Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Apothecary Diaries - Kusuriya no Hitorigoto

Sam

Öne çıkan mesajlar

714g6aEGYeL.jpg

eczacı babasının yanında çıraklık yapan maomao, birgün kaçırılıp saraya satıldıktan sonra keskin zekası ve tıbbi bilgisiyle kendini çeşitli entrikaların içinde bulur.

ortaçağ çin sarayı denebilecek bir setting'de sezonun en ilginç karakterlerinden birinin başından geçenler. 24 bölüm, haftaya bitiyor ama kışın en iyi 2-3 serisinden biri. dedektiflik, saray entrikaları, josei/seinen.

bölüm 23 - büyük spo

Spoiler

lakan kötü mü diye düşündürürken maomao'nun fengxian ile hikayesi çok trajik çıktı. amcasının maomao'yu sonradan evlat edinmesi öncesinde başına gelenler talihsizlik ama evet onun gibi biri çıkarımda bulunabilirdi hamilelik için. onun sarayda başına. kimde suç bilemedim ama sonra jinshi'nin başına gelenleri gene de o kızını tetiklemek için mi organize etti gerçekten, bakalım son bölümde nasıl bağlanacak çok merak ettim. romanı devam ediyormuş, tamamen bitmiyor olsa gerek.

• Like 2
Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Sam tarafından The Apothecary Diaries - Kusuriya no Hitorigoto olarak değiştirildi

Genel olarak olay örgüleri hiç fena yazılmamış, twistler tahmin edilebilir ama güzel

Müzikler ve çizimleri de çok beğendim, bu animeden böyle emek beklememiştim. 23 bölümü 3 günde izledim öyle diyeyim. 

Animesiz kalıp da ne izlesem diyenlere özellikle öneririm

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...