolar uydu, şöle saçma sapan popülist konuşmalara kapılmayın.[hline]Fizban(beyond time) :
Don't ever tell anybody anything. If you do, you start missing everybody.

nasi paralari olmaz ya bu kadar berbat bi baglanti icin dunyanin parasini oduyoruz ornegin aylik harcamalari 1 milyon$ sa kazanclari 5 milyon $ gerci milletin cebe indirdigi paralarida hesaba katmak gerek ama yinede paralari olmamasi mumkun diil bence[hline]What does not kill,makes stronger.
Mail icin buraya basin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...