Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt.

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

ya zaten havalar 4-5-6 derece nasıl kar yağabilir ki ? Fizik Kimya kurallarına aykırı degil mi bu, Su 0 derecede donar kar olması için 0 derece olması lazım, hava 4 derece ise kar olmaz ama sen git hava sıcaklıkları 12 derece düşecek ve kar yağısı olacak diyorsun e ulan hava 18 derece ise 12 derece düşerse 6 derecede neyin karı
Sosyal ağlarda paylaş

en soğuk kış..
neden?
gulf stream için
bizi etkiliyor muydu?
yok
said:
The weather forecasters have suggested that if the temperature continues at this low level for the rest of the year, this December could replace 1981 as the coldest December since records began in 1910.

etkileyen yerlerde öle ama.
hani uyduruk 1000yılın bilmem nesi de değil. datalı verili soğuk bu denilen
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bizim için en soğuk mu değil mi, ya da en sert en fırtınalı mı değil mi o önemli ama işte. Haberleri öyle yapsınlar, şurası için yüzyılın en soğuk kışı desinler canımı yesinler :D

Bir umutlanıyor insan yine skaklarda 30cm kar olcak koşcaz oynayacaz çocukluğumuza dönecez diye ama ı ıh :(
Sosyal ağlarda paylaş

Çocukken de kar 30cm değildi aslında, sen küçük olduğun için çok geliyordu. 87'den beri İstanbul'da mega kış yaşanmamış.

Ha ama ben şu an yaşıyorum burada, dışarıda afet var anasını satayım. Perşembe günü kısa kolluyla geziyordum, bankada işim vardı, cuma yaparım yea dedim... Dün evden bankaya yürüyüp geri gelene kadar aklıma saydırarak ısındım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilecik - Bozüyük arasında acayip kar vardı bugün. Yaklaşık 15 kayıp yoldan çıkmış araba, 3-4 tane de birbirine çarpmış araba gördüm yolda. Baya baya buz üstünde gittik bi ara. Hatta Söğüt sapağı civarında karşı yoldan (yönler arası çukur ayrım var), tır kayıp çukuru aşmış, bizim tarafa devrilmiş, bizim taraftan da kaçan tır sağ taraftan çıkıp devrilmiş. Bir de bunları çekmeye çekici tır geldi, baya bi tıkandı orası. Kontak kapatıp bekledik yarım saate yakın.

Yarın nasıl olur bilmiyorum da en azından sabah saatlerinde yoldan kaçınmakta fayda var..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...