Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quingis UO - OSI Clone - Time of Legends

equinoX

Öne çıkan mesajlar

equinoX said:

Xenocide said:

2000'lerde buradaki herkes 13-18 yaş arasındaydı abisi. 18 yıl sonra gelip aynı ortamı bulabileceğini düşündüysen kolay gelsin.

Maalesef ileri gideceğine geri gitmiş bir grup, sağlık olsun ne diyelim...

hayır, sadece 13 yaşında olsaydık gelip fütursuzca unofficial UO serverı reklamı yapman sorun olmazdı. ne yazık ki 13 yaşında değiliz.

Hani postunla dalga geçen insanlara da internet adaleti dağıtmaya çabalaman mı daha komik, unofficial server için "EMEK VAR" gibi cümleler kullanman mı, vallahi bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu sözler bir şekilde üste çıkma amaçlı değil de samimi olsa yüreğim yanmaz...

Emeğin ne demek olduğunu bilen biliyor, bilmeyenler de işte böyle aklınca laf çarptırdığını sanıp kendini tatmin ediyor. Yaşın kemale ermesi ergenlikten çıkıldığının kanıtı değil her zaman. Yapacak birşey yok...
Sosyal ağlarda paylaş

equinoX said:

Emeğin ne demek olduğunu bilen biliyor

Ya sen korsan server reklamı yaptığının farkında mısın önce bi onu açıklığa kavuşturalım? "korsan" bir iş yaparken "emek" kelimesini kullanma hakkını kendinde nasıl buluyorsun? hani bi de kendini olgun falan görüyorsun ya, çok ilginç ya.
Sosyal ağlarda paylaş

xeno sizlere aciklamis durumu yeteri kadar bir kac post yukarida,

oyunlarda edindigin role play yetegini burda duyar kasan bir tip olarak gostermen komik

istersen 3 milyar satir kod yaz, bilmemne sisteminden bilmemne sistemine ne farkeder. binlerce klonu yapilmis oyunun icine birseyler ekeldik abi saygi duyun abisi anca ulku ocaklarinda calisir.

gereksiz saygi duyarliligi kasmana gerek yok.
benim yasadigim yerde hiiic gerek yok.
oyuna zopa ekledin kilic ekledin banane bizene. bunlari soyletmenin sebebi tamamen sensin.

ben bu forumda 1 kere bile ikili munakasaya girmedimde kimse sana bunu yazamasin yazmassan daha iyi olur gibi sozleri soylemene hak vermiyor, burasi forum sana gore yazilmiyor burda, isteyen istedigini yazabiliyor.
mesela kapak demissinde sen dunyaya benim baktigim gibi bakmiyorsun.
sana hic saygim yok
neden olsun ?
oyuna kod yazdin diyemi
binlerce saat emek harcadin diyemi :))
ne yaptin olum saygi duyacak AHAHAH

eminim bilmedigimiz bisilerin vardirda, burda oyuna sistem gelistirdik kanka deyince alkis alamiyorsun belliki cok ugrasmissin goz yaslarini kurutuyorsun.

neyse daha uzun seyler yazardimda sirf yetenegini daha guzel yerlerde kullanabilmen adina ufak kivilcim yaratabilmek siterdim

simdi git uo fame kas.

faydasiz faydalar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...