Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kharon'un garaj satisi #4

Kharon

Öne çıkan mesajlar

• 3 ay sonra ...

Yeni konu acacak kadar sey yok yine bu sefer; 

Dell Ultrasharp U2414H 23.8" 1080p IPS Led Monitor

50 metre yakinindan sigara dumani dahi gecmemis, guneste kalmamis, kedi/kopek tuyu v.b. olmayan, olu pikselsiz v.s. factory calibrated baya iyi durumda bir monitor. Kutusu, faturasi, Cd si (?), faturasi, kutu icindeki poseti bile duruyor. 

Display port kablosunu sinirlenip atmis olabilirim onu bulamadim. Bayadir kullanilmamisti. Depodan yeni cikarttim yanina bi tane daha aynisindan alayim istedim fakat ayni kondisyonda bisey bulamayinca bunu satip baska benzer biseyden 2 tane alma gibi bi hevesim var su an. 

Abuk subuk fiyatlar isteyen ilanlar var, ben hepsinin altina makul bi rakama veririm. alicisini uzmeyecek monitor. 

Kutusunda oldugundan foto cekmeye kasmadim, isteyen, israr eden olursa biseyler ayarlarim. 

Benim elimde ayni bunun gibi asiri temiz olan bir ikizi daha var, senin gibi uyguna veririm diyen varsa onu da degerlendiririm. 

EVGA 600 W2 600w 80+, Aktif PFC, 12cm fanli PSU

Hazir sistemle demonte olarak kutusunda geldi, kuralim bari diyip niyetlenildi sonra baska bi upgrade parcayla yer degisti. 29 Aralik 2021 faturali, garantili kutulu vs. duruyor. Acilip sistemi calistirdi sonra kullanilir diye kenara ayrilmisti, psu fazlasi tahminimi astigi icin kullanicak olana gitsin hazir garantisi v.b. dururken. Foto yok zira 0 urun neyse o, tek farkli sanirim icindeki orjinal poseti (varmiydi ondan da emin degilim) ve kablo toplayicilar yok. 

Bu sira 1-2 indirim yedi sanirim, 800-850 lira civarinda geziyordu. 680 liraya rastladim. Ben 550 dersem haksizlik olmaz sanirim. 

IKEA Ranarp 38cm Siyah Sarkit Lamba

Bunlardan hizimizi alamayip 1-2 tane fazla almisiz takim olsun diye. Hic takamadigimiz, sonra da iade suresini gecirdigimiz bi lambamiz var. Hayli yer de kapliyor. 

Kutusu iviri ziviri duruyor, 0 fiyati belli, 40% altina veririm. Ikea firsat kosesi tadinda.

Sosyal ağlarda paylaş

Avize ve PSU satildi. Dell ultrasharp monitor hala duruyor.

Hatta depodan 1 tane daha bilgisayar ve monitor cikti. Bilgisayarin speclerini bilmiyorum buyuk ihtimalle lga775 platform bisey, belki bi NAS projesi vb gibi kullanmalik biseyler cikar ordan. 

Bugun cikan monitor Philips 227E4LHAB 

Yukarida dell icin yazdigim neredeyse hersey gecerli. Ayni ortamda kullanilmis bi monitor. Bunun faturasi yok, bir de digeri gibi pro kalibrasyonu yok haliyle. Ek olarak icinde 2x2w RMS hoparlor var kim kullanir bilmem.

Tech specleri icin soyle bir sheet var ozetliyor monitoru; https://www.p4c.philips.com/files/2/227e4lhab_00/227e4lhab_00_pss_enggb.pdf

patiye kargosu benden 650 ye gider. 

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, KHaRoN dedi ki:

Ek olarak icinde 2x2w RMS hoparlor var kim kullanir bilmem.

Öyle deme ya forumun yarısı köylü, yeterince trollersek çıkarlar köşelerden "ya yataktan yutub dizi izlerken kullanıyorum" diye. Sonra da sağda solda HiFi topiklerinde konuşuyorlar sdfs.

@aktiftablet Ufak ve ucuz dikey kod monitörün hayırlı olsun, 650 liralık 22" olanı al.

Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, KHaRoN dedi ki:

Avize ve PSU satildi. Dell ultrasharp monitor hala duruyor.

Hatta depodan 1 tane daha bilgisayar ve monitor cikti. Bilgisayarin speclerini bilmiyorum buyuk ihtimalle lga775 platform bisey, belki bi NAS projesi vb gibi kullanmalik biseyler cikar ordan. 

Bugun cikan monitor Philips 227E4LHAB 

Yukarida dell icin yazdigim neredeyse hersey gecerli. Ayni ortamda kullanilmis bi monitor. Bunun faturasi yok, bir de digeri gibi pro kalibrasyonu yok haliyle. Ek olarak icinde 2x2w RMS hoparlor var kim kullanir bilmem.

Tech specleri icin soyle bir sheet var ozetliyor monitoru; https://www.p4c.philips.com/files/2/227e4lhab_00/227e4lhab_00_pss_enggb.pdf

patiye kargosu benden 650 ye gider. 

Aktiftablet almiyorsa ben bu monitörü alırım , lazım oluyor iş yerinde.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...