Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 🏆 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

fi tarihi değil haber abi  2021 yazında yapılmış, 2021-22 sezonu maçları var işte,geçen sene avrupaya gidemediniz  yani bi sezon, sen o sezondaki 3 galibiyeti de koy bak bakalım, hadi son maçlara bakalım, hadi koy falan demen de komik yani 😄 , zaten ben de 36 maç 4 galibiyetin kaynağını koydum, bi yerden kesip bugunu değerlendirdiğim falan yok asds 

Fistan tarafından düzenlendi
  • Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

Biliyorum o haberi o zaman da sacmaydi simdi de sacma. Adam gidip onun uzerinden hile yapip kadro kurup avrupada basarisiz oluyorsunuz narrative i cikarmis kendisine.

Halbuki bir sene sonra 13. Olan takim gruptan lider cikip Barcaya elendi ama onu belirtmek uymuyor narrative

benim icin olay sidik yarisi degil. Olay her sene ayni seylerle kafa uteleme. Bir tane sampiyon cikiyor iste kadrosuyla td siyle iyi olan oluyor zaten. 

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya, 11.09.2023 18:38 tarihinde dedi ki:

https://eksisozluk1923.com/entry/156637634

vay vay vay neyse takim arkadasina tokat atmadigi icin pek haber olmayacaktir

Alıntı

Arkadaşlar, altkimliği "Sırp" olan biri olarak söylüyorum ki kimseden daha net bir sekilde duyamazsiniz. Tadicin yapmiş oldugu hareketin herhangi bie siyasal, farkli kimliği ya da dini oluşumu aşagilayici hiçbir yanı yoktur.

Bizim (Sirbistanda) coluktan cocuga, yaslidan gencine herkes bu hareketi ulusal bir başari sağlandiginda yapar. Bu hareketin anlami biz de tri prsta su simbol srptsva olarak geçer yani Sirpligin bir sembolu olarak anilir.

Dinizmizde (ortodoks/hristiyanlikta) Kutsal ruh, Tanri ve Oğul manasina gelir 3 parmaktaki simgenin temeli budur ancak zamanla ulusal bir kimlikle inancli inancsiz herkes bu hareketi olasi bir Sirp galibiyetinde yapar. Turkiyedeki bozkurt sembolu gibi düsünebilirsiniz. Bozkurt işareti sadece Türkleri ilgilendiren bir harekettir, kimseye hakaret içermez.

Bunu nasil carpitip, nifak sokup, uluslararasi bir kaos yaratmak istiyorlar anlamiyorum, tek kelime ile Tadice olan iftiranin onu kiskanmaktan ote gittigini dusunmuyorum. Baska bir aciklamasi olamaz.

Aksini iddia edip, çarpitanlara itibar etmeyin. Tadic adam gibi adamdır.

Saygilar.

Sosyal ağlarda paylaş

1.13 - 1.11  gol beklentisi 4 gol atıyosun.

kaçan net yok. Rakip 2 .

rcs de rakipten geridesin. 20-22

19-12 faul 1 kart görüyosun, rakip 3.

rezil demesek de şu kadro kalitesine göre kötü bir futbol.

Demirbay desen hangi akla hizmet aldılar bilmiyorum, katkısı da olmaz gs ye bu oyunuyla, çok altta kalıyor, zaten delik deşik ettiler onun bölgesini. . Eğer şakşakçı değilse biri zaten sahayı, oyunu izleyen işe yaramadığını görür. Futboldan anlamayan adam beğenebilir. Opta sahanın 4 kötü adamından biri diyor. 

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

Bence de cok iyi degil takim butun olarak ama bireysel yetenek ligin uzerinde. UCL den bir beklentim yok hasat ederer o sol tarafi bizim

bir de baydi artik su her mac okan tutmadi, emre bilerek atmadi muhabbetiniz. Istisnasiz her eski gs liye yapiliyor bu, adem buyuk den ders alinmamis demek ki. 

Aynen kardesim bir kere GS de oynadi diye hayat boyu karaktersizlik yapacak herkes, kendi fesatliginizi az kesin artik. 

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad, 16.09.2023 22:26 tarihinde dedi ki:

mre kılıç kaç tane top öldürdü ya ileride

berkan vs dururken bu adamı göndermiş olmamızdan pay biç işte. 

Geçen sene de geç açıldık. Bu sene de transferler geç geldi. 

Geçen sene lig başında kötü oyunla giresun'a içeride maç verdik. Bu sene kötü oyunla 4. haftada ilk kez gol yedik. 

bazı fenerli ve jimnastik sever arkadaşlar kabullenmekte zorlanıyor ama geçen sene bunun yarısı kadar top oynayan gs toparlanıp şampiyon oldu. 

Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun nasıl çirkinleştirdiğini görüyoruz geçen seneden kalan aynı oyunların ondan bu sene ayyuka çıktı bunlar. Yani kabahati ev sahibinde aramak lazım. Bu adam girdiğinden beri gs ye her şey ilginç şekilde ilerliyor, geç olana kadar da ben her hangi bir gs linin yasak elmayı yemekten vazgeçebileceğini düşünmüyorum. 

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi futbola yani saha içine de dönelim, net oyun içi lideri ziyech olmalı. Beklediğimden iyi döndü. Heralde oynadığı sürede biri hariç yaptığı hareketlerin hepsinde faydalı son derece faydalı oldu bir de büyük futbolcu kolaya kaçmıyor ya. Zorları deneyip başarılır oldu adam.

OX da beşiktaşta 11 de çıktığı maçta al gülüm vergülümden ziyade zor ve etkili pozisyona dönüşecek pasları tercihe diyor. Cidden seviye kafa yapısı üst düzey futbolcular

FuCKiR tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...