Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2023 - 2024 Sezonu Genel Tartışma

Shadow

Öne çıkan mesajlar

Aziz yildirim aday olmak için Sadettin saran'ı bekliyor, saran Ali Koç'u bekliyor, koç da aziz Yıldırım'ı bekliyor. Sarmala girdik çıkamıyoruz. Ali Koç'u Demirören'in başkanlığına benzetiyorum ben biraz. Başkanlığı bırakınca arkadan verdiğim paraları tahsil edecem ben diye düşmez inşallah ortalığa. Bunun için de saran'a yumuşak geçiş yapmak lazim. 

Sosyal ağlarda paylaş

S-H, 11.05.2024 16:26 tarihinde dedi ki:

olamıyor maalesef

Ali Koç, en az bir dönem daha başkanlığa devam etme kararı aldı. (Yağız Sabuncuoğlu)

sadettin çekilmiş evet. böyle tiplere de uyuz oluyorum. Arkadaş sen gir seçimine, oluştur kadronu, bu ne arkadaş böyle babadan oğla geçer gibi. Sen gidince ben gelirim olayı. 

Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad, 11.05.2024 09:05 tarihinde dedi ki:

Aziz yildirim aday olmak için Sadettin saran'ı bekliyor, saran Ali Koç'u bekliyor, koç da aziz Yıldırım'ı bekliyor. Sarmala girdik çıkamıyoruz. Ali Koç'u Demirören'in başkanlığına benzetiyorum ben biraz. Başkanlığı bırakınca arkadan verdiğim paraları tahsil edecem ben diye düşmez inşallah ortalığa. Bunun için de saran'a yumuşak geçiş yapmak lazim. 

Üçgen biçiminde birbirlerine takacaklar Önce Aziz Sadettin'e, Sadettin Ali'ye, Ali de Aziz'e sonra hepsi birden tüm Fenerbahçeliler'in hayallerine takacaklar...

Spoiler

Ne diyo lan bu diyen varsa:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...