Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2023🏆-🏆2024 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

S-H, 05.01.2024 23:42 tarihinde dedi ki:

abi takım bu kadar kötü haldeyken 2-3 haftada ne değişebileceğini umuyordunuz? en iyi ihtimalle 2. devre iyi bi kaç transferle biraz düzelir, o da önümüzdeki yıla hazırlık olur.

bu adamı şundan övdüler 1 senedir hazırlanıyor, tv lere çıktı çelsi pesege arkadaşım, oyuncular vs tamam masal anlattı durdu bize.

Daha td si hazır olmayan adama ne oyuncusu diye sorarlar. Normalde nedir, İlk TD yi yazarsın sonra oyuncuları. tamamen kendi ifadesiyle A plus TD . Şimdi bıronkhorstla tamamen zar atıyoruz yine. Onu bile beceremediler. Yardımcılarını almazsan gelme demişler gibi haberler başladı bugün istanbula gelmesi beklenen adam. Yani rezillik diz boyu. 

Yoksa pep i getirsen bu takımla bir şeyin düzelmesini beklemiyorum ben, kimsenin de beklediğini sanmıyorum. 

Saisi şenorun mallığıyla soğutup kaybettiğimiz an tüm kimyası bozuldu takımın yavaş yavaş

Sosyal ağlarda paylaş

ben yeni başkanın adını yeni öğrendim, tanımıyorum kimdir nedir diye. belki dediği bağlantıları da vardır ama bu bağlantılar bu kadar kısa vadede ve sezon hali hazırda devam ederken kullanılabileceğini sanmıyorum. dediğin gibi pep'i getir şuan takıma, kamp yapma fırsatı yok, transfer yapma fırsatı yok şuan mevcut kadroyu idare edebilecek ve önümüzdeki sezon bir yol çizebilecek bir td yeterli olacaktır. van bronckhorst kariyeri tsl'deki hocalardan büyük, gelirse başarılı olma ihtimali var.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi mesele td değil. Yani her sene kulüplerin zaten şampiyon olmadığı göz önüne alınırsa bence en küçük dert td ve td nin şahsı.

Mesele bunların o kadar yüksekten uçup da, herkse 1 ev 1 araba vaadi gibi göreve gelmesi, ben bunların hiç iyi analiz yapamadığını düşünüyorum. Hatırlarsın bizim taraftarlar yaz transfer döneminde öyle cıngar çıakrtıp transfer yapmıyoruz yapmıyoruz vs diye sosyal medyadan çoşunca amertey, onana falan alındı acele ile. Şu anda o duruma düşüyor ama kendi elleriyle. 

Bunlar o kadar büyük enkaz devraldılar ama bunu kullanabilirsen müthiş bir avantaj, neden çünkü daha dibi göremezsin. Planlarını yapmışsan takır takır işletirsin. Boy boy poz verdiler. Geldiklerinde ilk iş takımın kalite olarak onana hariç en iyilerini kadro dışı bıraktılar. Şimdi ghezalı sebepsizce geri aldılar. Bu kadro dışı olayının işe yaradığını zaten görmedik. Ayrıca bak diyorsun transfer yapma imkanı yokken nedne bu adamları hem yabancı sayısını da arttırırken kadro dışı bırakıyosun. TD gelsin onla karar ver. 

Oyuncuları çelsi pesegeden getireceğim dedi, klasik bizde yine beklenti oluştu devre arasında 3-4 oyuncu gelir en azından diye sonra hoppp samet açıkladı vermiyolar belki sezon sonu. 

TD konusunda A plus dedi conte, Flick isimlerini kendileri beyan etti.

Yine az önce itibariyle bıronkorst da iptal olmuş, samet açıkladı lucescu ile görüşecekmişiz. 1 sene hazırlanan bir adam bu kadar hazırlıksız olur mu. Bu kadar plansız iş yapılır mı

Her şeyleri tutarsızlık, td hiç ayarlamadan ben sametin sahaya ineceğini düşünüyorum artık 😄 

Sosyal ağlarda paylaş

santos A+ td sercan dikme, fırat günayer gibi muhabirler gerçekten son zamanlarda yönetim sayesinde kulübü çiftlikleri yaptılar kendi kanallarını açtılar, prim yaptılar. Bu transferin sızmaması önemliydi.

santos'un kötü yanı 10 yıl önce takım çalıştırmış, uzun zamandır milli takım çalıştırıyor. 

yönetimin geri kalan transferlerde de aynı şeyi yapacağını düşünüyorum. 25 günde Onana ve Baily'den çıktık, transfer penceresi açılınca sezon sonu bizi 3. yapabilecek adamlarla gideriz. Bakasetas vs 

Temmuz'a full kadro Santos ile kampa gireriz diye düşünüyorum

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...