Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 🏆 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Maç için yorumlarsak, takımın oturmasına daha var. Icardi değişik adam, yattı kalktı kampı pas geçti, geldi yine gollerini atıyor. Takımda bir yaratıcılık eksikliği var. Kerem çok durgundu asisti dışında, Mertens de heralde yoruldu haftada 2 maç temposuyla, kayboldu defansta. Torreira büyük nimet, Sergio varla yok arası. Angelino'yu ilk defa beğendim. Diğer iyiler arasında Boey, Abdülkerim vardı, etkisizler hanesine de BAY yazar, ama kredisi var.

Hakem neredeyse hatasız bir maç yönetti. Hata, tanım itibariyle istemsizce yapılan yanlıştır. Hakem yanlış kararlarını gayet bilerek ve isteyerek verdi, dolayısıyla bu kararlar hata sınıfına girmiyor. Boey'in pozisyon teknik olarak bakarsak penaltı, ama ucuz penaltı, verilmemesine çok takılmadım. Genel olarak faullerde aşırı taraflı yönetim vardı. En belirgin iki örneğinden biri Mertens'le çıkarken avantaja bırakması gereken pozisyonu faulle kesmesiydi (ki çok kötü dengesiz yakalanmıştı TS defansı), diğeri de Mertens'e basan TS'linin direkt kırmızıdan atılması gerekirken önceden sarısı var diye sarı kart bile görmemesi kepazeliği. 

Ziyech'i heralde maaş ödemesinden kurtulmak için saldılar para istemeden. Neden direkt transfer değil de bedava satın alma opsiyonlu kiralama, o garip ama. Gece vakti kolormatik gözlük takıyor olması ilk notunu negatif verdirdi.

Sosyal ağlarda paylaş

Dünkü maçta düzgün bir hakem olsa çok daha farklı GS kazanır, çok daha az kart görürdü. Bu bakımdan Fenerli hesabın paylaşımı komik olmuş.

Öte yandan geçen hafta Antep maçında düzgün bir hakem olsaydı rakip 10 kişi kalmazdı (ilk sarı şarlatanlık, ikinci de ilkinin triggerlaması), muhtemelen Fener maçı kazanamazdı, Ayrıca Ferdi kırmızı kart görürdü.

Sosyal ağlarda paylaş

Sotto, 20.08.2023 19:15 tarihinde dedi ki:

Ben golde faul oldugunu dusunmuyorum acikcasi, Trabzon sacmalamis evet. Iki tarafa da verilebilirdi sari vs ama abartilacak bir mac olmadi. Senin kaleye tek sutun bile yok, cikmis konusuyorsun.

Aynen bu bence de. Hadi diyelim 2 tarafin aleyhine de esit duzeyde yanlis karar oldu ama yine de puanlarimiz gitti fazla iddiali olmus 😄 Ozeti izledim bir tane bile Trabzon atagi yoktu sanirim.

Sosyal ağlarda paylaş

ilk golde faul olduğunu herkes söylüyor zaten neyi tartışıyonuz daha? O gol olmasa maç farklı olabilirdi... hala mağdurum da mağdurum mağdurum da mağdrum,

açıklasa ya şu Erdem elindeki belgeleri, o soru gelince şimdi konumuz o değil deyip geçiştiriyor Dursun denen.

Shadow tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes soylemiyor bir kere. Al Firat Aydinus cok net faul yok diyor. Ki genelde takimim lehine kararlarda pek konusmam bana gore faulle alakasi yok. Top zaten kaybedilmis Bakasetas coktan atlayisa gecmis ayaginin ucu bir acida degiyor gibi o kadar. Kaldi ki ayagi basilsaydi oyle sicrayamazdi rakip gelince ustune dogru atlamis. O topu coktan kaybetmisti. 

Dunku mac oyle bir mac ki Trabzonspor veya digerlerinin konusacagi son sey hakem bak. Bu ulkede rezalet maclar yonetildi, dunku ilk 500'e filan girmez o kadar acik soyliyim 25-30 yildir futbol izleyen biri olarak. Yok suna sari kart vermedi, suna faul calmadi diye gireceksek hic bir mactan cikamayiz. Gecen hafta Besiktas macinda Necip'in bariz saridan kirmizi karti atlandi mesela ustune gol geldi, kimse tatava yapmadi. Burada tatava yapiliyor olmasi pozisyonlari daha haksiz kilmiyor. Eskiden bu forum daha aktiften de ayni seyleri soylerdim, Besiktaslilar durmadan hakem hakem yazarlardi. Daha fazla konusuluyor olmasinin daha bariz hatalar olmasiyla alakasi yok. Konu GS-FB olunca abartiliyor su hakem isleri.

TS rezalet durumda, dun top mop oynamadi, ustune bir cok pozisyonda kendilerini yere attilar. Elbette mucadele olacak cata cat olacak. Herseye faul herseye sari kart istiyoruz, sonra gelip bu lig Premier Lig gibi degil diye agliyoruz. Herseye birakiyor kendisini cunku futbolcular. Bunlarin basina Mertens'i yazabilirim mesela kendi takimimdan. Penalti istedigi pozisyonun penaltiyla alakasi yok bence. Asiri rahatsiz ediyor.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

S-H, 20.08.2023 19:10 tarihinde dedi ki:

faulle gol atmışsın, rakibi tekme tokat taban girip kaburgalarını kırmışsın kart görmeden rakibi sindirmişsin, üstüne mağdur oluyorsun inanılmaz aynen paylaşım komikmiş adasdas

trabzon bile dayanamayıp açıklamasını yapmış.

Maçı izlemeden ezbere yapılmış bir yorum olduğu o kadar belli ki... Maçı Aziz Yıldırım'a ve hatta Rambo Okan'a izletsen onlar bile yapmaz çünkü şu yorumu.

Sosyal ağlarda paylaş

BloodBane, 20.08.2023 18:10 tarihinde dedi ki:

Fenerli hesabin paylasimi komik evet ama kirmizi kart mac 2-0 ken gelmisken Fener kazanamazdi demek cok iddiali olmus 😆

Pozisyonda faul olmasada sari kart (2side) oyuncunun aptalligindan geliyo, sarlatanlik demekte iddiali olmus. Ferdi de kirmizi olmaz ama sari olmasi lazimdi.

Ferdi direkt taban, direkt kırmızı. 2-0'ken "muhtemelen" kazanamazdı dedim, çünkü 10 kişiyle bile skor ortada. Belki hala kazanırdı bilemeyiz, ama 11 kişi devam etmek her türlü fayda sağlardı rakibe.

Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor, 20.08.2023 23:01 tarihinde dedi ki:

Maçı izlemeden ezbere yapılmış bir yorum olduğu o kadar belli ki... Maçı Aziz Yıldırım'a ve hatta Rambo Okan'a izletsen onlar bile yapmaz çünkü şu yorumu.

attığın gol öncesi faul var diyorum, rambo okan diyorsun anlıyorum 🙂

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...