Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baldur's Gate 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Dynun, 30.09.2023 00:37 tarihinde dedi ki:

monk aslında bg3'de çok eğlenceli ya, millet denemeye cekiniyor heralde 

Monkla act2 deyim. Keyifli char ama unarmed çok az vuruyorum ya, bu nası monk karşim elinde longswordla takılıyor fdsfs

bu run bitsin 2. runa başlamadan bi starfield denicem. Sarmazsa Sorc-dark urge-fighter/rog şeklinde devam etmeyi düşünüyorum, sene sonuna kadar oynarım herhalde fdsjklfs

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

8 saat sadece karakter yaratmaya denemeye harcadım galiba. ışıl ışıl bi paladin olucam da şimdi de ancient ile devotion arasında kaldım. yemin konusunda hangisi daha az kısıtlayıcı bilmiyorum.

bir de ne patchmiş oyunu baştan indiriyor galiba 120 gb. inş her hotfix 60 gb indirmiyordur.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

microsoft ile gorustukleri haber olmustu. teknik destek almis olabilirler. 

performans optimizasyonu ve cikis sonrasi destek her zaman iyi haber ama sunu da not etmek lazim: ana akim oyunun once PC sonra konsolda cikacagini anons etmesinin PC icin de otomatik red flag oldugu bir kez daha gozler onune serilmis oldu. 

yazar bir iki kelime farkli kullansaymis haberde downgrade imasi var derdim.

Sosyal ağlarda paylaş

dos2'den önce wizards'a gidip "bize bg3 yaptırsanıza" diyen ve wizards'ın sie çektiği; dos2'den sonra wizards tarafından kapısı çalınıp "ya bg3 diyodunuz yapsanıza =))))))" denen bi larian var. yılların birikimini bastı insanlar. elden king de öyle, kojibro da öyle.

bi bunlar var, bi de işte "ya bg3 iyi tabi şimdi kötü demiyoruz da benchmark almayın =))))))" diyen triple-cuck stüdyolar.

edit: hatta dos2 de değil, dos1'den önce sie demiş, sonra dos1'le dos2 arası gelmiş wizards. sdfg

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...