Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dikkat AKK tuzağı !

FesTivaL

Öne çıkan mesajlar

Selamlar …

Biliyorsunuz AKK kalktı . Fakat bu aşamada taahhüt sürenizi takip etmeniz çok önemli hale geldi. Ve bunu eskisi gibi sizi bırakın haftada 3 kere aramayı , bir kere bile aramıyorlar ve hatırlatmıyorlar.

Eğer benim gibi mesajlarınızı da okumuyorsanız vay halinize.
1 ay önceden bitiş tarihiniz mesaj yolu ile iletiliyor.
Bu aşamada yapmanız gereken hemen arayıp , taahhüt uzatmanız.
Çünkü sonradan unutuyorsunuz.

TTNET 50mbit hizmetini 167TL yapmış. Ben eskiden 95TL ödüyordum.5 gün ile maalesef bu indirimi kaçırmış oldum. Mesaj attık bilgilendirdik diyerek işin içinden çıkıyorlar. Hiçbir şekilde burunlarından kıl aldırmıyorlar.Bunu sadece TT değil , hepsi yapacaktır. Ama bu aşamada ses çıkarmamız gerekiyor.

Aklıma gelen her platformda ve sosyal medyada bu konuyu anlatacağım.

AKK kalktı , müşteriye zart diye girdi ..

Bilginiz olsun. Bilmeyenlere anlatın.. Şu an pusuya yatmış bekliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

BTK var, yapamaz öyle birşey. BTK yı geçse bile Rekabet Kurumunda takılır. Vardır başka bir açıklaması.

Hangisini yapamıyor anlamadım.

Adamla 1 senelik taahhüt imzalamışım fiyat için, adam diyor ki "anlaşmamız bitti veya bu ay sonu bitiyor, artık birbirimize yükümlülüğümüz kalmayacak, yeniden anlaşmak istersen de şartlarım şunlar. bu anlaşmayı uzatmak iki taraflı kabulle olur ben kabul etmiyorum." yapamıyor mu bunu?
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

türksat kablo direk "artık bu fiyattan vermiyoruz" demiyor mu uzatmak istesen de? öle duydum sanki bir yerlerden. ttnet yine iyiymiş, aynı devam edebiliyorsan.

23 aylık müşterimiz olduğunuz için indirimden yararlanabilirsiniz, dediler bana. 100lüğü çaktım
Sosyal ağlarda paylaş

Ben olaya yasal anlamda yaklaştım. Yani var olan taahhütü uzatma imkanı sağlanacaksa bunu her operatör yapabilir, yapar da bana göre ama sadece yasal olarak TT in bunu yapabilmesine imkan sağlanmaz demek istedim. Ha yasal olarak izin vardır ama kurumlar yapmıyorsa o başka tabi ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

akk nasıl kalktı lan. Daha dün gittim bana en ucuz tarifeyi verin dedim, 100gb kotalı internet sattılar bana iş yeri için. 100gb'dan sonra hız mız düşmüyor direkt kesiliyor bu arada

akk değil bu işte, kotalı.

akk'da kotan bitince, internetin hızı yavaşlıyor sürüyorsun ay sonuna kadar.

normal kotalıda bitince, çat diye kesiyorlar interneti. ek kota alman gerekiyor sonrasında.
Sosyal ağlarda paylaş

İbneler yeni işyeri için Aralık 'ın son haftasında yaptığım başvuruyu bir şekilde iptale düşürdüler. 50 mbit 35 GB AKK'li tarifeyi cillop gibi 60 küsür liraya bağlamıştım. Şimdi 35 mbit 100 GB kitlediler 75-80 liraya. Onda da 100 GB'da internet bitiyor. Bakayım yetmiyor gibi olursa 20 lira fark verip sınırsızına döneceğiz :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...