Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kiralık Ev Kontratları vs. Hk.

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

yok abi bundan sonra piyasanın altında olsun ama düzgün adam olsun mantığıyla ev vereceğiz zaten. yaklaşık 4 senedir aynı aile kalıyor mesela kızlarıyla ilkokuldan arkadşız ordan tanışıklığımız var aile ile,  1300 den girdiler 1500 veriyorlar şu anda 1-2 ay ödeyemiyorlar bazen sonra toplu yatırıyorlar falan hiç ses etmiyoruz ? 

Sosyal ağlarda paylaş

Benim geçen sene tuttuğum ofise (İstanbul/Şişli'de bir bina) bir gün polis geldi. Hayırdır dedik, fuhuş varmış dedi. İnternetten hediyelik eşya satışımızın ilk yıllarıydı. "Komserim, gelin içeri bakın" dedik. Harry Potter kupalar, asalar, Mjolnir anahtarlıklar falan var. "Bunları sokup fuhuş yapacak kadar aç kalmadık " dedim. O sıralarda hediyelik "Penis Ödülü" vardı. Onu gösterdim. "Yapılan şikayete en çok uyan ürün bu" dedim. Güldük eğlendik. Çay içtik. Kapıyı mühürlediler gittiler. 2gün ofise giremedik.

Harbiden fuhuş varmış o dairede ama bizden önce. 3 sene yapmışlar orda fuhuşlarını. Hatta bi ara ofise çıkarken merdivende "Eskort" yazısı gördüm. Biri tükenmez kalemle yazmış ve bizim ofisi gösterircesine ok çizmiş. 

Sosyal ağlarda paylaş

@Natanyal böyle tipe tüfe +100 teklif etmen, abi ben çok bunalmaya gelemem beni biraz daha bunaltır mısın demek? 5 senelik kiracıyım her sene 50tl arttırıyoruz. ev sahibim insan çıktı.

bundan önceki bu dediğin tipti tam. hatta şuradan başlığa göz atabilirsin, 

2 kirasını takıp sike sike aldım depozitomu. sen hala ortak çözüm derdindesin, ortak çözüm yok. uzlaşmaya çalışma bence. hatta bişe deme normal yatırmaya devam et, arayacaktır hayırdır diye. sen de hayırdır dersin, br br anlatır, bir şeyi kabul ettiğimi söylemedim. bu dedikleriniz bana uymadı durum budurla çık işin içinden, sen değil bırak adam çözüm yolu arasın. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...