Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

429. gelenekelsel paticik drama senlikleri

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Laraken said:

alıntılasana tam nerde köpek dedin?

abi sabahtan beri kurt sürüsü metaforu üstünden gidiyoruz. gittim sürünün saldırdığı vidyo koydum, sonra da sana ıstırırım dedim.

hakaret değil yani. etsem ettim derim nası olsa banlayacaklar. ama hakaret etmiyorum elimden geldiğince köylüler harici.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

Catze said:

Köylü, BONLOYON SUNU, havlama, hıyar.... en çok kullandığı kelimelere bakarsak bu maymuncuk en fazla 17 yaşında.

asfsdf iki lafından biri hakaret olan adam aklına yazmış ona edilen hakaretleri.

kıuamam alındınmı şen.

Yoo bana sadece hıyar dedin. Diğerleri her mesajında var zaten. Ha diyelim ki haklısın. Ben en azından gidip mod a mesaj atıp “OMO BONO OTONŞUN HOR DEMİŞ” diye zırlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

Laraken said:

abi sabahtan beri kurt sürüsü metaforu üstünden gidiyoruz. gittim sürünün saldırdığı vidyo koydum, sonra da sana ıstırırım dedim.

hakaret değil yani. etsem ettim derim nası olsa banlayacaklar. ama hakaret etmiyorum elimden geldiğince köylüler harici.

olm en başta bana allahın hıyarı dedin. hayır allaha inandığına mı üzüleyim, ben alfayım diye gezdiğine mi üzüleyim yoksa bana hıyar dediğine mi?

sonuncuya üzülmüyorum yok, senden daha yararlı bir bitki.
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

goldbären said:

her şeyi de reveden beklemeyin, onu da ben edeyim,

senin paradoksuna kayarım betaköpüş. hatta kedi.

Beleş oyun alamadığı için ağzı koka koka sağa sola laf yetiştiren adam kayıyormuş beta köpek diye hakaret ediyor sümsük.

Dfafad sevdim ben bu işi rave i anlamaya başladım.

beleş oyun ne lan, çok geriden geliyorsun. mku şüşkosu diceksin herkes gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

_Rave said:

Catze said:

Köylü, BONLOYON SUNU, havlama, hıyar.... en çok kullandığı kelimelere bakarsak bu maymuncuk en fazla 17 yaşında.

asfsdf iki lafından biri hakaret olan adam aklına yazmış ona edilen hakaretleri.

kıuamam alındınmı şen.

Yoo bana sadece hıyar dedin. Diğerleri her mesajında var zaten. Ha diyelim ki haklısın. Ben en azından gidip mod a mesaj atıp “OMO BONO OTONŞUN HOR DEMİŞ” diye zırlamadım.

senin gibi dangalaklar yüzünden sonra omeganız gelip benim sana verdiğim cevabı alıntılayıp topiğe koyuyor.

senin attığın shitpostu koyan olmadığı için ben koyuyorum. yoksa senin gibi çirozla diş karıştırırım sevgili catzo.

ismin penis demek italyanca bu arada. sevgiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

_Rave said:

Laraken said:

olm en başta bana allahın hıyarı dedin. hayır allaha inandığına mı üzüleyim, ben alfayım diye gezdiğine mi üzüleyim yoksa bana hıyar dediğine mi?

sonuncuya üzülmüyorum yok, senden daha yararlı bir bitki.

1-allahın hıyarı deyim abi. pantheistim ben. hiç daha önce allahsız yorumlarıma denk gelmemişsin herhalde forumda. arat bolca bulursun.

2-ben alphayım hiç demedim,millete beta dedim.

3- ipini koparan gelip hakaret ediyor, moderatör bana küfür edilsin diye topik açıyor. sence hıyar demem çok mu ağır oluyor bu durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

Nickimin anlamını bilmediğimi sanıp onunla dalga geçmeye çalışmak, hem de az yukarıda sana yapılınca köylü diye yardırmışken yapana, hakaretler etmek falan baya acıtmışım canını, alphalıktan çıkmışsın abisi. Tat vermedin sen, baya boşsun, daha da takmam bir yerime.
Sosyal ağlarda paylaş

yoo mağduriyet değil.

buraya gelip ne için havladığınızı bile bilmeden başkaları havlamış diye havlıyorsunuz.

belki arada olayı anlamaya çalışan olursa diye info veriyorum.

adam bir de yanlış anlamış, onu düzelttim.

havlarken gözünüzü kapatınca kaçıyor bazı şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

paradoksalkedi said:

goldbären said:

her şeyi de reveden beklemeyin, onu da ben edeyim,

senin paradoksuna kayarım betaköpüş. hatta kedi.

Beleş oyun alamadığı için ağzı koka koka sağa sola laf yetiştiren adam kayıyormuş beta köpek diye hakaret ediyor sümsük.

Dfafad sevdim ben bu işi rave i anlamaya başladım.

beleş oyun ne lan, çok geriden geliyorsun. mku şüşkosu diceksin herkes gibi

Pardon abi ben pleb gibi geçmiş mesajlara giderek oradan vurmaya çalıştım cheesy olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

Nickimin anlamını bilmediğimi sanıp onunla dalga geçmeye çalışmak, hem de az yukarıda sana yapılınca köylü diye yardırmışken yapana, hakaretler etmek falan baya acıtmışım canını, alphalıktan çıkmışsın abisi. Tat vermedin sen, baya boşsun, daha da takmam bir yerime.

forum kurallarına göre yasak canım çünkü nickin. benim nickim bir cinsel organ değil.

vanish çek karşim. hızlı testesteron harcadın, yakıtın kalmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...