Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division Heartland

Harvey

Öne çıkan mesajlar

The Division Heartland, the upcoming free-to-play PvEvP, survival-action shooter, made its cinematic debut during the Division Day showcase, showing off the town of Silver Creek, teasing the enemy factions and mysterious virus players will face. The Division Heartland will go into Closed Beta later this year; if you want to be part of it, head over to thedivisionheartland.com to register for a chance to participate, as well as receive five friend invites.

Sosyal ağlarda paylaş

ağır div2 oyuncusuyum. bunun şu yeni nesil arkadaşın olmadan oynayamadığın bi servera girip ev mev inşaa ettiğin tarz oyunlardan olduğunu düşünüp heyecanlanmadım ama doğru mu anladım acaba biri aydınlatabilir mi? div2'nin yerine geçebilecek bi oyun değil sanırsam. ben esas x defiant'ı bekliyorum ya.

Black-ice tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

inşaatlı filan değilde daha çok escape from tarkov ya da division'ın kendi dark zone'u gibi. Bölgeye gir, loot bul, pvp, pve kapış, ölmeden çıkar lootu, ölürsen üstündekileri kaybet temalı oyunlardan olacak bu da sanırım. 

Çok bakmadım videolara da, ilk Division'da ki gibi atmosfer yapamadılar bir daha. İlkinde kar altında Manhattan'ın tadı başkaydı.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice, 25.04.2023 00:41 tarihinde dedi ki:

aynı evren diye diye yazdım ya. overwoç gibi gelmişti bana önce ama galiba daha çok black ops gibi ?

betasını oynadım baya. yeni nesil codlardan copy paste direkt, ow ile pek alakası yok. f2p olduğu için baya oyuncusu olur codlar battleroyaleleri hariç paralı olduğundan. tabii bu iyi mi kötü mü olur tabii o ayrı konu

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos, 25.04.2023 20:46 tarihinde dedi ki:

betasını oynadım baya. yeni nesil codlardan copy paste direkt, ow ile pek alakası yok. f2p olduğu için baya oyuncusu olur codlar battleroyaleleri hariç paralı olduğundan. tabii bu iyi mi kötü mü olur tabii o ayrı konu

valla süper haber bana. ow gibi olması üzüyodu zaten çodçuyuz pis oynarım.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...