Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2023🏆-🏆2024 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

kulüp de böyle saçma renkli medyanın uydurduğu bir şey tespit etmeyip mail göndermiş, affedilecekmiş sözde

Başımıza sebanın kulüpten paketlediği, yanılmıyorsam hiç affetmediği feyyazı getir herşey ok, abuş saçını kesti kadro dışı. Bizim taraftar iflah olmaz gerçekte, akıl yoksunu sdf 

Abuşun açıklaması:

"Artık bu saçma suçlamalara son verelim. Bu sezon herhangi bir saç ekimi yaptırmadım. Geçen yaz, sezon bittikten sonra ve sezon başlamadan önce saçlarıma işlem yapmıştım. Bu sezon kulüpte hiç kimseyle herhangi bir tartışmam ya da disiplinsiz davranışım olmadı. Hiçbir şey. Bu sezona kadar 11 gol 3 asist yaptım. Geçen sezonun ikinci yarısında 13 gol attım. Ve hepsinden önemlisi, sözleşmeli olduğum her dakika tüm çabamı ve konsantrasyonumu takıma veriyorum. Kulüp zaten durumu yeniden değerlendirdi ve bana entegrasyonumu onaylayan bir e-posta gönderdi. Bu yüzden lütfen yasal işlem konusu olabilecek asılsız suçlamaları bırakın ve işimi yapmama izin verin"

Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi sözde kadro dışı kalan 5 futbolcu da affedilecekmiş sdf Sözde bazıları oluşabilecek hukuksal problemler yüzünden. Ee arkadaş kararı almadan düşünmediniz mi bunu derler adama. Tam kepazelik. 

Daha başta böyle bir fail harekete imza atarlarsa, kim bu adamların planlamasına güvensin. Hasan Arat bana tam PR geliyor. Yine de devre arası hamlelerini merak ediyorum, söyledikleri hikaye mi kalacak yoksa çatır çutur gerçekleştirecekler mi göreceğiz. 

Bir de bu lugano maçında yok alt yapı oyuncusu vs dedi rıza alt yapıdan 1 adam var sahada sdf Herkesi geçtim Semih bile yok ya ahahah Önder karavelli geldi aklıma, alt yapıdan olanları da kesmişti takımdan 😄 

Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR, 14.12.2023 23:45 tarihinde dedi ki:

Şimdi sözde kadro dışı kalan 5 futbolcu da affedilecekmiş sdf Sözde bazıları oluşabilecek hukuksal problemler yüzünden. Ee arkadaş kararı almadan düşünmediniz mi bunu derler adama. Tam kepazelik. 

Daha başta böyle bir fail harekete imza atarlarsa, kim bu adamların planlamasına güvensin. Hasan Arat bana tam PR geliyor. Yine de devre arası hamlelerini merak ediyorum, söyledikleri hikaye mi kalacak yoksa çatır çutur gerçekleştirecekler mi göreceğiz. 

Bir de bu lugano maçında yok alt yapı oyuncusu vs dedi rıza alt yapıdan 1 adam var sahada sdf Herkesi geçtim Semih bile yok ya ahahah Önder karavelli geldi aklıma, alt yapıdan olanları da kesmişti takımdan 😄 

Önder bir iki kişi çıkarmıştı ya. 

Ben altyapıdaki oyuncuların A takıma çıkabilecek seviyede olduğunu düşünmüyorum. 5 6 genç ile oynayalım güzel fantezi de taraftarın husumetli olduğu bi takımdan (zaten husumet beslemediğimiz yok 😄 ) 5 6 yemek de var işin diğer tarafında.

Sosyal ağlarda paylaş

ilk 11 potansiyeli olan oyuncu cikardigin anda satmak zorunda kaliyorsun cunku satin alinan oyuncularda istikrarli bir sekilde harcamalarin ucunu kaciyor. 

yeni yonetimin bu konuda yapabilecegi en basta tesisler konusunda adim atmak. secim oncesi agirlikli dile getirdiklikleri eksiklerden. tabii bircok sey gibi bu da gorunce inaniriz kategorisinde. ek olarak basketbol tesisleri icin sponsor olacagi anons edilen ikinci baskanin klube kira borcu oldugu yazilip ciziliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet, 17.12.2023 10:20 tarihinde dedi ki:

Önder bir iki kişi çıkarmıştı ya. 

Ben altyapıdaki oyuncuların A takıma çıkabilecek seviyede olduğunu düşünmüyorum. 5 6 genç ile oynayalım güzel fantezi de taraftarın husumetli olduğu bi takımdan (zaten husumet beslemediğimiz yok 😄 ) 5 6 yemek de var işin diğer tarafında.

Öyle değil abi o oyuncular vardı zaten, 2 galibiyet aldıktan sonra önder kendini büyük hoca sayıp anında o oyuncuları kesti. Hatta inanılmaz eleştiri aldı bu yüzden doğal olarak. Önder şöyle beşiktaşlıyım, böyle gurur falan filan ağlayıp durdu basın toplantılarında. Ben mıy mıy adamları sevmiyorum zaten o yüzden fantaziye gerek yok bu sene sergeni almak lazım. Sergenin 2. sezonunda gitmesi ne kadar doğruysa şu anda gelmesi de o kadar doğru, çünkü yarım sezonu olacak resmen adamın. 2.sezon başlangıcında adam kamp görmedi transfer görmedi, bunun hazırlığı ne kadar olacak ki 1 gün kala mı ne imzaladı ANÇ. En son ajax mıydı dortmund mu şl deplasman maçında berkay stoper oynadı.

Bu arada ben zaten 5-6 gençle oynayalım demiyorum. Artık bu fırsat var iken bu kadar yönetim, sportif direktör , hocanın kendisi tarafından dile getirilirken semihin bile ilk 11 başlamamasını anlamıyorum. Yoksa gençler vs diye abarttıklarının farkındayım hiç biri arda gülerin yarısı değil. Yine de en potansiyelli semih ve yakup arda bana göre. Semihi oynatırsın be tayfuru sol forvet oynatacağına. Demir ege çok çok ağır tır gibi. Yumuşak da olduğundan etkisi büyük olmuyor o teknik ve boyuna rağmen. 

Nethanyiel bile scoutluktan vazgeçti bu yapıyı görünce 😄 

Türkiyede alt yapıdan oyuncu şansa bala çıkar, üretim merkezi vs de olamaz zaten. Bunun için plan vs oyuncu izleme masal anlatıp duruyorlar, arkadaş senin tesislerin ne ki? sen alt yapı derken önce alt yapıya tesis anlamında alt yapı kazandırman lazım. Sergenin ajax alt yapısı hakkındaki sözleri var. Yanlış hatırlamıyorsam 8-11 mi ne harika zeminli sahalardan bahsediyor. Bunlar olacak 3-5 m euro harcayacaksın sonrasında 1 oyuncudan zaten deli paralar kazanırsın. Neyse yine de boşa konuşuyoruz var olan stadların zeminine bile bakamayan türk futbolu alt yapıya para falan harcayıp üretim merkezi olacak falan 😄 

Sosyal ağlarda paylaş

Sergen bence doğru bir teknik direktör adayı değil, eldeki kadryou en iyi şekilde kullansın başarıyı hemen yakalayalım tarzı diyorsan sırf bir dahaki sene için olur. Uzun soluklu bir proje vs istiyorsan ki güya amaç böyle, Sergeni şimdi getirsen bir sonraki sezon sıkılmış olur ligi zor bitirir gider, sil baştan yine başlarsın. Bize artık iyi bir oyun yapısınız nispeten yeni kadro ile oturtabilecek biri lazım, bu kişi Rıza'da değil malesef.

Sosyal ağlarda paylaş

PR hasan düzeltir. Planları var, td si belli değil, çelşi pesege masal anlattı bize, samet sırbistanda oyuncu bakıyor. 

Seçildiğinin ertesi günü td yi açıklayacaksın, transfer ayına kadar td ile ne planlarsan ne konuşursan konuş. Dakka geç kalacak durumun yok adamı yAlı Koç yaparlar 8 sene bekletirler aldığın geç kararlardan. 

Sosyal ağlarda paylaş

Rıza'nın durumu çok güzel örnek oldu bizim teknik adamlara. Uzaktan o kadro benim olsa açık ara şampiyon yaparım diye ahkam kesmekle olmuyormuş demek ki. Bunların kaprisi oluyor, sakatı oluyor, para alamayan oluyor. Oluyor da oluyor. Öyle ne biçim kalecisin vuracaksın işte diyecek kadar kafan gittiyse sen zaten oraların adamı değilmissin. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...