Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 🏆 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

DRaGoN_SLaYeR, 17.01.2024 17:25 tarihinde dedi ki:

Şunu da buraya koyalım o zaman 

- sayın bakanımıza bu yarışta başarılar diliyorum. allah yolunu açık etsin.

- kendisiyle yapabileceğimiz bazı projeleri konuştuk.

da demiş Ali Koç. Yani tam twitteki mesaj kadarla bırakmamış. Hala tabii çok daha nötr ve tercih edilesi.

Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR, 17.01.2024 15:14 tarihinde dedi ki:

İstanbul için bir şanstır ayıp olmuş biraz.

adam için boşa Şarküteri sahibi dememiştik eski döneminde. Çıktı yine içindeki. Gerçekten utanıyorum bu açıklamayı kulüp başkanı sıfatıyla yaptığı için. 

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

tete ve zaha gayet yetenekli oyuncular kanatta ama galatasarayın sistemine uymuyor ikisi de, kanatta bunları birebir bırakacak pozisyonları üretemiyor galatasaray, hurra pres, topu kapınca bişiler yapmaya çalışıyorlar bu da zaha ile tete’nin etkinliğini azaltıyor

Fistan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Tete ilk geldiğinde iyiydi aslında, güzel maç çözüyordu. Böyle Rasicha gibi geriden oyun kuran kanat olarak ortasahaya destek olarak. Sonra bozuldu. Beklenti Onyekuru tarzı apaçi kanatsa zaten hiç öyle bi tarzı yok evet.

Zaha bence güzel oyuncu. Şu anda bile çok verimsiz olmasına rağmen yine sahaya hareket kazandırıp yapıyor bir şeyler. Gerekirse sistemi değiştirip kazanılması lazım bence.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Zaha'yı ileri Icardi yanına ikinci forvet alıp 4-4-2 yapacaktık işte. SS takılacaktı.

arkada zaten çift ofansif kanatla oynanmaz, Kerem - Torreira - 8 - Tete.

Tete orada sağ açık olarak oynar mesela bindirme yapan kanat değil ortasaha kanadı gibi. O Olmazsa oraya adam. Rasicha'lık iş aslında.

Sosyal ağlarda paylaş

takımın parası da yoktu fred ve szymanski transferlerini sırf bu yüzden yapamadık. zaha ve angelino zaten okan'ın oynattığı oyuna hiç uygun profil değiller. hatta ilk transfer yapıldığında herkes 3-5-2 ye dönecek diye düşündü ama aynı devam edince bocaladık.  

sezon başı zaniolo transferinden gelecek paraya çok güvendiler ama bekledikleri para gelmeyince olmadı işte ona rağmen gidip aynı hatayı zaha yı alarak yaptılar ki zaha çok daha riskli transferdi, sezon sonu zaniolo muhtemelen satılır iyi paraya ama zaha elde patladı. 

Esnaf tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

S-H, 20.01.2024 16:23 tarihinde dedi ki:

referans aldığımız yer tarafsız cimbomekselans sayfası herhalde?

liseliultraslanlar taraftar sayfaları dışında sezon başından beri trio vb. pozisyonların tartışıldığı yerlerde kimin lehine, aleyhine ne kararlar çıkmış aç bak.

https://hakemhatalari.com.tr/istatistikler/ bu da var. 

Sosyal ağlarda paylaş

ahah kuralı son adam olarak değil kaleci diye bilen yurdum insanı. site sahibi çocuğun yorumlarını okumak için değil de ekran görüntüleriyle pozisyon arşivi olarak bakıyorum ben buraya arada.   

lehine fenerbahçe hatalarına baktığımda 15 pozisyonluk güzel bir liste var mesela. 3üne hadi len diyorum ben bile, 2 tane de benden olsun en az on pozisyon var. varsa bi feneronline sitesi şöyle listelemiş onu da atayım bookmarka. bakalım bizim lehimize ne çalınmış da puan almışız görelim. aç bak falan yazmışsınız da ne yapalım oturup trio mu izleyelim baştan sona. böyle toplu koyan sayfaları linkleyin dursun elimizde.

Cthulhu tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

EbiEkuH.png

gs lehine 2 , aleyhine 14.

fb lehine 15 , aleyhine 7.

pek inandırıcı gelmedi 🙂 ki 13 hafta itibariyle trio'ya göre yapılan bi liste vardı (hatta resmi hesapta paylaşmıştı yanılmıyorsam)  , fener'in aleyhine 5 pozisyonluk fark vardı.(buldum linki fb resmi açıklama

keşke bu tarz taraftar siteleri yerine , trio vs belli başlı hakemlerin çoğunluğuna göre listeleyen bir site olsa , iyi olurdu.

mesela fener'in trabzon maçının pozisyonlarına baktım. hakem çoğunluğunun hata olarak gördüğü ilk yarıdaki şimanski penaltı pozisyonu yok. ama trabzon'un atılan golünün iptal edilmesini yanlış olarak koymuşlar. (bunda da hakemlerin çoğunluğu iptalin doğru olduğunu söylüyordu)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...