Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monster Hunter: World

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Tank build deneyen oldu mu? Şöyle bir şeye geçesim var ama hiç lance, gunlance filan kullanmadım. Bir de end game de ne kadar etkili olur bilemiyorum (temperedlara yeni başladım sayılır)
https://www.reddit.com/r/MonsterHunter/comments/7wirgn/zombie_gunlance_is_seriously_op_you_dont_need_a/
https://www.youtube.com/watch?v=Jbjy3SPyjv0

Amacım speedrun değil, saçma sapan bir şekilde gebermemek.
(Bir de gebermemek için dodgelarken, etrafta koştururken daha fazla DPS kaybediyormuşum gibi geliyor, böyle monsterın karşısında dikilip durmadan ağzına vurabilsem geardan kaybettiğim dpsi telafi ederim gibi geliyor, ama daha denemedim tabi)

Normal fight için videolar filan gördüm de hiç böyle one-shot çeken Tempered monsterlara karşı ne kadar etkili göremedim, hep HR monsterlara karşı filan yapmışlar. Şu üstteki buildler Tempered Diablosa, Kirin in Lightning spamine karşı filan dayanır mı, yoksa hiç uğraşmasam mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Dun 6-7 kere denedim de olmadi malesef.

En sonuncusunda 2 kere faint olduktan sonra baya dovdum, baktim haritada kuru kafa ile uzaklasiyor, sonunda bitti diye dusunuyordum ki, bir sonraki spotta uyumak yerine donup ultisini cekti :( Ben de hic beklemiyordum, kacamadim. Silkerler seni de oyununu da diyip kapattim direk.
Sosyal ağlarda paylaş

ben cuma cumartesileri istanbulda oluyorum o yüzden ps e erişimim yok hiç.

zaten kestim nergi'yi 2 gün önce. hatta üstüne deviljho kestim ki onun allah belasını versin sfdasdf

şimdi teostra ve shaoli midir nedir öyle bi adı olan monsterların questleri geldi. onlara bakarız :D
Sosyal ağlarda paylaş

decorationlar gruplara ayrılmış durumda

Mysterious
Gleaming
Worn
Warped

şeklinde birde stonelar var işte augment için bunlar grup grup yaratığın tiere göre drop rate değişiyor.

warped gemlerden attack filan çıkıyor mesela tier 2 monster kesmen lazım elder dragon olmayanlar negri altı olanlar.

elderlardan heros streamstonelar düşüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

End game build tavsiyelerine bakıyorum hayvan gibi decoration istiyorlar bütün eksikleri decorationla kapatmışlar filan. sırf setle build tamamlamak çok zor.
Bayağı bi farmladım ama ilk verdiği attack gem haricinde hiç attack gem bulamadım.

Ben de bir yandan farklı buildler denemeye çalışıyorum, en son tank build yapmaya çalışıyordum (yine decoration duvarına çarptım tabi).
Sosyal ağlarda paylaş

reddit meta buildlerin en alt kisimlarinda adam demis hep kendinize gore oyun seklinize gore dpsinizi ayarlayin bunlar max dps output vb diye.

mesela ben 3 vitality basıyorum gem yemek yerken attack L yiyorum filan. ya da brawl alıyorum knockback yememek için özellikle 4 kişi yerdeki monsterı döverken.

oyun tuş spam üzerine olsa max damage output normalde combatlar hiç öyle max dpsi çıkarabileceğin şekilde gelişmiyor. Bütün skilleri denemek gerek hepsi ayrı eğlenceli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...