Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig Genel Tartışma

Archangel_

Öne çıkan mesajlar

https://www.cnnturk.com/spor/futbol/2-5-milyon-cemaat-mensubu-fenerbahceli

fenerbahceli recep tayyip de gittikten sonra kulubu kapatirlar herhalde 😄

yillarca ben bunlari yazmadim, konusulmasini da sevmiyorum ama onune gelen Galatasaray'a bir iki fabrika iscisi fetocu diye ithamda bulunuyor. bunlara sessiz kalamayiz, bence bu sacma konu yasaklansin kimse de konusmasin.

https://twitter.com/ultrAslan/status/1621268894009753600/photo/2

cok zevkli content bitmiyor buaralar 😄

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

bazı galatasaraylılardaki bu durum , akp'nin chp'ye fetöcü demesi gibi birşey.

herkes biliyor aslında neyin ne olduğunu da işine gelmiyor heralde.

neymiş türkçe olimpiyatlarına sponsorluk yapmış , hakimlerle halı saha oynamış filan sdfsd

diğer tarafa bakıyorsun , bizzat örgüt başkanının açıklamaları , ülkeden kaçan posterlerden kaldırılan futbolcular , itiraflar vs vs.

fetöden önce fetöden sonra muhabbeti de saçmalığın daniskası zaten :d

o zaman 90larda pkkdan önce pkkdan sonra rakamlarını çıkart bakalım.ne oldu gs pkklı mı olmuş oluyor bu durumda?

başarı yada başarısızlık sadece tek bir nedene bağlı olacağını düşünmüyorum , etkenlerden biri olabilir belki.

o yıllarda iyi bi jenerasyon buldu takımda ona göre ilerledi. son dönemde fenerbahçe'de yönetimlerinin beceriksiz/iş bilmezlikleri nedeniyle bu duruma düştü.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

valla gs kendini hiç aklamasın, herkes neyin ne olduğunu biliyor, fetö spor kulubü olarak gs de yuvalanmıştı, nemalanmaması imkansızdı. UEFA fotolarından çıkan futbolcular yeter, hatta fetöcü hakanı genel kurulda ilk toplantıda bile paketleyememişlerdi sdf efsaneydi

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
FuCKiR, 03.02.2023 13:20 tarihinde dedi ki:

hatta fetöcü hakanı genel kurulda ilk toplantıda bile paketleyememişlerdi sdf efsaneydi

cadi avina katilmayarak akli selim bisey yapmaya calismislardi muhtemelen ama, orgutle iliskileri olmadigi icin firildak gibi 900 derece donmediler ilk gunde korkup. akp ile arasi bozulunca. :))

aynen kardolar bir sirketin icine girmeye calisirsaniz yonetim kuruluyla iliskiler kurmak yerine gidin kapi sigara icen iscileri ayartmaya calisin, ihaleler kararlar vs onlar uzerinden donuyor

Alıntı

Kudus scores, lifts his shirt to display ‘RIP Atsu’ and instead of giving him a yellow, the referee checks up on him to see if he’s ok.

This is beautiful to see.

guzel goruntuler

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Alakası bile yok, fetö gs içinde futbolcular vasıtasıyla yapılandı, çok net, cemaatin toplantılarına katılım tarikat seviyesine çıkmış, bunun kaymağını da yıllarca yedi kulüp. Kurul üyeleri de tereddüt ettiler ilk oylamada hani işler tersine dönerse o destek de gitmesin diye, sonra klasik siyasi baskı gelince de hemen zort paketlediler. 

Sosyal ağlarda paylaş

Feto muhabbeti ulkenin turnusol kagidi. Herkes itham edebildigine ediyor, mesela ayni adam gidip su an hukumetteki herhangi birine ayni lafi edemez korkudan, ne oldugunu bilmesine ragmen. 

Hakana Arife sektirmesi kolay zaten ne bok olduklari biliniyordu, onlar da kandirildik diyip siyrilmadilar. Ha mesela futbolularken olsaydi bu olay eminim farkli olurdu.

Peki Emre Belozogluna gelince neden cit cikmiyor, adam Fenerbahce efsanesi oldu klupte gorev aldi.

bana hakan ve arifin futbolculuk disinda gs de aldigi bir gorevi soyleyin.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Süper Lig’in 26. haftasında oynanan Konyaspor-Galatasaray maçının VAR kayıtlarının yayınlanması talep etti.

Emre Kocadağ pozisyon ile konuşulanları bilmeye haklarının olduğunu savunarak,

"İki takımın kalecisi arasında yaşananlar hakemin önünde oldu. Bu pozisyonun VAR kayıtlarının yayınlanmasını istiyoruz. Hakem ve VAR arasında pozisyonla ilgili konuşulanları bilmek hakkımız var.”

ifadelerini kullandı.

https://www.ntvspor.net/futbol/besiktas-konyaspor-galatasaray-macinin-var-kayitlarini-talep-etti-6416ff63eb7e4a0048b71626

Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş, TFF’nin ligden çekilen takımların kalan maçlarını hükmen mağlup sayılması kararını UEFA’ya taşıyacak.
Şampiyonlar Ligi'nin yönetmeliğinde bulunan 28. maddesinin 3. bendinde belirtilen karar üzerinden başvuruda bulunulacak

https://www.fanatik.com.tr/besiktas/besiktastan-uefaya-basvuru-sampiyonlar-ligi-yonetmeliginden-ornek-2506420
🤔

Sosyal ağlarda paylaş

Haklı bir başvuru inş her yerde uygulanan karar ligimizde de uygulanır. TFF,  fb ve gs ye avantaj sağlıyor diye hemen alıverdi kararı. mehmet demirkol bunu çok güzel de dile getirdi. İkisinden birine uymasa bu kararı bu kadar hızlı şekilde oldu bitti durumuna getiremezdi. Tam bir şark kurnazlığı. Sonuç çıkar mı peki uefa dan sanmıyorum ama Beşiktaşın yerinde olsam tff binasına taraftarla çıkarma yapardım. Bu karar yine bu şekilde alınabilirdi fakat en kötü kulüpler birliğinde oylama vs yapılırdı. Direkt 2 kulübe uyuyor o zaman tamamdır alalım durumuna geçmezdi.

Sosyal ağlarda paylaş

Seçim olmasaydı TS'nin transferle batma imkanı yok. Adamlar devletten örtülü ödenekten "neredeyse sınırsız" krediyle transfer yapıyorlar yıllardır.

Yalnız Terim vs TS bayağı ateşle barut, ego savaşından dünya savaşına evrilebilir 3 güne.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...