Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 🏆 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

GS de bir kriz olduğunu da sanmıyorum, FB trolleri ortamı bulandırıyor işte. Ziyech bence en başından beri gözü arap takımlardaydı sakatlık sorunundan gidemediği için bize geldi, ilk fırsatta gitmek istiyor belli yani maçlarda da hiç istekli oynamıyordu. haftalardır battı batacak haberleri pompalayıp duruyorlar, zaha'yı son maç gördük baya istekliydi ki adam oynamak için milli takıma gitmedi, şuan bence en kritik 3 haftaya girdik, sivas deplasmanından sonra kayseri ve trabzonspor deplasmanı var bu 3 maçtan 9 puan çıkarırsak bjk maçına kadar kayıpsız gideriz. 

Icardi'nin dönüşü önemli, bjk maçından beri ortalarda yok adam eğer geçen yıl ki tatilinden dönüşü gibi bir dönüş yaparsa şampiyonu gs-fb maçı belirler

Sosyal ağlarda paylaş

bakin ayni macta ayni hakem ayni VAR ayni stad, bizde ele carpinca 1 sn dusunmedi oyunu VAR'i beklemedi aninda penalti karari cikti 🙂

bunu goren diger butun takimlar bizimle durmazsa basarili olduklari anda baslarina gelecek bu

bu macta malum takim olsa 1 lehe penalti 0 aleyhe penalti olurdu, yani 2 penalti farki acilirdi 😉

ilahi adaleti ve diger takimlarin basarili olup uyanmalarini bekleyecegiz artik

sardalya tarafından düzenlendi
  • Haha 1
  • Kustum 2
Sosyal ağlarda paylaş

Hak edilmemiş bir penaltı, kurala göre evet ama tamamen istemsiz. Eskiden "kolun doğal pozisyonu" diye bir kavram vardı, değiştirdiler galiba onu. O durumda penaltı olmazdı.

Daha önce Sivas'ın yaptığı da kurala göre aynı şekilde penaltıydı, ama aynı şekilde ondan olmasa da olur demiştim ben.

İkisine de vermese ok'tu, ikisine verse zaten olur kural o. Ama birine verip birine vermemesi rahatsız edici tutarsızlık.

Sonuçta takım da kaç tane ataktan bi gol atmayı beceremiyorsa penaltıya suçu yüklemenin anlamı yok. Bi zahmet gol atmayı öğrensin takım artık.

Sosyal ağlarda paylaş

Bizim topçuya tekme atılıyor penaltı hatalı, adamın eli iki metre havada penaltı hatalı çok komiksin rew ya. Formaları değiştirsek ikisine de tersini diyeceksin.  Neyse gs haftalardır kötü futbolla puan aşmayı başarıyordu nihayet şans yardımcı olmadı artık.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi istemsiz diye bir şey mi var çayda çıra oynar gibi eli havada adamın yok doğal pozisyon eski kural bir şeyler uyduruyorsun:) kabak gibi penaltı bak Sivas'lı abdülkadirin şutunda elini yapıştırdı vücuduna, geldi eline ama temiz pozisyon.

Liebe tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe, 11.01.2024 19:15 tarihinde dedi ki:

110 derece falan ya bir de baya havaya bakıyor el, top çarpınca kafasına kadar gelmiş eli.

https://twitter.com/Erhan_Alveroglu/status/1745472781213380634?s=19

Omuz açısına bakarsan 45-50 derece falan bu 😄 dirsekten sonrası yukarıda da, dirsekten öncesine geliyo top zaten aşağıdan

Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek, 11.01.2024 19:16 tarihinde dedi ki:

bu penaltı olabilir de 70. dk sivaslı topu süpürdü o da penaltıydı. neyse yol kazasıdır, armamızda maydonoz olsa alırdık o penaltıyı 0-2 ile maçı bitirirdik de işte... 

Adama müdahale geldikten sonra yuvarlanırken çarpmadı mı ya o pozisyonda ? Sanki kasti değildi veya faul diye var çağırmadı bence orada.

Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor, 11.01.2024 19:17 tarihinde dedi ki:

Omuz açısına bakarsan 45-50 derece falan bu 😄 dirsekten sonrası yukarıda da, dirsekten öncesine geliyo top zaten aşağıdan

bileğinin hemen altına geliyor abi top yapma gözünü seveyim 2. Tekrarı izle havaya kalkık el yoksa benim göz doktorunun numarasını vereceğim sana 🙂

Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek, 11.01.2024 19:16 tarihinde dedi ki:

bu penaltı olabilir de 70. dk sivaslı topu süpürdü o da penaltıydı. neyse yol kazasıdır, armamızda maydonoz olsa alırdık o penaltıyı 0-2 ile maçı bitirirdik de işte... xD

ahanda 1000 yıllık armaya sövdü aşağıladı, ban him pls!

• Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe, 11.01.2024 19:19 tarihinde dedi ki:

bileğinin hemen altına geliyor abi top yapma gözünü seveyim 2. Tekrarı izle havaya kalkık el yoksa benim göz doktorunun numarasını vereceğim sana 🙂

Çarpan yer üst kol ya, dirsekten sonrası yukarı da aşağı da baksa fark etmiyor orada.

Sosyal ağlarda paylaş

Shadow, 11.01.2024 19:26 tarihinde dedi ki:

ahanda 1000 yıllık armaya sövdü aşağıladı, ban him pls!

Buna şakalı cevap verecektim de sonra ciddi tepki oluyor diye artık yapmıyorum şaka 🙂

Edit: tutamadım kendimi yapayım. Arma 100 yıllık değil, daha sezon başı değiştirip ek yıldız eklettiniz 😄

Rewendor tarafından düzenlendi
  • Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...