Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Seinfeld Story (CNBC-E - Yılbaşı gecesi)

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Çok güzel bir programdi bir saat kadar fln sürüyor. Eski bölümlerdfen görüntüler hele bir de en sonunda çekim hatalari varki geberdim gülmekten.[signature][hline]Garbin cebin-i zalimi, affetmedim seni
Türküm ve düsmanim sana, kalsamda bir kisi
Sosyal ağlarda paylaş

güzeldi gerçekten
larry david çok tırsak adammış
dizi başlarda 1 sezon daha ısmarlanınca nası konu bulucam diye oturup ağlamış ahaha
kramer'ın esinlendiği kişilik olan larry david'in gerçek hayattaki komşusunu görmek ilginçti
bi de programın sonlarına doğru gösterdiği otopark bölümünde kramer'ın yaptığı doğaçlamalar mükemmeldi
herkes yarılmış zaten sette "dizi burda bitmeliydi" falan diyolar ahaha[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

doğaçlamalar mükemmel dizideki ya. özellikle çekim hatalarındaki doğaçlamalar. bende çekim hataları var da:

george - jerry could you do me a favor?
jerry - hmm? what is it?
george - can you tell me my line please?

yarılıyolar hep beraber sonra[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alomatik_2k, 01 Ocak 2005 18:14 tarihinde demiş ki:
en çok kramerin sigarayla birayı aynı anda içmesine bittim. Stand-up kısmının biraz daha fazla diziden alıntı kısımlarının biraz daha az olması daha güzel olurdu.

içeriye bişi almaya gidince alomatik kahkahlarla gulmeye basladı noldu diye kostum kacırdım bu sahneyi ama kramer ve george yaslanınca bayaagı deişmişler[signature][hline]iyilerin :) dostu lay laya laa
kotulerin :hrr: düşmanı nihahaha
Sosyal ağlarda paylaş

walla yılbaşı gecesi oturdum izledim...
şimdiye kadar izlediğim en güzel bölümü otoparkta kaldıkları kısmıydı seinfeld story i izleyince arabanın bozulup kramerın ufuğa bakmasının seneryonun bi parçası olmadığını görünce *!hatırlar , yeniden kopar :D:D:D:D:D:D*
çok eğlenmişler ama diziyi çekerken her sahnesinde kırılıyolar[signature][hline]Shewky Goldbreaker
Eclipse - Zabrak
Doctor 4444(yarı master)

[Bu mesaj Gwindon tarafından 06 Ocak 2005 20:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Netten 1 sezon DVD'sini çektim, çok hoş yapmışlar, ilk sezondaki her bölüm için oyuncuların ve yapımcıların yorumları var, silinmiş sahne falan filan var. Güzel olmuş.
Sezon 2'de sıra...[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 02 Ocak 2005 01:58 tarihinde demiş ki:
doğaçlamalar mükemmel dizideki ya. özellikle çekim hatalarındaki doğaçlamalar. bende çekim hataları var da:

george - jerry could you do me a favor?
jerry - hmm? what is it?
george - can you tell me my line please?

yarılıyolar hep beraber sonra

mhauhua süper ya seinfeld en bombardman dizidir evrendeki bide bizim kötü türk dizilerine bak[signature][hline]From The Dephts I've Come
Sosyal ağlarda paylaş

seinfeld bnm için hababam sınıfı gibdir,1000 kere izlsem bıkmam,dizinin o kadar çok hit ölümü var ki seçmek de zorlanmışlardır sanırım seinfeld story için bence broccoli bölümü harika idi :)[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
December_Flower, 12 Ocak 2005 02:23 tarihinde demiş ki:
seinfeld bnm için hababam sınıfı gibdir,1000 kere izlsem bıkmam

+1000000000000000000000000000000000000
Cnbce bi ara 189x1 yapsa da izlesek. 2x1 falan kesmiyo artık.[signature][hline]Küfre sapanlar ve ayetlerimize yalan diyenler, işte onlar ateşin arkadaşlarıdır. Kuran 2/39
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...