Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2023🏆-🏆2024 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Twitter da tombik bir adam var twitch falan da açıyor sanırım. adam maçtan önce rıza kaybederse yollanacak demiş. en son gs de burak elmas varken bu tipler türemişti. böyle taraftarın gazıyla gelen başkanlar genelde hüsran oluyor, yeni başkanı nasılsıdır bilmiyorum ama samet aybaba'yı getirmesi sürekli olacak olayların yaşanmadan önce twitter da abuk subuk tiplerin duyurması, bence çok da hayırlı sonlanmayabilir

Toparlaması sanıldığı kadar zor olmuyor ama gs ve fb 1 yıl sıçıp sonra ki yıl 3-4 yıldız transferle toparlıyor işte. sergen örneği var birde kimse beklemezken şampiyon olmuştu. o kadar abuk subuk bir lig ki kümeye oynadığın sezonun ertesine 2-3 transfere ve iyi yönetime 1 yıla toparlıyorsun

Sosyal ağlarda paylaş

bence genç oyuncular ile oynanacaksa  ve seneye de feda denilip sonra ki seneye  iddialı kadro kurma planı olursa tudor getirilebilir. yıldız oyuncularla çalışamıyor ama bence hakkı yenen bir hoca ortalama bir kadro ile baya başarılı olabilir. Hatta bu sene getirilirse bile beklentinin üstünde puan toplayabilir 

Sosyal ağlarda paylaş

Seneye feda derlerse onların ben... gs küme düşme potasında gezdiği sezonun hemen arkasına şampiyon oldu. Örnek alsınlar, ona göre adım atsınlar. Olmadı gurur yapmasın hasan, gidip dursuna nasıl yaptınız lan diye sorsun falan. Eşrefle girdiği yarışta ligi bilmem kaçıncı bitiren gsnin başına geldi, geldiği gibi şampiyon yaptı.

Marquezetto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Boşuna PR hasan yazmadık, boy boy fotolar vermeler falan filan. kitle kandırılmaya müsait olunca keywords: atatürk, beşiktaşı beşiktaşlılar yönetecek, efsanemizzzz

Samet Aybaba; "Paris Saint Germain, Chelsea ve Al-Nassr kulüpleriyle transfer için oyuncu isimlerinde anlaşma sağlayamadık. Sezon sonunda bir şeyler çıkacaktır"

Ulan td belirlememişsiniz, oyuncu belirlememişsiniz, belirlemediğiniz gibi 5 futbolcuyu da kadro dışı bıraktınız hemen. Niye geldiniz arkadaş siz ya ahahaha

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...