Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar Ligi 4.Hafta | Schalke-Galatasaray (06.11.18)

Celtics

Öne çıkan mesajlar

bu arada 2. gol %100 ofsayt. Schalke'li forvet ofsaytta ve tam Muslera'nın önünde durarak görmesini engelliyor.

Red said:

Onyekuru yüzyılın balonu. Feguli oynasa golümüz vardi

ben bunu ilk maçta dedim, rodrigues 10 kat daha iyi bu adamdan diye. ben dedikten 10 dakka sonra kıçı kırık bi gol attı diye burada dalga geçmiştiniz. o günden sonra da zaten 1 tane bile olumlu hareketi olmadı 3 aydır.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Schalke kadar makine gibi oynayan bir takım turkiyede yok. Yapmaya calıstıkları sey bayagı belli oluyor her hucumda her topta her pasta.

şuna +1

adamların sıkıntısı düşündüklerini uygulayacak yeteneklerinin kısıtlı olması. hani hücuma çıkarken hep doğru pasları deniyorlar doğru adamlara ama başarısız oluyorlar veya son toplarda ağır sıçıyorlar. öyle başı boş taktiksiz kaos futbolu oynamıyor schalke
Sosyal ağlarda paylaş

Valla problem kimin oynadıgından cok ne oynandıgı. Bu seviyede alt yapı oyuncun bile oynasa belli bir tempoda belli bir sablonbda oynamalı. En sevmedigim laf ama son 10 mactır falan "Taktik maktik yok bam bam bam" oynuyoruz ve onu da oynayamıyoruz.

Schalke oyle inanılmaz bir oyun oynamıyor. Tempolular ve bir sablonları var. O sablonu tekrar tekrar tekrar tekrar tekrar uyguluyorlar sonunda basarılı oluyorlar ya da olmuyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...