Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt.

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

Ankara ORAN sehri 24 saattir aralıksız yağıyor. Büyük ihtimal yarın tatil olur diyeceğim ama burası ile Şehir merkezi çok farklı oluyor veya halihazırda belki tatil edilmiştir bile :P

ANKARA:

Ankara'nın Polatlı ve Haymana ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle ilköğretim ve liselerde yarın eğitim ve öğretime ara verildi.

Yapılan açıklamaya göre yoğun kar yağışının sürmesinin beklendiğini, bu nedenle Polatlı ve Haymana ilçelerinin merkez ve köylerindeki tüm ilköğretim okulları ve liselerde yarın eğitime ara verilmesinin kararlaştırıldığını söyledi.

ANKARA MERKEZDE TATİL YOK
Ankara Valisi Kemal Önal, olumsuz hava koşullarının eğitim-öğretimde aksaklığa neden olmayacağını belirterek, ''İlk ve orta dereceli okullarda eğitim ve öğretime kar yağışı nedeniyle yarın ara verilmiyor'' dedi.

Hava durumu hakkında uzmanlardan bilgi aldıklarını ifade eden Önal, kar yağışının gece yarısına dek süreceğini, ancak eğitim ve öğretimde aksaklığa yol açacak bir durumun oluşmadığını ifade eden Önal, ''İlk ve orta dereceli okullarda eğitim ve öğretime kar nedeniyle yarın ara verilmiyor'' dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...