Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quingis UO - OSI Clone - Time of Legends

equinoX

Öne çıkan mesajlar

fokudu said:

başka hangi oyunda, oyuncunu eşine , "benden çok oyunla vakit harcıyorsun" dediğinde, ona oyunda çiçek yetiştirmeyi ögretip seralar yaptırdığını ve bu sayede eşinin kendini anlamasını ve hatta daha da ileri giderek ondan daha fazla vakit harcadığını görebilirsin ?

stardew valley
Sosyal ağlarda paylaş

Borlach said:

hana gelip dükkan açıyosun, güzel de bi vitrin yapıyosun.

sonra vitrini görüp içeri giren müşteriye "almayacaksan siktir git!" çekiyosun.

esnaflık ölmüş azizim.

müşteriye hoşgeldiniz diyor adam. alıcı olmayıpta gereksiz yere müşterilerin huzurunu bozanları saygıya davet ediyor. Esnaflıkta öncelik müşterinin huzurudur, tüccarlıkta ise para...
Sosyal ağlarda paylaş

Borlach said:

hana gelip dükkan açıyosun, güzel de bi vitrin yapıyosun.

sonra vitrini görüp içeri giren müşteriye "almayacaksan siktir git!" çekiyosun.

esnaflık ölmüş azizim.

Tasvir alakasız...

Ben dükkanı açıyorum, vitrin falan güzel gerçekten... Sonra gidiyorum gazeteye ilan veriyorum.

İlanla aslında ilgilenmeyen, alıcı da olmayan bir sürü canı sıkılan vatandaş telefonla tacize başlıyor. Satmaz bunlar kardeşim diyor, ben usulünce size göre olmayabilir ama alıcısı var diyorum... Yanlış ürün seçtin diyor, ben ürünüme güveniyorum diyorum... Bırak bu işleri uğraşma diyor, ben bu işi seviyorum diyorum... Biri çıkıp da demiyor ki usta eline sağlık yapmışsın denedim bana göre değilmiş, hayırlı işler... Ya da usta ürünün şurasını şöyle yapsan daha iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

Dükkan değil burası, forum. Forumun üyelerinin konuna mesaj yazmasını istemiyorsan konu açmayacaksın.

Karıştırdınız herhalde, dükkan meselesini Borlach başlattı :)

Forum üyelerinin ilgi duymadıkları konuya alakasız mesaj yazmaları abesle iştigal değil tabi... Benim hatam, pardon...
Sosyal ağlarda paylaş

işte öyle dememişsin. desen kimse sana ses etmez. daha ikinci postunun giriş cümlesi ile tauntlamışsın milleti.

equinoX said:

Bir konu ilginizi çekmiyorsa baltalayıcı, alakasız, kimseye faydası olmayan cevap yazma isteğinizi dizginleseniz daha iyi olacak sanırım.

neyse kolay gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Borlach said:

işte öyle dememişsin. desen kimse sana ses etmez. daha ikinci postunun giriş cümlesi ile tauntlamışsın milleti.

equinoX said:

Bir konu ilginizi çekmiyorsa baltalayıcı, alakasız, kimseye faydası olmayan cevap yazma isteğinizi dizginleseniz daha iyi olacak sanırım.

neyse kolay gelsin.

Benim 2. mesajımdan önceki mesajları okumadınız sanırım :) Eyw...
Sosyal ağlarda paylaş

Borlach said:

equinoX said:

neyse kolay gelsin.

şu direkt en etkili taunt ya sdsafa

gelip 2018in son günlerinde adam internette amacı yazı yazmak olan bir mecraya yazma diyor sdafas

forum muhtarı linci en sevdiğim.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

gelip 2018in son günlerinde adam internette amacı yazı yazmak olan bir mecraya yazma diyor sdafas

"Bir konu ilginizi çekmiyorsa baltalayıcı, alakasız, kimseye faydası olmayan cevap yazma isteğinizi dizginleseniz daha iyi olacak sanırım." şeklinde okudunuz sanırım. yoksa bunu anlayabilecek kapasitede olduğunuzu düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Ya gencler. Hataniz nerde biliyor musunuz? Daha once dogru duzgun bu foruma girmediginiz cok net belli. Forumte, donanimhaber vs gibi aleni bir forum da degil burasi. Bi nebze kapali kutu, kendine has bir muhabbeti var. Şimdi sen-siz yokluktan bir anda cikip buraya girip hic muhabbetini, gecmisini, yazilanlari cizilenleri bilmeden, kafaniza gore reklam yapmaua kasiyosunuz ya, dogal olarak buranin uslubunu iyi kotu bilen insanlar da sizle dalga geciyor. Siz de(2 kişiye cogalmissiniz o yuzden siz diyorum bu arada, yoksa yukaridaki 'sen degil siz diceksiniz' sacmaligiyla alakasi yok) gelip sonra vay sen madem sevmiyosun git baska basliga.

Aga. Ornekler uzerinden gitmissiniz ya, ben de oyle yapayim. Senin yaptigin nedir biliyo musun? 5 kisilik lise arkadaslari grubunun icine bir anda erekte penis gibi cikintilik yapip dalarak "PENİSİMİ GORMEK İSTEMİYOSANİZ BASKA YERE BAKİN" demektir. Sonradan girdigin bir ortama kendi kurallarini koyamazsin, canliligin ozunde yok boyle bi sey.

Gene dua et de iyi kotu egitimli insanlar buradakiler. Baska yerde olsa ana baci sovup banlarlardi seni, icinde yasadigin sinirle kopurup kalirdin.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Gene dua et de iyi kotu egitimli insanlar buradakiler. Baska yerde olsa ana baci sovup banlarlardi seni, icinde yasadigin sinirle kopurup kalirdin.

Bazılarınızı tenzih ederek söylüyorum, bu eğitimli halinizse eğitimsiz haliniz artık nasıl birşey hayal edemiyorum :) Buralar hep forumdu eskiden, bir grup üye elbirliğiyle Dingo'nun ahırına çevirdik deseydiniz ya baştan...

Kendi tayfanızdan insanlar bile yazdıklarınıza tepki göstermiş ama tın... İçinde bulunduğunuz malum güruhla paralel düşünen bir yetkili varsa ve banlamazsa hatırım kalır :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...