Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2024

neokrasi

Öne çıkan mesajlar

çağlar sakatlanıp kadrodan çıkarılmadı mı ? balayı ne alaka anlamadım. 

düz taraftarı yönlendirmek vs çok kolay dedikten sonra , çağlar için yine aynı yöntemlerle itham etmek pek olmadı. 🙂 

yusema tarafından düzenlendi
  • Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

balayına gitmek için sakatım dedi deniyor da bilemedim, max 1 ay sürecek zaten turnuva, sonrasında da kendi takımından izni kapardı bence.  yine de bu kafadaysa gelmemesi yerinde olmuş zaten .bu maç ahmetcan-merih olacak muhtemelen. ahmetcan'ı bir kere ajax maçında denk gelmiştim baya geleceği parlak bir oyuncu. merih için bilemedim ama her şekil sametten kat kat iyidir.

Ben aslında montella'nın oyun planını tam anlayamadım, baya fifa oynar gibi 11 kişiyi sahaya sürüp plansız çıkıyormuşuz gibi geliyor bana

Sosyal ağlarda paylaş

yusema, 25.06.2024 17:16 tarihinde dedi ki:

çağlar sakatlanıp kadrodan çıkarılmadı mı ? balayı ne alaka anlamadım. 

düz taraftarı yönlendirmek vs çok kolay dedikten sonra , çağlar için yine aynı yöntemlerle itham etmek pek olmadı. 🙂 

Yaani burada biraz fark var. 28 Mayıs'ta bak İstanbul'da da değil Bodrum'da evlenecek olan ve 3 hafta balayı planlayan adam 26 Mayıs'ta sakatlandı, 27 mayıs da işte yol süresi istanbul-bodrum. Ne hikmetse turnuvayı da kaçıracak ve tam balayı süresini kapsayacak şekilde tam 1 aylık, ne uzun, ne kısa.

"Aaa ben sakatlandım, hemen 2 gün sonraya düğün planlayayım sonrasına da balayı bulayım" mı dedi sence son dakikada 🙂

Rewendor tarafından düzenlendi
  • Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf, 25.06.2024 17:26 tarihinde dedi ki:

balayına gitmek için sakatım dedi deniyor da bilemedim, max 1 ay sürecek zaten turnuva, sonrasında da kendi takımından izni kapardı bence.  yine de bu kafadaysa gelmemesi yerinde olmuş zaten .bu maç ahmetcan-merih olacak muhtemelen. ahmetcan'ı bir kere ajax maçında denk gelmiştim baya geleceği parlak bir oyuncu. merih için bilemedim ama her şekil sametten kat kat iyidir.

Benim beklentim stoperlerden birinin Kaan olması yönünde. Hazır İsmail de sakatlıktan döndü galiba, ön liberoyu ona teslim edip Kaan'ı stopere çekebilirler.

Sosyal ağlarda paylaş

turnuva tarihi belli , balayını 1 ay sonraya alır yine oynardı bence.

sakat olmasa muhtemelen ilk 11de oynayacak adam sonuçta.

öylesine maçlarda değil ki her topçu oynamak ister diye düşünüyorum.

hatta adamın TR'ye gelme nedeni , atletico madridde yeterince süre bulamadığı ve avrupa şampiyonasında oynamak için sürekli oynayacağı bir takıma gitmek istemesiydi.

sonuçta sakatlık nedeniyle çıkarılmış kadrodan bunu üstünden spekülasyon yaparsan rakip takımda aynısını senin oyuncun için yapar. (abdülkerimde sanıyorum benzer birşey olmuştu)

birine inanıp diğerine inanmamak olmaz 

Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor, 25.06.2024 17:30 tarihinde dedi ki:

Yaani burada biraz fark var. 28 Mayıs'ta bak İstanbul'da da değil Bodrum'da evlenecek olan ve 3 hafta balayı planlayan adam 26 Mayıs'ta sakatlandı, 27 mayıs da işte yol süresi istanbul-bodrum. Ne hikmetse turnuvayı da kaçıracak ve tam balayı süresini kapsayacak şekilde tam 1 aylık, ne uzun, ne kısa.

"Aaa ben sakatlandım, hemen 2 gün sonraya düğün planlayayım sonrasına da balayı bulayım" mı dedi sence son dakikada 🙂

ya sen nasıl kompleksli ama yetkili bir adamsın ashda

verilerle ortaya koyduğumuza uydurma diyip, bir oyuncunun kendi kararına isterse canım istemiyor diye gelmem diyecek adamı suçlamak nedir? İsterse sıçarım milli takımınıza diyip gelmez arkadaş. 

Akıl var mantık var gs nin hak etmeyen adamlarını milli takıma alırlarken, bir oyuncu banko oynayacağı yerde milli takıma gelmek istemez mi? 

Ya valla kusura bakma yine samimiyim, sana yazacağım vakitte kazanacağım binlerce tl var , gerçekten uğraşıp seni gömmek istemiyorum ama yemin ederim bu kadar mantıksızlık görünce dayanamıyorum. Sen yazdırıyorsun arkadaş sonra küsme neden beni gömüyorsun diyince

Sosyal ağlarda paylaş

yusema, 25.06.2024 17:48 tarihinde dedi ki:

hatta adamın TR'ye gelme nedeni , atletico madridde yeterince süre bulamadığı ve avrupa şampiyonasında oynamak için sürekli oynayacağı bir takıma gitmek istemesiydi.

sonuçta sakatlık nedeniyle çıkarılmış kadrodan bunu üstünden spekülasyon yaparsan rakip takımda aynısını senin oyuncun için yapar. (abdülkerimde sanıyorum benzer birşey olmuştu)

Saçmalama hiç bir rakip takım taraftarı böyle aptalca bir şeyi bahane gösterip de suçlamaz diğer tarafı. Komplo teorisinin bile dayanağı olur

Sosyal ağlarda paylaş

yusema, 25.06.2024 17:48 tarihinde dedi ki:

Turnuva tarihi belliyken düğünü neden turnuvaya aldı peki, ona bakmak lazım. Abdülkerim'in daha önce sakatım diye milli takımda oynamayıp ertesi hafta takımında oynadığı doğru. Bu arada onda da kasıtlı olarak ekti demiştim zaten.

Şimdi şunlar üzerinden gidelim:
1- Dediğin gibi turnuva tarihi belliyken düğün ve balayını hemen aynı tarihlere koymak makul mü?
2- bir oyuncunun tam tesadüfen düğününden 2 gün önce sakatlanmasıda bir şüphe yok mu?
3- Sence sakatlık sonrası düğün ve balayı planlamış olabilir mi? Apar topar "abi hazır sakatlandım milli takım yalan, hadi yarın evleneyim, sonra da balayı patlatayım" demiş olabilir mi? Belli ki önceden planlanmış tüm bunlar.
4- sakatlandığı tarih 26 Mayıs, Fener'in son lig maçında, 89 dk oynayıp tüm sezon maçını yapıp son maç son dakika sakatlanması şüpheli değil mi? Maç ortası çıksa, bir hafta önce sakatlansa maç kaçırsa vb bu kadar şüpheli olmazdı.

Bunlardan yola çıkarak büyük oranda kendisi katılmadı diyorum. Zaten katılsa da form durumundan dolayı çok piyasa yapamayabilirdi. Bu ilk kez olmuyor. En yakın akla gelen örnek Abdülkerim'i sen söyledin zaten. Sergen de yapmıştı zamanında, gerçi o belki tam sayılmaz, o kendi takımında da yapıyordu sezonu erken kapatmak için. Nitekim Arda Turan yıllarca maç seçti, milli takımda ya oynamadı ya da sahada hayalet gibi gezdi ciddi maç olmadıkça aman sakatlanırım korkusuyla. GS'den Atletico'ya transfer olacağı zaman da GS'de oynamamıştı sakatlanmamak için, milli takıma da sakatım diye gitmemişti gibi kalmış aklımda. Kulüpten örnek verirsek Icardi her sene 1 ay geç takıma katılmak için bi bahane sunuyor, muhtemelen bu sene de benzerini yaşayacağız.

Ha, belki de gerçekten sakatlandı, bu kesin olmadı diyemem zaten, ama bu kadar şüpheli durumda %10 ihtimal bile fazla bence buna.

Ha bu arada Çağlar'a saydırmak için herhangi bir sebebim yok. Zaten takımına göre oyuncuya saydırmam, burada uzun süredir benim yazımı okuyanlar biliyor. Hatta genelde en saydırdığım adamlar GS'den çıkar. Ama öyle bir durum olsa bile Çağlar benim gözümde FB futbolcusu değil, kiralık geldi, yarım sezon oynadı, gitti. Fener'e çakma derdim olsa şimdi sözleşmeleri FB'de olmasa da Samet (gerçi temelli mi gitti kiralık mı emin değilim Yunanistan'a) var, Altay var, var oğlu var. Genel olarak bu tür çakallıklara saydırıyorum ben. Hakan Çalhanoğlu'nun yolu hiç düşmedi TR'ye mesela, en çok onu gömüyorum. İlla bi takımla bağ kuracaksan o da GS'li olduğunu defalarca söyledi. Gerçi dediğine bakma, yarın Ali Koç kesenin ağzını açar, küçüklüğünden beri Fenerli olur. Normal şeyler bunlar futbolda. Yine günlerdir Abdülkerim'in performansına saydırıyorum iki maçtır.

Takımda bile olmayan bir Çağlar için bu kadar konuşmaya da gerek yok bence, ama madem soruldu söyleyeyim dedim. İstediği kadar bu sezon kötü performans göstersin, şu anda stopere bu kadar ihtiyaç varken önemliydi varlığı.

FuCKiR, 25.06.2024 18:01 tarihinde dedi ki:

ya sen nasıl kompleksli ama yetkili bir adamsın ashda

verilerle ortaya koyduğumuza uydurma diyip, bir oyuncunun kendi kararına isterse canım istemiyor diye gelmem diyecek adamı suçlamak nedir? İsterse sıçarım milli takımınıza diyip gelmez arkadaş. 

Akıl var mantık var gs nin hak etmeyen adamlarını milli takıma alırlarken, bir oyuncu banko oynayacağı yerde milli takıma gelmek istemez mi? 

Ya valla kusura bakma yine samimiyim, sana yazacağım vakitte kazanacağım binlerce tl var , gerçekten uğraşıp seni gömmek istemiyorum ama yemin ederim bu kadar mantıksızlık görünce dayanamıyorum. Sen yazdırıyorsun arkadaş sonra küsme neden beni gömüyorsun diyince

Bak, beni muhattap alma, bana cevap yazma dedikçe yazıyorsun. Akıl ve mantıktan lütfen sen bahsetme, fanatikçe ve bilgisizce kahve ağzıyla beyaz futbol muhabbeti çevirmek olmuyor akıl ve mantık. Aklı ve mantığı olan birinin "GS lobisi" diye bir şeye inanmasına en ufak bir ihtimal yok. Sebeplerini yukarıda hem ben hem diğer üyeler defalarca açıkladı. Zaten kendin de hissetmişsin boşluğunu, kendini dolu göstermek için tamamen alakasız milyarlar kazanıyorum ben falan gibi bi cümle yazmaya çalışmışsın. "bakın beni boş adam sanıyosunuz ama bi ağırlığım var benim de" mesajı çabası.

Bugüne kadar beni gömmüşlüğün yok, bundan sonra da olmaz, çapın yetmez. Bir şekilde geçmişteki acından 2 günde bir ya beni tagleyip ya alıntı yapıp sataşmaya çalışıyorsun kaç zamandır. Sana küsmek gibi bir derdim de yok.

Son konuya gelirsek ortaya veri koymuşluğun yok, GS'nin hangi adamı torpille kadroya girdi desek vereceğin mantıklı tek cevap yok (o yüzden isim vermeden konuşuyorsun zaten). Teker teker tüm adamlarını açıkladık kaç mesaj. Kahvehanelerden, twitter trollerinden ve ekşi sözlükten aldığın fikirlerle kendin düşünmeden papağan gibi tekrarlıyorsun sadece.

Sosyal ağlarda paylaş

Yahu adam ameliyat olacak durumdadır zaten o yüzden koymuştur bunu düşünemiyor musun?

Net 2 isim verdim, yanına veri de verdim nasıl isim vermemişim 2021 BAY ve berkan , Hamit döneminde milli takıma 0 performansla alınan ve elemeler dahil forma verilen. Bir bak yazılara da öyle yaz.... Ona bile bakmadan yazmak için yazıyorsun.

Kendin manager oyunları var diyorsun. ben tagliyorum, beni "alakasız" niye taglyorsun diye ağlıyosun. Ulan manager oyunu var dedin diye tagliyorum işte. Neresi alakasız oluyor bu durumda.

Çağlara saldırmak için sebebin yoksa da saçma sebep üretip saldırma. benim hamite var. Adam kayırıyor. GS oyunculara yok. O yüzden gs oyuncularına saldırmıyorum. Hepsi de kaliteli bu kadar basit. kime saldıracaksan onu seç.

Gerisi çok uzun okumadım. Kısa yaz. Şu 2 si bile zaten uydurduğunun okumadığının veya hafıza zayıflığının işareti.

FuCKiR tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

hazırlık maçına gelmemeyi, kampa gelmemeyi vs. anlarım da zaten 10 yılda 1 kere katılabildiğimiz milli bir turnuvaya bir oyuncu sakatım deyip gelmiyorsa zaten gelmesin ama böyle bir fırsatı aklı başında hangi oyuncu geri çevirir ki? yani hiçbir mantıklı sebebi yok, yalandan sakatım diyorsa da zaten aptallıktır yaptığı belki hayatında bir daha milli bir turnuvada oynayamayacak. 

• Like 2
Sosyal ağlarda paylaş

neokrasi, 25.06.2024 20:43 tarihinde dedi ki:

avusturya kendi u21 takımıyla maç yapsa 3 atardı ancak. neler oluyor. bu gruptan lider çıkmak wow.

nası ya. Şuanda net bizim olmamız gereken pozisyonda avusturya var. yarı final görürse hiç şaşırmamak lazım. Harikalar ama hoca kalite. Bizimki gibi kukla değil işte

Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR, 25.06.2024 20:04 tarihinde dedi ki:

Yahu adam ameliyat olacak durumdadır zaten o yüzden koymuştur bunu düşünemiyor musun?

Net 2 isim verdim, yanına veri de verdim nasıl isim vermemişim 2021 BAY ve berkan , Hamit döneminde milli takıma 0 performansla alınan ve elemeler dahil forma verilen. Bir bak yazılara da öyle yaz.... Ona bile bakmadan yazmak için yazıyorsun.

2021 Berkan? GS'ye zaten Temmuz 2021'de geldi, adam iyi oyunuyla GS'ye transfer olduğu sene milli takıma gelmesi mi acayip? Adam 3 büyüklere transfer yapmış, onu da mı sıfır performansla yaptı? Nitekim BAY da o sene transfer olmuş zaten GS'ye Temmuzda. Hele hele Berkan için konuşursak milli takımdaki tek ön liberonun pek de bir şeyini göremediğimiz Okay olduğunu düşünürsek? Gerçekten çok güzel örneklermiş 🙂  Bir de 2024'te kalkıp sadece 2021'den örnek verebilmek ve bunun için bu turnuva başlığında adam kayırma yaygarası koparmak ayrı bir komedi.

Kendin manager oyunları var diyorsun. ben tagliyorum, beni "alakasız" niye taglyorsun diye ağlıyosun. Ulan manager oyunu var dedin diye tagliyorum işte. Neresi alakasız oluyor bu durumda.

Yine değiştirdin odak noktasını. Orada durup dururken "dünyanın en adaletsiz insanı Rewendor" demek için taglediğini biliyoruz. Derdin benim mesajıma alıntı yapmak olsa satışacak şekilde yapmazsın.

Çağlara saldırmak için sebebin yoksa da saçma sebep üretip saldırma. benim hamite var. Adam kayırıyor. GS oyunculara yok. O yüzden gs oyuncularına saldırmıyorum. Hepsi de kaliteli bu kadar basit. kime saldıracaksan onu seç.

Bak yine çarpıtma yapmışsın. Çağlar'a saldırmak için sebebim yoktan kastımın başka bir sebebim yok, bu yaptığı için eleşitriyorum anlamında olduğu ortada.

Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor, 25.06.2024 19:52 tarihinde dedi ki:

Turnuva tarihi belliyken düğünü neden turnuvaya aldı peki, ona bakmak lazım. Abdülkerim'in daha önce sakatım diye milli takımda oynamayıp ertesi hafta takımında oynadığı doğru. Bu arada onda da kasıtlı olarak ekti demiştim zaten.

Şimdi şunlar üzerinden gidelim:
1- Dediğin gibi turnuva tarihi belliyken düğün ve balayını hemen aynı tarihlere koymak makul mü?
2- bir oyuncunun tam tesadüfen düğününden 2 gün önce sakatlanmasıda bir şüphe yok mu?
3- Sence sakatlık sonrası düğün ve balayı planlamış olabilir mi? Apar topar "abi hazır sakatlandım milli takım yalan, hadi yarın evleneyim, sonra da balayı patlatayım" demiş olabilir mi? Belli ki önceden planlanmış tüm bunlar.
4- sakatlandığı tarih 26 Mayıs, Fener'in son lig maçında, 89 dk oynayıp tüm sezon maçını yapıp son maç son dakika sakatlanması şüpheli değil mi? Maç ortası çıksa, bir hafta önce sakatlansa maç kaçırsa vb bu kadar şüpheli olmazdı.

düğünü turnuvaya almamış ki ? turnuva başlamadan evlenmiş zaten adam. evlenmesinin turnuvaya etkisi yok.

evlenir gelir topunu oynar turnuva sonrası yine balayı yapardı.

sadece balayı için euro24ten kaçmak bana pek mantıklı gelmiyor. hatta bir futbolcu için aptalca.

söylediklerinde haklılık payı var evet şüpheli bir durum ona katılıyorum ama mantıklı değil. :d

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...