Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2023 - 2024 Sezonu Genel Tartışma

Shadow

Öne çıkan mesajlar

verilmeyen penaltılar, kırmızı kartlar çok tehlikeli. bu maç şansımız yaver gitti kazandık ama puan kaybı da olabilirdi.

ayrıca oyuncuların da morali bozulur geçen haftalarda fred'in buz gibi golü verilmedi, bu hafta penaltısı verilmedi, adamlar da noluyor burada bu nasıl lig derler.

Sosyal ağlarda paylaş

gruplardan sonra eklenebiliyor.

bence cengize verilen 15m euro yazık günah. iyi oyuncu istikrarsız, kahveci irfan aynı istikrarsız, emre mor gruplar için listeye yazılmadı ama genelinde istikrarsız, tadiç saf yetenek temposuz. Fenerin kadroyu beğensem de yine de bu tff ile bjk nın da fb nin de işi biraz zor. 

ismail kartalda şampiyon hoca değil, öyle fenerin efsanesi vs de değil yani hani sergen, fatih terim, şenol vs gibi. 

yani cengize verilen 15m euro ile cidden şöyle baba 6 alınırdı sanki. şimanskiye lafım yok adamım gel beşiktaşa direkt şampiyon yap

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie, 06.09.2023 23:26 tarihinde dedi ki:

kim min jae nasil marcaodan kotuydu ya, bir gsli olarak fenerin kiskandigim sayili oyuncularindandi... 

orada olmayi hak ediyor bence

zaten öyleydi abi ama yazılı basın ve sosyal medyada marco ve nelsondan kötü vs diye kıyaslanıyordu.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben szalainin nasıl o paraya gittiğine şaşırdım, bence normal bir oyuncuydu yani medyanın öyle özellikle ilk başlarda çok abarttığı kadar değildi. Şans mı kısmet mi bilmiyorum ama özellikle beşiktaş maçında ghezal baya bir hırpaladı ki sol bek gibi oynadı yanlış hatırlamıyorsam ondan sonra da toparlayamadı gibi. 

Bu arada milli takım performansını hatırlamıyorum. Orda iyi performans varsa o zaman yine normal o para. Neyse fener bir şekilde satmayı biliyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...