Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Samsung Gear S3 Classic Akıllı Saat

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Babamın saati :) son derece KIL ve temiz kullanıldı. 2 ay önce samsung servisinde pilini değiştirttik 3 gün falan gidiyor pili yeni gibi.

Pati fiyatı pazarlıksız 700 TL, pazarlık için mesaj atmayın please. Sahibinden'e 850 yazıp 800'e düşeceğim.

Faturasını aramadım çok isteyen olursa bulurum da garantisi dolmuştur zaten, vatanbilgisayar'dan almıştık.

Şarj aleti orjinal olarak var, kutusu yok. Çizik vs yok. Hiçbir problemi de yok.

lsenrxo.jpg

4dQJFBD.jpg

H2pdDEz.jpg

IyTirgS.jpg

2ccNP64.jpg

sipeyskeyk tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Active2 var bende de, memnunum kendisinden çok. Samsung'dan başka modele geçmem ama pil ömrü 3'e filan katlanmadan da güncellemek için bir gerekçe yok yeni. Tüm yapması gerekenleri tamamen yapıyor.

Akıllı saat olayı iyi, kolaylık sağlıyor. Alabilecek olan herkes alsın bence, özellikle mesaj-eposta-arama vb. kaçırmaması gerekenler.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben frontier kullaniyordum, hala da kullaniyorum ara sira (bir ara satmaya niyetlendim, sonra vazgectim, hatta gittim 1 2 kordon daha aldim). Nabzi kiyaslayacak referans cihaz olmadan cok mumkun degil dogru ya da yanlis olctugunu soylemek ama en azindan tutarli bir sekilde olcuyor surekli.

Saatin en guzel yani zaten yururken/kosarken kendiliginden nabiz ve mesafe olcmeye baslayip gazlamasi.

Bu arada ilk ciktiklarinda cok kotuydu bu saatlerin yazilimlari ve bence bayagi kisitliydi kullanim alanlari ama zaman icerisinde guzel guncellemeler aldi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...