Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul'da nerede yaşanır vol.x

pontipati

Öne çıkan mesajlar

O Darüşşafaka da acıbademin arkasında life gym mi ne vardı gitmiştim bir sene. Hâlâ açık mi acaba ? O metrodan çıkınca acibademin yanından geçerken bir rüzgar eserdi soğukla beraber oyff. Bilmediğin küresel don başlangıcı. Sağda solda mahsur kalan 50 kilo altı cıvırları traktör gibi çekmişliğim var sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

beylikdüzü

16 senedir derdim tasam yok.

Gerçi son zamanlarda Esenyurt'a akan Suriyeli nüfusu buraları da bozsa da özellikle sahil kesimini ve doğal olarak trafiği; yine de şehirdeki en kafa rahat bölgelerden biri.

Şehir merkezine gidiş geliş artan trafikten dolayı sıkıntı olsa da en azından içeride kalman gerektiği sürece İstanbul'da en rahat edilebilecek bölgelerden biri.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu şurada ki eşşegi.. Ne detayı lan. Dur anlatayım.

Sırtımda çanta çıktım metrodan. Atkı, bere, eldiven hava buz. sola girdim yaklaşık mesafe 1km. acıbadem sağımda yürüyorum velakin öyle bir rüzgar var ki o ara kara delik gibi çekiyor mu itiyor mu ne yaptığı belli değil. Lan dedim duş alıp dönünce burda donar kalırım herhalde.

Neyse yürüyorum yavaş yavaş 45 derece açıyla. Uzaktan gören anti gravity yapıyorum sanar. Solumda konteyner var bi kaç tane, arkasına saklanmış hafif siklet bi hatun gördüm. o da benim gibi spora gidiyor belli, bugün dışarı çıkan kafamı mikeyim der gibi baktı bana, bi denedi yürümeyi, iki üç metre geri gitti tutundu bi yerden.

Konuşmaya ne hacet elimi uzattım, kafamla hadi gidiyoruz işareti yaptım, elimi tuttu arkamdan geliyor götüm götüm. Bi ruzgarin uğultusunu bi de kızın kikirdemesini duyuyorum. Caddeye çıkınca rüzgardan kurtulduk.

Bi keresinde de tren olmuştuk sdf.

Bu da böyle bir anımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

marksman said:

O Darüşşafaka da acıbademin arkasında life gym mi ne vardı gitmiştim bir sene. Hâlâ açık mi acaba ? O metrodan çıkınca acibademin yanından geçerken bir rüzgar eserdi soğukla beraber oyff. Bilmediğin küresel don başlangıcı. Sağda solda mahsur kalan 50 kilo altı cıvırları traktör gibi çekmişliğim var sdf.

duruyor

ve evet o rüzgar olayı... iklim değişiyor. hele motorla geliyorsam, ışıklardan sağa döndükten sonra 10 derece düşüyor hava. yaz kış farketmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...