Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2023🏆-🏆2024 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

FuCKiR, 26.10.2023 23:49 tarihinde dedi ki:

Bugün de üçlendik şükür. bodo kaptanının kendi kalesine attığı golle gene zengin olduk. 

Bu sene futbol için gs, fb, ads izleriz. Bizim kabile üyeleri iyi çıkmadı

Kanka sizde ziyan olacağına Abuşu bize kiralayın bari devrede, Batsmanin yerine arada oynatırız 😆

kaç gayme kaldırdın?

Sosyal ağlarda paylaş

Şu defansa ninoyu almadı adam 7m kıyıp taş gibi stoper, hacıyı şu rezil performansa rağmen kesemiyosun stoperlerin arasına girip top alıp uzun atacak diye. Olmadı elinde saiss vardı, onu da kaçırdı bizim şg. Orta sahada dinamik bir gedson var o da sakatlık etkisi yok 2 maçtır ortada. Mulekayı salihi arar olduk.

Sosyal ağlarda paylaş

Shadow, 27.10.2023 00:03 tarihinde dedi ki:

Kanka sizde ziyan olacağına Abuşu bize kiralayın bari devrede, Batsmanin yerine arada oynatırız 😆

kaç gayme kaldırdın?

😄 

abuş keşke gitse fb ye veya gs ye enazından avrupada destek olur takımlara 😄 

82-83dk dan sonra dep 0.5 üst dedim 3.41 den, bodo geri çekilince biraz. önce bodo attı sonra sağolsun stoper kendi kalesine attı.

x 10k de işte. bilmiyorum en son yasak mıydı ondan normalde detay yazmıyorum

FuCKiR tarafından düzenlendi
  • Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş anadolunun güçlü takımı seviyesinde net. GS ye laf atıyoruz falan ama gs ve fb ile aramızda uçurum ötesi fark var. 

Yine de amirsiz takım bu kadar eksikle çok daha dinamik. 

3 kaliteli adam ( ox, gedson, bailly )var  sahada sadece 1 de cenk girsin 4 diyelim. Gerisi iyi niyetli mücadele etmeye çalışan vs. 

Onur yerine rosier olsa bu maçta ilk yarı eminim 2 - 0 falan olurdu. Yine de bu kadar iyi niyetle oynamaya çalışan adamı taraftar neden ıslıklar anlamadım. Adam kötü, hiç bir topu tek değil, ortalar berbat, sadece git gel, arkasına da kaç adam kaçtı bilmiyorum bu maç hele ilk yarı izliyor. Yedek alırım ve oyuna da sokarken 3 kere düşünürüm. 

Hakemin amire 2. net sarı kartı ve devamında kırmızıyı çıkartması gerekirken kimdi kimdi eyyamını da kimse yemez. Belki başkasını işaret eder diye topu yan veya 4. hakeme yüklemesi efsaneydi, çok kötüler reziller yani diyecek kelime yok. Amirin kırmızı görmesine çok sevindim.

sergenli şl senesindenberi defalarca yazdım, bu takıma 7-8m neyse 1 stoper alın, şu ninoyu alın getirin artık. 

Sosyal ağlarda paylaş

Baklavaland az becerikli oynasa içerde yenerdi bizi. Defans, savunma, stoper neyse çok kötü, b.k gibi oynuyorlar. Acilen müdahale lazım artık nasıl toparlanacaksa. Ben bir şekilde takımın gol bulacağına inanıyorum, nitekim de zor da olsa gole gidiliyor. Ama savunma çok kötü, hele ki ceza sahasına atılan toplar neredeyse her pozisyon gol pozisyonuna evriliyor. Birbirlerine bakıp bırakıyorlar topu ilginç şekilde. Necip in bizim sol kanattaki pozisyonu gureserek topu uzaklaştırmaya çalışıyor, rakipde bir sekilde topa dokunuyor sonrasında top ceza sahasına gidiyor, takımda izliyor adeta. Az daha gol olacaktı ve bunun gibi bir sürü pozisyon. Maçın ilk dklarinda sol kanattan gölü yedik dedim ben neyse ki beceremediler. İşin özü savunmaya acil takviye lazım, en azından aklı başında, top gelince vuracak biri lazım. Hali saha kadrosu gibi arkada 3 kişi çakılı oynasa bizim savunmadan daha iyi top çıkarırlar yeminle..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...